İthaki Yayınları Soru Hattı

İthaki yazmaya çalışırken otomatik düzeltme devreye girmiş ahshdjsj

17 Beğeni

Geçen hafta Everest’e sorduğumda onlar da tekrar basacağız demişlerdi ama bilemedim şimdi…

2 Beğeni

Telif savaşları başlasın :fire:

3 Beğeni

Savaş olursa, iş ihaleye kalırsa Alfa kazanır.

3 Beğeni

Maalesef bana da öyle geliyor. Ama zaten İthaki bassa bile çeviriyi koruyacağını düşünüyorum, çünkü Kirke ile aynı çevirmen. Biz okur olarak bir şey kaybetmeyiz gibi geliyor.

Yine de İthaki’nin oynayacağı atı görmedik :slight_smile: Akhilleus düşünülünce bir Truva atı olabilir :smiley:

2 Beğeni

İthaki basacağız dedigine göre ajansdan telifi almıştır, Alfa yetkilisi telif anlaşmasının bittiği ya da bitmek üzere olduğunu bilmiyordur.

Alfa büyük oynasa da tıpkı Kırmızı Kedi’nin Can’ın elinden ajansı ikna ederek Saramago’yu aldığı gibi ajansı ikna edip Sanderson’un telifini alsa.

11 Beğeni

Ben Everest’ten aldım ve okuyorum gayet güzel baskı yapmışlar. Kalsın Everest’te İthakiye geçmesinin ne faydası var bilemedim. Hem belki Everest de bu konuda kitap basmaya devam eder bu sayede.
Ekleme: Basmak isteyen Galatea’yı bassada onu alsak :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Valla ben de Everest’ten aldım. Henüz okumadım ama görünüş olarak gayet kaliteli.

3 Beğeni

Sanderson için gram umudum yok. Hiçbir olumlu cümle kuramıyorum.

Ayrıca,

İthaki bassın isterim çünkü yazara 3 haftada 3 baskı yaptıran onların stratejisi oldu.

2 Beğeni

Diana wynne Jones un yürüyen şato su her yerde tükenmiş gibi gözüküyor,yeniden ne zaman basılır :smile:

1 Beğeni

Yayınevi yetkilisi artık sorulara cevap vermiyor, Instagram üzerinden sorabilirsin :slight_smile:

2 Beğeni

İnstagram üzerinden de (en azından bana) nadiren cevap veriyorlar. Tipim kötü sanırım…

2 Beğeni

Estağfurullah hocam, şans işi diyelim.

3 Beğeni

İthaki Bilimkurgu Klasikleri’nde bir Isaac Asimov kitabı daha görmek çok güzel olurdu…

1 Beğeni

Bana da canları isteyince veriyorlar. Bu arada İthaki Günlükleri sayfasına ne oldu bilen var mı?

1 Beğeni

Arkadaşlar -umarım Alican Bey bana kızmaz- Alican Bey’e sorarsanız kısa sürede ve ilgili biçimde cevap veriyor.

Evet bugün ben de o taktiğe başvurdum cevap verdi sağolsun. :smiley:

2 Beğeni

Kadim kanunlar 2. kitaba noldu ya yola mı takıldı :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

https://www.instagram.com/ithakigunlukleri/ duruyor hala, hikaye şeklinde paylaşıyorlar paylaşım olursa

1 Beğeni

Alican Bey bir yanlışlık olmuştur dedi ve sorunu çözdü.

2 Beğeni