İthaki Yayınları Soru Hattı

İthaki Bey, bu sorulara yanıt alabilecek miyim :slight_smile:

Fuarda arkadaşlardan isterseniz, seve seve verirler. Çekinmeyin. Fuar görevlilerimiz bu konuda yardımcı olur. İstanbul fuarına gelirseniz, biz de oradayız.

Her yerde satışta olacak. Bilmiyorum ön sipariş tarihlerini. Merak etmeyin bitmez kitap.

Benim görevim kitabı matbaaya göndermek. Ayracı varsa, ayracını da gönderirim. Benim iş tanımım bu kadar. İlknokta nasıl işler bilmem. Depo ne durumda bilmem. Ben size ayraç bastığımızı söyleyebilirim sadece. Benim elimdeki edisyonda ayracı var. Sizin kişisel siparişiniz üzerinde nasıl bir yorum yapabilirim ki?

Bilimkurgu Klasikleri’nde var. Başka kitaplarımızda artık yok. Sadece bilimkurgu klasiklerinde ayraç basmaya devam edeceğiz.

O da sürpriz olsun.

Kusura bakmayın, soru gözümden kaçmış. Öte yandan Dune sorusunu sanıyorum 8 kere falan cevapladım başlık içinde. Ararsanız cevabı bulabilirsiniz.

Asimov kitapları için de yakında bir açıklama yapmak istiyoruz resmi hesaplarımızdan. Onu beklemenizi rica edeceğim.

6 Beğeni

Heycanlandım şimdi ya! Birde kabartma falan olursa, içinede küçük bir çekiç. Fazla uçtum :joy: :joy: Bekleyip görücex artık. :+1:t6:

3 Beğeni

Drizzt kitapları için matbaaya soracağım demiştiniz, herhangi bir haber var mı?

Sormadım henüz. İskandinav Mitolojisi’ne yoğunlaşmıştık.

1 Beğeni

Merhabalar. Daha önce sormuş fakat cevap alamamıştım. O yüzden tekrar sorma ihtiyacı hissettim. Karanlık Kitaplık serisinin satışları nasıl gidiyor? Umarım iyidir. Dahası, bu seri otuz kitabı görür mü? :blush::blush:

3 Beğeni

70 'li yıllarda remzi kitabevi doktor kim adı altında yanlış hatırlamıyorsam 6 tane kitap piyasaya sürdü. Bu kitapların yayın haklarını bulunduruyor musunuz ? İyi çalışmalar

Merhabalar Emre Bey, bilimkurgu klasikleri içinde Roger Zelazny-Işık Tanrısı’nı 2.baskıdan sonra yeniden basmayı düşünüyor musunuz? Hiçbir yerde bulamıyorum ve maalesef karaborsaya düşmüş durumda. Teşekkürler.

1 Beğeni

En son bir plan yok demişlerdi. Ben geçen hafta Ankara Tunalıdan 25 liraya bulabildim.

Bu konuda herhangi bir cevap vermeyeceğim. Kitabın satışı sizi ilgilendiren bir olgu değil. Onu bize bırakın.

Hakları bizde değil.

Basılacak. Plan içerisinde görünmüyor şimdi. Bu basılmayacak demek değil.

2 Beğeni

Selamlar,
Ray Bradbury’nin Karahindiba Sarabi yeni baski yapacak mi ?

Tesekkurler simdiden.

1 Beğeni

Yapılacak. Sene bitmeden çıkar diye tahmin ediyorum.

5 Beğeni

Arkadaşlar,

İskandinav Mitolojisi ciltli edisyon ilknoktada önsiparişe açılmıştır. Bilginize.

13 Beğeni

önsipariş verildi bile :smiley: bilimkurgu klasikleri ve karanlık kitaplık serisi için tekrar pusuya yattım bekliyoruz heyecanla

Merhabalar Emre bey, ilknokta adresinden önsiparişini verdik. Acaba stokta olmama gibi bir sorun yaşar mıyız? Sağlama almak için ikinci bir siteden de önsipariş yapmamıza gerek var mıdır?

Başka bir yerde önsiparişe açık değil. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

1 Beğeni

Merhaba irbis Bey, acaba Camus’nün Defterler’ini tekrar basma gibi bir planınız var mı?

Merhaba Emre Bey tekrar rahatsız ediyorum ama dikkatimi çeken bir şeyi sormak isityorum
İlknokta.com’da İskandinav Mitolojisi için kağıt türünde 70 gr. Enscreamy yazıyor. Bu normal kitaplarınızdaki kağıt cinsinden farklı. Malum ekonominin halinden dolayı mı bu kağıt cinsine geçtiniz yoksa İskandinav Mitolojisi için özel olarak bu kağıdı mı tercih ettiniz?

1 Beğeni

Aldık bile​:grin::sweat_smile: sıra beren ve Lúthien de. O inş. Diger aya çıkar. Tabi 1 yılda the fall of Gondolin beklemek var :joy:

Ne farkı var ki o kağıtların? Biri pürüzsüz olan mı?