İthaki Yayınları Soru Hattı

peki zamanı bu yıl içinde gelir mi?

Bir aksilik çıkmazsa sonbahar aylarında yeni baskılar yapılır.

3 Beğeni

Merhabalar İthaki. Jules Verne’leri şöyle 3 ya da 4 kitabı tek ciltte olacak şekilde basıp o şekilde bir seri oluştursanız. Ya da Jules Verne’ler le ilgili bir düşünceniz var mı yakın zamanda.?

1 Beğeni

Jules Verne kitapları üzerinde bir yenileme çalışmamız bulunuyor. Henüz fikir aşamasında olup ne zaman hazır olacağına dair bir bilgi paylaşmam mümkün değil şimdilik.

9 Beğeni

Kronojik ve toplu olarak Jules Verne çok güzel olur. Umarım bu yolu izlersiniz.

3 Beğeni

Stanislaw Lem’in Yenilmez dışında başka kitaplarını da basabileceğinizi söylemiştiniz. İsim verebilir misiniz? İkinci sorum da Üç Cisim Problemi’nin yeni baskısı 2018’de olabilir mi?

Bram Stoker’ın '‘Dracula’'sını tekrardan basma ya da Karanlık Kitaplık Serisine ekleme düşünceniz var mı?

1 Beğeni

Merhabalar,
Ben ve 11 yaşındaki kızım için Neil Gaiman’ın kitaplarını topluyorum. Ama temin edemediğim kitaplar var. Yıldız Tozu, Odd ve Ayaz Devleri, Yok Yer ve Kıyamet Gösterisi. Bu kitapların basımı tekrardan yapılacak mı merak ettim. Saflarda da buldum lakin çok pahalılar malesef.

Üç Cisim Problemi’nin yeni baskısı bu yıl çıkar. Lem konusunda tam emin değilim, o yüzden yanlış bilgi vermeyeyim.

Karanlık Kitaplık’a ekliyoruz Dracula’yı. Kapağı falan hazır. Tarihi de oldukça yakın.

Bahsi geçen kitapların hepsi tekrar basılacak.

9 Beğeni

Artık iki cilt halinde baskısını yapmıyoruz. Ciltli çıkacak. Elimde bir tarih olsa verirdim zaten. Muhtemelen sonbahar başında olur ama söz verebileceğim bir durum değil.

4 Beğeni

@irbis
1-Centilmen Piçler serisi 2.kitap Kızıl Gökler Altında Kızıl Denizler’in basım tarihi hakkında bir bilginiz var mıdır?

2-Sigurd ve Gudrun Efsanesi ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitapları tekrar basılacak mı? Basılacaksa tarihi hakkında bir bilginiz var mıdır?

3-Kıyamet Gösterisi kitabının tekrar basılacağını belirtmişsiniz, hangi tarihler arasında gerçekleşebilir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İyi forumlar

Merhaba, expanse serisinin yeni kitabı ne zaman basılacak acaba?

Bu soruların hepsine daha önce cevap verdim. Arama özelliğini kullanırsanız, hem siz hem de ben zamandan tasarruf etmiş oluruz.

1. Basılacak. Tarih yok.

2. Tehlikeli Diyarlar yıl içerisinde basılacak. Sigurd ve Gudrun Efsanesi kesin değil. Üzerinde çalışıyoruz.

3. Tarih veremiyorum.

1 Beğeni

Arkadaşlar,

Elimde tarih olsa veririm. Tekrar tekrar tarih sormanız bir şeyi değiştirmiyor. Özellikle tekrar baskılarda. Bizim kitabı tekrar baskıya göndermemizle kitabın matbaada basılması arasında aylar olabiliyor. O yüzden yeni baskı tarihini bilmem mümkün değil. Lütfen bunu dikkate alarak cevap bekleyin.

6 Beğeni

İyi günler…

Anubis Kapıları’nı tekrar basma gibi bir planınız var mıdır? Şu karaborsaya düşen kitaplara bi el atsanız :slightly_smiling_face:

Anubis Kapıları’nın telif hakları artık bizde değil.

Neden farklı bir kapakla çıksın ki? Kapak değişimi olduğunda duyurusu yapılıyor.

3 Beğeni

Sandman 5.Cilt ne zaman gelicek?

Haziran bitmeden gelmesi için uğraşıyoruz.

4 Beğeni

Zaman çakı 6. kitabı kaos lordunuda haziran bitmeden gelmesi için uğraşsanız :S Basım evlerinde işler nasıl yürüyor inanın en ufak bir fikrim yok ama araya sıkıştırıp bi 50 60 tane bassanızda forumu takip eden üyeleriniz alsa güzel olur :smiley:

Yaz aylarında basılacağını sanmam. Sizi anlıyorum fakat daha 4 ya da 5 mesaj yukarıda açıkladım nedenini.

1 Beğeni