İthaki Yayınları Soru Hattı

Sandman’ larde dağılma gibi bir sıkıntıya rastlamadım. Hoş Siyah Orkide’ de rastlamadım.

3 Beğeni

İlk basımında vardı o sorun. Gönderirseniz değişim yapıyorlar. Ben soru başlığı kapanmadan yazmıştım, gçnderdim sonra değiştirdiler.

3 Beğeni

Merhabalar. Zaman çarkının 4. Ve 13. Cildi hiçbir yerde kalmamış. Tekrar ciltli olarak basılacak mı yoksa onlar da 1. Kitabın yeni karton kapağı gibi mi basılacak?

2 Beğeni

Yayınevi yetkilisi forumda aktif değil, sorularınızı cevaplıyamaz. Sosyal medya üzerinden sorabilirsiniz :slight_smile: Sorunuza gelirsek yakın zamanda 4. cildin tekrardan basılacağı söylenmişti.

1 Beğeni

Sana şöyle söyleyeyim kaç ay oldu saymadım hâlâ daha ya basılacak yada matbaa aşamasında deniyor ben 2019 dan ümidimi kestim

1 Beğeni

Bir ara “2020 den sonra yalnızca karton kapak basılacak ciltlilere yeni baskı gelmeyecek” diye bir söylenti dolaşıyordu acaba doğruluk payı nedir?
Bilgisi olan var ise cevaplayabilir mi?

1 Beğeni

Ciltli olarak 4 ve 13 gelir bence çünkü bandrol almışlardı mart ayında

1 Beğeni

Merhaba direk instagramdan falan mesaj atınca cevap veriyorlar mı? Nereden sorabilirim?

2 Beğeni

Genelde cevap vermiyorlar. Ciltli baskı gelecek. Sene sonuna yetiştirmeye çalışıyoruz demişlerdi. O tarih olmaz artık. Ama geleceğini söylediler.

1 Beğeni

Öyle bir şey yok. Yayınevi yetkilisi ciltli baskıların her zaman olacağını ve karton kapakların da basılmaya devam edileceğini söyledi. Sadece ciltlinin eski 1-2 şeklinde ayrılan karton versiyonlar basılmayacak.

1 Beğeni

En son bu cevabı almıştım

1 Beğeni

Anladım teşekürler.()

1 Beğeni

Genellikle cevap alıyorum.

Haziran ayında da aynı cevap veriliyordu. Raflarda olana kadar bilemeyiz.

Benim son 3 aydır 4 ayrı mesajıma da cevap verilmedi. Normal sorulardı ayrıca.

1 Beğeni

Çok teşekkürler cevap veren herkese

Bana veriyorlar genellikle :smiley: bir iki kez vermemişlerdir.

1 Beğeni

bende fuarda sormuştum bu konu çok abartılıyor matbaada şuan bu işler öyle kolay olmuyor kesin çıkacak demişlerdi ama güvenemedim.Diğer ciltleri de bu yüzden almıyorum aslında şimdiden toplamak lazım .

Dediğiniz gibi başlamak lazım ama ciltlileri %50 indirimde bile ateş pahası oluyor. 1 ciltli yerine 2-3 kitap alınabiliyor. :pensive:

Bence de çok pahalı ama kendi adıma konuşuyorum tek hobim olarak kitaplar kaldı önceden playstation oyunları alırdım şimdi onların fiyatları malum bir oyun 400 liradan aşağı çıkmıyor playstation ı kaldırdım bir kenarı sadece kitap alıyorum ama kitaplarda pahalanıyor durum vahim…

1 Beğeni

Bende sürekli oyun filan alırken artik param sadece kitaplara gidiyor ama fazlaca kitap sahibi olmadığım için bir ay 4-5 tane alıyorum okuyorum diğer aya yine aynısını yapıyorum. Onları aldığım paraya 1 zaman çarkı alsam şu an seriye başlamayı düşünmediğim için okuyacak kitabım kalmıyor. Maddi olarak belli bir gelirim olana kadar mecburen almadan erteliyorum o yüzden. Umarım o zamana kadar piyasada kalır ciltli sürümler. :pensive:

2 Beğeni