İthaki Yayınları Soru Hattı

H.G.Wells Kitaplığı dizisinde, başka yayınevlerince yayınlanmış Wells kitapları da yer alacak mı?

Ya geri yollarlarsa diyerekten kabul edilmedi.

PTT kitap kampanyasıyla 1 kiloya kadar, 3 liraya gönderebilirsiniz. Bazı şubeleri alıcı ödemeli kabul etmiyormuş. Alıcı ödemeli kabul etmezlerse cebinizden fazla para çıkmaz PTT ile.

Kızıl Mars’ı yollayacaktım işte. Gittim sabah sabah sanayiye, çalışanlar sağolsun elim boş döndüm.

1 Beğeni

Sizin gittiğiniz şubede sıkıntı varmış bence. 1 kitabın gönderiminin 35 TL tutmasıda ya almazlarsa diye karşı ödemeli göndermek istememeleride bir garip. Başka şube deneyin, hatta müşteri hizmetlerini arayıp başınızdan geçeni de şube adı verip anlatın. Nakit sizden para kazanmaya çalıştılar heralde.

Penguen kitap diyerek yollayın İthaki olarak yollayinca belki sıkıntı olmuştur veya tamtersi.

22 yıllık bir yayınevi olmamızın Türkiye’de bunu yapabilecek çevirmen olup olmamasıyla ne alakası var ki? Zaman Çarkı’na sandığınız kadar talep yok ayrıca. Hepsini geçtim, bir ansiklopedi çevirmenin ne kadar delice bir iş olduğunu size nasıl anlatabilirim bilmiyorum.

Düşünüyoruz.

Teşekkürler, sitemiz bir süredir güncellenmiyordu, ondan olabilir. Arkadaşlara ileteceğim.

Düşünmüyoruz.

Aras kargoyla olan anlaşmamızda bir değişim olduğuna dair bir bilgim yok. Bu işlerle ilgilenen arkadaşımız şu an izinde. Yakınınızda başka bir Aras Kargo varsa oradan deneyin isterseniz. Olmadı uygundaki herhangi bir kargo şubesiyle gönderebilirsiniz.

Başka yayınevlerince yayımlanıp bizim yayımlamadığımız çok az kitap var zaten. Onlar da tabii ki olacak. Wells’in telifi düştü.

8 Beğeni

Merhaba Irbis ilknokta sitesinde Kül Dağı’ndaki kütüphane kitabı tükenmiş gözüküyor ancak kitapyurdunda baskısı var. Acaba kitapyurdu’ndaki kitaplar önceden kitapyurdu’nun depo’suna konmuş kitaplar mı yoksa kitabın baskıları tamamen tükendi mi ?

Bu konu da baska bilgisi olan arkadaslar da yardimci olabilir mi? Ona göre elimizi çabuk tutmak gerek.

Kitapyurdunda bu yazıyı görüyorsan, bil ki kitabı kendi depolarından gönderiyorlardır.

4 Beğeni

Teşekkürler (20 karakter)

1 Beğeni

Hadi bakalımm :thinking::thinking::thinking:

7 Beğeni

Peki yakın bir zamanda mı çünkü her İngilizce kitap gibi bu da pahalı Türkçesini almak daha işime gelir.

1 Beğeni

Merhaba İrbis. Enginlik serisi 4. Kitap için bu cevabı vermişsin. Benim buradan kendimce çıkardığım anlam: Bu kitabın en azından önümüzdeki yaza kadar çıkacağı. Merak ettiğim ise şu: Bu serinin devamı olan diğer kitaplar basılacak mı? Yoksa çıkmaz bir sokağa mı girdik?

Circe Madeline Miller modern serisi kitabı bu, yakında HBO max dizisini de yapacak zaten.

2 Beğeni

Modern serisinden çıkacağını sanmıyorum.

birkaç hafta önce Alican Bey’in Instagram’dan paylaştığı gelecek bazı modern serisi kitapları içinde circe’de var. Ayrıca ithaki sinema ve TV’ye çekilen romanları önceden kitap olarak çıkarıyor, tıpkı öksüz Brooklyn kitabında olduğu gibi.

8 Beğeni

Ben belki Fantastik boyutlarında ayrı baskı yaparlar diye düşünmüştüm. Bunu unutmuşum :slight_smile:

2 Beğeni

The Book of M kitabını düşünüyor musunuz?

ithaki hiç mi bu tarz kitap çevirmedi? sadece ben istiyorum diye basılsın demiyorum talep yoksa basılmasın zaten ben aradığınız talep oranınız ne onu öğrenmek istiyorum ayrıca nereye ,kiime talepte bulunmak lazım imza mı toplamak toplu mail mi atmak ggerek ne yapmak gerek bu konuda cevabınızı bekliyorm…

1 Beğeni

2001 uzay destanı’nın devam kitapları ile ilgili gelişme var mı bu yıl çıkacağı söylenmişti

3 Beğeni