İthaki Yayınları Soru Hattı

JBC gibi Absolute bassalar keşke.

2 Beğeni

Şimdi biraz baktımda Watchmen Artifact Edition diye bir kitap varmış, daha çok artbook gibi. Muhtemelen onu basacaklar.

1 Beğeni

3 Beğeni

sormuşken şu watchmeni de sorsanız çok iyi olur.

2 Beğeni

Daha önce yayınlanmamış çizimler ile beraber yeni baskı yapılıyor. Birde çizimlerin sahibinin güzel bir önsözü eklenmiş.

3 Beğeni

Geçen hafta Istrancalı Abdülharis Paşa kitabını mutlu mesut ve herkesin kitabı dağılırken ben sağlam kalan şanslı kesimdeyim düşünceleriyle okuyordum. Bu mutluluğum metrobüste 176. sayfayı okurken maalesef son buldu. İki yaprak öncesinden kitabın ust kısmı açılmıştı ve okudukça kitap dağıldı.

İthaki kitapları değiştiriyor ancak kitabı kargolamadan önce ithakiyi arayarak ya da mail atarak bilgilendirmeli miyim ya da tam olarak ne yapmam gerekiyor. Daha önce gönderen bir forumdaşım yardıncı olursa çok sevinirim.

Ayrıca kitabı sadece Aras kargo ile mi karşı ödemeli gönderebilirim.

4 Beğeni

Ben geçenlerde hiç aramadan sormadan gönderdim. Paketin içine dağılmış kitap ile birlikte faturamı koydum o kadar. Yenisini gönderdiler.

4 Beğeni

Değişimden sorun olmuyor ama şu kitabı okuyan herkes bu sorundan şikayetçi. Sırf bu sorunla uğraşacağımı bildiğim için almıyorum kitabı.

5 Beğeni

Teşekkür ederim. Ben de en kısa sürede göndereceğim.

Ben ilk çıktığı dönem almıştım ancak askerlik ve farklı işler sebebiyle anca 120. sayfasından sonrasına geçen hafta geçebildim. İthaki yetkisi daha sonraki süreçte ciltleri toplatılıp tamir edildiğini söylemişti. Sorun olmayacaktır.

3 Beğeni

Kral Katili Güncesi 10. yıl özel sürümünü basacak mısınız acaba ? Birde yan kitap var " The Lightning Tree " bu kitabıda basacak mısınız zira seride önemli bir yeri var .

1 Beğeni

Nasıl tamir edilmişse artık, yolladığım Kızıl Mars romanı geldiğinde yine dağıldı. Hepsini kökten söküp peligomla yapıştırmayı düşünüyorum ben.

3 Beğeni

Yayınevi yetkilisi artık konuda değil, geçen ay verilen yanıt buydu.

Yüksek kur durumlarından dolayı birçok yayınevi özel baskı sürümlerini beklemeye aldı, yakın zamanda düzelecek bir durum değil bu o yüzden beklemeyin bence.

Lightning Tree konusunda da durum böyle;

2 Beğeni

6 Beğeni

Zaman carki karton kapaklari sonunda geldi :partying_face: Simdi 4 gozle ciltli serinin 4cu ve 13cu kitaplarini bekliyoruz. En yakin zamanda onlarda basilir ins.

5 Beğeni

Mutlu oldum :slight_smile: değer görmesini istediğim bir eserdi.

15 Beğeni

Benim BKM siparişim 4 gündür Ben, Kirke kitabı nedeniyle bekliyor. Demek ki baskı bittiği içinmiş. :slight_smile:

Geçen hafta 2. baskı yolcusu demişlerdi. Bir haftada yeni bir baskı ihtiyacı daha olmuş

7 Beğeni

Ben de çok sevindim :grinning:
Umarım Ben Kirke’nin satış başarısı, yayınevine dilimize daha fazla fantastik eser kazandırma noktasında motive eder.

11 Beğeni

27 Eylül demişler çıkış tarihine.

2 Beğeni

Evet. Ben ciltli versiyonlarini bekliyorum, ama bu karton kapakli olani bile heyecanlandirdi beni :hugs:

1 Beğeni

Peki bu kitapyurdu.com’dan alınmış kitaplar için de geçerli mi? Bugün Istrancalı Abdülharis Paşa’yı teslim ettiler ve paketten o hasarla çıktı. Belki de sizinkilerden biridir hatta.