İthaki Yayınları Soru Hattı

Ciltli çıkarıyormuşsunuz elim ayağım titredi sevinçten muazzamsınız :heart_eyes::grin:

2 Beğeni

Şükrü Karakoç değil miydi yahu?

Şükrü Karakoç bizim eski grafikerimiz. Ana grafikerimiz yaklaşık bir senedir Hamdi Akçay. Şükrü Karakoç kapak konseptini tasarladı bunda. Bilimkurgu Klasikleri’nin konsept tasarımı da ona ait mesela. Karanlık Kitaplık tasarımı ise Hamdi Akçay’ın.

Şöyle düşünün, şu an İthaki’den çıkan kitapların %99’u Hamdi Akçay’ın elinden geçerek çıkıyor. Buna Türkçe eserler de dahil. Bunların bir kısmının çizimini de kendisi yapıyor. Vadinin Hükümdarı kapağı onun çizimi mesela. Ya da Tanrı Olmak Zor İş çizimi onun. Bunlar dışında daha birçok çizimi var. Künyelerden bu bilgiyi alabilirsiniz merak ettiğinizde.

9 Beğeni

Üç Cisim Probleminin 2. Baskısı hakkında bir gelişme var mı?

1. baskıyı tükettik zaten. 3. baskısı olacak. Ve yok.

Tekrar baskılar hakkındaki sorularınıza cevap veremiyorum arkadaşlar. Ve gelişme var mı diye sormanız hiçbir şey değiştirmiyor. Gelişme varsa, basılmıştır zaten. Bunun bir ara süreci yok.

2 Beğeni

Şu kapakları yenileme çalışmalarında umarım Amerikan Tanrıları kitabınında ciltli edisyonunu tekrar basarsınız. :pray:

Kitabın ciltli çıkmasına en çok sizin adınıza sevindim :blush: :blush:

3 Beğeni

O 3000 bin baskıdan alanlardan biride ben olmassam valla sinir krizi geçirim​:sweat_smile: umarım sahaflar yüzünden kaçırmayız, adamlar aldımı yüz yüz alıyor :grin:

Böyle bir planımız yok.

Emre Bey Merhaba,

İlknoktadan kendime ve arkadaşlarıma 3 adet Bu Ölümsüz kitabı aldım ve her üçüde ayraçsız (Kimileri takıldığı şeye bak diye aklından geçirmez umarım.) geldi.Firmayı aradım İthaki’nin bu kitabın baskısını ayraçsız yaptığını ifade etti.Sonradan info@ithaki.com.tr ye bilgi maili gönderdim lakin 1 ay oldu yanıt gelmedi.

Bu kitabın ayracı olacak mı ? Olacaksa ayraçsız almış olanlar olarak nereden temin edebiliriz?

Yanıtınız için peşinen teşekkürler, iyi çalışmalar.

1 Beğeni

Horse Mythology ne zaman çıkar?

Horse: At?

Bu Ölümsüz’ün ayracı var.

1 Beğeni

Şaka bir yana, daha 5 saat önce attığım mesajı bile okumamışsınız. Ben boşuna uğraşıyormuşum gibi hissetmeye başladım.

5 Beğeni

Benim de Sürgün Gezegeni’nin ayracı yok :roll_eyes: Denk gelen bir fuarda çekinmesem eğer sormak istiyorum fazla var mı acaba diye :zipper_mouth_face:

Screenshot_20180912-204527

Sınırlı üretim acaba İlknoktada satışa sunulacak mı? Çıkacaksa ne zaman ön siparişe açılır? Bi tiyo verseniz de forumu okuyankarın daha yüksek bi şansı olsa. Mümkün müdür acaba?

2 Beğeni

Tekrar merhaba,
Kendi satış noktanız kitabın bu baskısının ayracsiz basıldığını beyan ediyor ve ayracsiz satış yapıyor .Sizin ifadenizle çelişiyor bu durum.Konuya titizlenen birisi olarak müsait anımda Avcılar’dan kalkıp Kadıköy’e ilknokta ya giderek oradaki arkadaşların mesajınızı okumasını sağlayacağım.
Her halükarda yanıtınız için teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Her kitabın ayracı oluyor mu? Bende de Dune’un ayracı yok. Ve başka ithaki kitaplarında da bazılarında oluyor bazılarında olmuyor.

1 Beğeni

Benim sormak istediğim ciltli için.Ciltte ek olan kapak tamam güzel peki ciltteki kapak nasıl olacak ? Sade kitabın adı mı olacak yoksa kapağın üstündeki ek olan kapaktaki gibi mi ? İnşallah anlatabilmişimdir. :smiley: Sade olacaksa ciltsiz olan tercihimdir.Çizim harika :clap:t6:

1 Beğeni

Valla ben ayraç olarak sigara kullanıyorum :grin::joy: ayraçsız okuyamıyormusunuz?

4 Beğeni

Aklımdaki sorular gitti. Teşekkürler!