İthaki Yayınları Soru Hattı

Selamlar,
Konuyu kurcaladım ama göremedim. Altın Pusula - Karanlık Cevher Dizisi’nin tekrar basılma ihtimali gündeminizde mi acaba? Hazır mis gibi de Sevin Okyay çevirmiş ama, bulamıyorum.

3 Beğeni

21 bu hafta, 22-23 iki hafta sonra matbaaya gidiyor. Gelecek ay da Silah Kardeşliği ve Ruhdöveni çıkacak.

Gündemimizde. Yeni serinin hakları da bizde. Onu da çıkaracağız. Ama bir tarih belirlemedik daha.

6 Beğeni

Süper haber bunlar :clap:t6::clap:t6::clap:t6:

Döktür İthaki. Temmuz ayı anladığım kadarıyla tüm seriler için en bereketli ay olacak. Cevaplanan sorularda hemen hemen her kitap için temmuz İşaret ediliyor. Dört gözle beklemedeyiz.

1 Beğeni

Şahane! Lyra ile tanışmayı merakla bekliyorum o zaman. :krs:

2 Beğeni

Sakin birkaç aydan sonra bir hareketlenelim istedik. Ek olarak temmuza yetişmeyen kitapları da ağustos başında göreceksiniz hemen. Başka sürprizlerimiz de olacak.

10 Beğeni

O konuda kesin bir şey söyleyemem şu an.

1 Beğeni

zamanı gelmişti… Ofisteki arkadaşları biraz hızlandırmak için bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?:star_struck:

ilknokta.com internet sitenizde sitenin sol altında Bilimkurgu Klasikleri diye bir kısım var, oraya tıklayınca seriden çıkmış tüm kitapları görebiliyorduk. Son eklenen Bilimkurgu Klasikleri’ni o kısma eklemiyorsunuz, yani son eklenen kitaplar sanırım Bilimkurgu Klasikleri’nde şeklinde etiketlenmediğinden orada gözükmüyor, tüm kitapları topluca göremiyoruz bu sebepten.

Sorum ortaya karışık olacak benim bu sefer, ben Drizzt serisinde en son yıllar önce Miras’ı okumuştum, 7. kitap. Daha da okumam demiştim ama şimdi burada Gauntlgrym’i görünce acaba Neverwinter’ın 4 kitabını okusam mı diye düşündüm. Aradaki kitapları atlayıp bu seriden devam etsem çok mu saçma olur?

1 Beğeni

İlknokta’yla ben ilgilenmiyorum. Bunu kendilerine iletin.

Çok saçma olur. Az daha sabredin. Onları çok güzel çıkaracağız.

1 Beğeni

Merhaba,
Vakıf üçlemesi kutulu olarak çıkacak mı, çıkacaksa ne zaman çıkar?

Vakıf serisi üçleme değil yalnız

2 Beğeni

Biri yeni konu mu dedi. :slight_smile: :slight_smile: Yeni konu olduğu zaman dayanamıyorummmmm.

Isaac Asimov’un Galaktik İmparatorluk Serisi (İthaki Yayınları)

Bu arada kapak yayınlandı

3 Beğeni

Tolkien Mirası kutulu olarak satışa çıkmış. 13 Temmuz’dan sonra bizlerle :wink:

Önceden alanlar için kutu ayrı olarak da satılsa keşke :frowning_face:

1 Beğeni

Kutulu versiyonun çıkacağı daha önce burada söylenmişti. Bu nedenle almayıp bu zamanı beklemiştim :slight_smile:

Merhabalar, Harry Harrison basmayı düşünüyor musunuz?

Merhaba. Değiştirilmiş Karbon’un çevirisiyle ilgili bir çalışma var mı?

Büyük kitap fuarlarını takip ediyorsan bence yayınevinin standında şansını dene. Elbette yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Herhangi bir kitap fuarında stand görevlisi arkadaşlarımıza sorarsanız, size bu konuda yardımcı olacaklardır, merak etmeyin. Boş kutu satma konusunda da bir soruşturacağım. Belki okey verirler.

Düşünüyoruz. Bir adet kitabı var elimizde. Hatta çeviriden bile gelmiş olabilir. Muhtemelen gelecek senenin programına konulur.

Şu sıralar üzerinde aktif olarak çalışmıyoruz.