İthaki Yayınları Soru Hattı

(MUSTAFA) #703

Nirde kaldın birader :clap::+1::+1:

(Ahmet Boyraz) #704

ASIMOV yazısını görmek tarif edilemez bir mutluluk bende. :slight_smile: Devamı son sürat gelir umarım.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #705

Karışsın yeter ki böyle karışsın @fortknoxt :+1:t6:

Kapakta bu :smiley:

image

(Serhat) #706

:open_mouth::open_mouth::roll_eyes::roll_eyes: Bu vaziyetteyim şuan @SJack dediği gibi Asimov yazısı yeter bana

(Arda) #707

Yakında dediklerine göre temmuz’un sonu belki.

(Serhat) #708

Seri 3 kitaptan oluşuyor. İnşallah kısa sürede tamamlanır. seriye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Galactic Empire Series (Goodreads)

(Ezgi Ertürk) #709

Merhaba. Bilimkurgu klasikleri içinde Aleksandr Belyaev’in diğer kitapları çıkacak mı

Merhaba. Daha önce Kim Stanley Robinson’un Mars Üçlemesi’nin zamanı geldiğinde İthaki tarafından basılacağını söylemiştiniz. Ne kadar süre içinde okuma şansımız olur, bir iki yıldan mı yoksa daha uzun bir süreden mi bahsediyoruz? Teşekkürler.

(Ahmed Loş) #711

Merhabalar. Preacher’ın 2 cildi ne zaman çıkar? Ve Sandman 5. cildi ile Norse Mythology kitapındaki son durum nedir? Bu ay içinde çıkma ihtimalleri var mı?

(Emre Aygün) #712

Şimdilik bu konuda bir planımız yok. Gelecek ne gösterir bilmiyorum.

Çok zamanı kalmadı. Ofis içinde adı anılmaya başladı.

Hepsi programda temmuz olarak geçiyor. Muhtemelen bir tanesi gelecek aya kalır ama hangisi şimdi bilemiyorum.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #713

Bu ay baya bi bereketli geçecek gibi :smiley::smiley::smiley:

(Damla Göl) #714

Selamlar,
Konuyu kurcaladım ama göremedim. Altın Pusula - Karanlık Cevher Dizisi’nin tekrar basılma ihtimali gündeminizde mi acaba? Hazır mis gibi de Sevin Okyay çevirmiş ama, bulamıyorum.

(Emre Aygün) #715

21 bu hafta, 22-23 iki hafta sonra matbaaya gidiyor. Gelecek ay da Silah Kardeşliği ve Ruhdöveni çıkacak.

Gündemimizde. Yeni serinin hakları da bizde. Onu da çıkaracağız. Ama bir tarih belirlemedik daha.

(kimyager _ferhat gürdoğan) #716

Süper haber bunlar :clap:t6::clap:t6::clap:t6:

(Serhat) #717

Döktür İthaki. Temmuz ayı anladığım kadarıyla tüm seriler için en bereketli ay olacak. Cevaplanan sorularda hemen hemen her kitap için temmuz İşaret ediliyor. Dört gözle beklemedeyiz.

(Damla Göl) #718

Şahane! Lyra ile tanışmayı merakla bekliyorum o zaman. :krs:

(Emre Aygün) #719

Sakin birkaç aydan sonra bir hareketlenelim istedik. Ek olarak temmuza yetişmeyen kitapları da ağustos başında göreceksiniz hemen. Başka sürprizlerimiz de olacak.

(fatih çetin) #720

karanlık kitap serisinde temmuz ayında yeni kitap çıkacak mı?

(Emre Aygün) #721

O konuda kesin bir şey söyleyemem şu an.

zamanı gelmişti… Ofisteki arkadaşları biraz hızlandırmak için bizim yapabileceğimiz bir şey var mı?:star_struck: