İthaki Yayınları Soru Hattı

Çok sevindim, umarım bu kitabı Make Room! Make Room! dur :smile:

Söylemem. :slight_smile:

2 Beğeni

Olsun ben umutla bekliyorum :blush:

Joe hill ve robert charles wilson dönüşün devamı ne zaman gelir…

1 Beğeni

zaman çarkı 6. kitap kaos lordunu bassanızda seriyi bitirsek

merhaba kolay gelsin. monte cristo kontu yeni basım bu yıl gelir mi uzun zamandır baskı bekliyoruz. bir de yeni baskıda dipnotlar kitabın arkasında olmasa çok daha iyi olur okumayı çok zorlaştırıyor 1000 küsür sayfalık kitap ve bir sürü dipnot mevcut. yeniden gözden geçirilip gerekirse 2 cilt halinde basılsa keşke.

Kayseri’ye uğrarlarsa bi selam veririm :smiley:

1 Beğeni

Joe Hill çeviriden geldi. İlk olarak Fireman’i basacağız. Ve hacimli bir kitap olduğu için bir miktar bekletme kararı aldık. Kapak vs. için de henüz tam karar vermiş değiliz. Fikirlerin olgunlaşmasını bekliyoruz.

Dönüş’ün devamı da şu an redaksiyonda. Üçüncü kitabın çevirisi de hazır. Bu yıl ikinci kitap. Gelecek senenin ilk yarısında da üçüncü kitap gelir muhtemelen.

Tekrar baskılar bekliyor şu an. Eylül - ekim sonrasında gelecekler.

Monte Cristo Kontu’nun yeni edisyonu tam olarak istediğiniz şekilde hazırlanıyor, merak etmeyin. Dipnotların kitabın sonuna atılması eski ekol. Biz de eskiden böyle yapılmış kitaplarımızı zamanı geldiğinde güncelliyoruz. Yeni edisyon klasikler dizimize taşınıp iki cilt halinde satışa sürülecek. Arkadaşımız gözden geçiriyor metni. Takdir edersiniz ki hacimli bir kitap. Zaman alıyor. Bu sene çıkacak.

6 Beğeni

Amerikan Tanrıları ciltli edisyonu tekrar basılacak mı?

William Gibson’un haklarını satın alıp Sprawl Üçlemesi’ni sizin basma ihtimaliniz var mı?

10.yıl özel için basıldı o muhtemelen tekrar baskısı olmaz. Alanlar şanslı çünkü kitap karaborsada 80 liradan fakan gidiyor şu anda

Monte Kristo Kontu tam metin ne zaman basılacak acaba? Uzun sedir bekliyorum.

3 mesaj önce bu sene içinde diye belirtilmiş

1 Beğeni

Vakıf serisinin üç kitabı kutulu olarak çıkacak mı? Çıkacaksa ne zaman çıkacak?

Bunu daha öncede sormustunuz sanırım. Vakıf serisi üçleme değil daha çıkacak kitapları olduğundan kitaplar kutulu olarak çıkacaksa bile tüm kitaplar tamamlanınca çıkacaktır.

Sonunda zaman çarkı 6 geliyor mu? Seri kaldığı yerden devam ediyor :smiley:

Öncekini sordum bu cevap geldi yine sordum yine aynı cevap serinin 7 kitaptan oluştuğunu ben de biliyorum fakat ana seri üçleme ve ithaki yukarıdaki mesajlarda bi fuara özel kutulu olarak satıldığını ileride de herkese kutulu olarak satışa çıkabileceğini söylemişti o yüzden bunu sordum. İstersen konudaki 615 ve 618. mesajlarına bakabilirsin.

Sayın İthaki “Diana Wynne Jones Sihirli Ev” kitabını ne internette ne de kitapçılarda bulamadım…Tekrar basılması gündemde var mı acaba ? Şimdiden Teşekkürler

2 Beğeni

Merhaba. "Yüzyılın En iyi Bilimkurgu Öyküleri" kitabının yeni baskıları gelecek mi acaba? Malum baskı bitince sahaflar yine uçuk fiyatlar istemeye başladılar.