İthaki Yayınları Soru Hattı

(emre) #1012

Hangisini neden dedim?

(Stormfather) #1013

Wotc kitapları geri klamisligimizin …

(Hüseyin gök) #1014

Niye ya :grin::joy::rofl: siz pahalıya aldınız galiba

(Stormfather) #1015

Tek kitap mi yoksa tüm serimi

(Hüseyin gök) #1016

Tüm seri, ciltli halde

(Stormfather) #1017

Bende tek kitap sandım . Peki ya korsan olsaydı ne yapardınız ?

(Hüseyin gök) #1018

:rofl::joy: Okadar eder mi tek kitap

(Hüseyin gök) #1019

Bu kadar iyi korsan basılabiliyorsa razıyım ama korsan degil

(Stormfather) #1020

Ben olsaydım güvenmezdim .

@irbis bey sayfa sayısı neredeyse1000’ne ulasti. Seviliyorsunuz :slight_smile:

(Hüseyin gök) #1021

Hem soru hem sohbet hattı olsa daha güzel olurmuş :joy: sevilen kaç tane yayınevi varki. İthaki her kesime hitap ediyor

(Samet) #1022

Umarım ciltli olur çünkü şahsen böyle bir baskı ile okumak varken ince kapak çok kötü geliyor maalesef olmama durumunda az daha bekleyip yurtdışından bunu alacağım paraya kıyıp :confused:

(Hüseyin gök) #1023

Bir iki hafta sonra satışa sunulacak galiba, ince kapak olsada sıkıntı degil de işte insan olmuşken en iyisi olmasını istiyor

(Samet) #1024

Tabi ki sorun değil İthaki’nin bunu çevirmesi bile muazzam bir şey ama şahsen böyle sağlam bir edisyon varken ince kapak çok uzak geliyor umarım İthaki sürpriz yapıp Bayan Peregrine ve Neil Gaiman’ın yeni kitabını çok kaliteli basar çünkü son zamanlarda istisna hariç adam akıllı ciltli kitap özlemi çekiyorum merakla bekliyorum.Dediğim gibi olmadı az dişimi sıkıp yurtdışından sipariş vereceğim böyle bir edisyon kaçmaz çünkü tabi öyle bir durumda ingizlicemi biraz zorlayacak ama yapacak birşey olmayacak tabi inşallah İthaki bu basımı yapar ümidim o yönde ^^

(Stormfather) #1025

Dolar bu kadar yuksek en ciltli kitabı unutun.

(Samet) #1026

Pek tabi çıkabilir,piyasada birçok kitap ciltli çıkıyor :slight_smile:

(Stormfather) #1027

O zamanlar dolar bu kadar yuksek degildi.

Vakıf 4’ün bu yıl gelmeyecek olması :frowning:

Ben sizin yerinizde olsam İthaki bey, şakkadanak 2 bin tane Vakıf 4 piyasaya sürerim. Okuyucu şaşırır, noluyor yav hani ekonomik kriz vardı der. Tam onlar bunu derken şaak 2 bin tane Vakıf 5 basarım. Haa, okuyucu anlar ki kriz İthaki’yi teğet geçmiş. Böylelikle seri halinde çıkan Zaman Çarkı, Vakıf gibi serilere yüklü bir şekilde abanılır; Karanlık kitaplar, Bilimkurgu klasikleri vs satışlarda inanılmaz patlama olur.

(Mizahi dille Vakıf 4 erkenden gelsin demece.)

(Kaan Aşkın) #1029

mqdefault

O işler keşke öyle kolay olsa ama olmuyor, olamaz.

Kitapçıda yeniler bölümünde orijinali karşıma çıktı. İki farklı renkte normal kapaklar.

(Alican Doğan) #1032

Her iki kapak ta güzelmiş. Umarım ithaki de bu şekilde çıkarabilir. Beklemedeyiz.