İthaki Yayınları Soru Hattı

(Emre Aygün) #1094

Sormadım henüz. İskandinav Mitolojisi’ne yoğunlaşmıştık.

(Yasin) #1095

Merhabalar. Daha önce sormuş fakat cevap alamamıştım. O yüzden tekrar sorma ihtiyacı hissettim. Karanlık Kitaplık serisinin satışları nasıl gidiyor? Umarım iyidir. Dahası, bu seri otuz kitabı görür mü? :blush::blush:

(Joy Crusher) #1096

70 'li yıllarda remzi kitabevi doktor kim adı altında yanlış hatırlamıyorsam 6 tane kitap piyasaya sürdü. Bu kitapların yayın haklarını bulunduruyor musunuz ? İyi çalışmalar

(BURAK ) #1097

Merhabalar Emre Bey, bilimkurgu klasikleri içinde Roger Zelazny-Işık Tanrısı’nı 2.baskıdan sonra yeniden basmayı düşünüyor musunuz? Hiçbir yerde bulamıyorum ve maalesef karaborsaya düşmüş durumda. Teşekkürler.

(Bahadır Satır) #1098

En son bir plan yok demişlerdi. Ben geçen hafta Ankara Tunalıdan 25 liraya bulabildim.

(Emre Aygün) #1099

Bu konuda herhangi bir cevap vermeyeceğim. Kitabın satışı sizi ilgilendiren bir olgu değil. Onu bize bırakın.

Hakları bizde değil.

Basılacak. Plan içerisinde görünmüyor şimdi. Bu basılmayacak demek değil.

(Oğuz Eren) #1100

Selamlar,
Ray Bradbury’nin Karahindiba Sarabi yeni baski yapacak mi ?

Tesekkurler simdiden.

(Emre Aygün) #1101

Yapılacak. Sene bitmeden çıkar diye tahmin ediyorum.

(Emre Aygün) #1102

Arkadaşlar,

İskandinav Mitolojisi ciltli edisyon ilknoktada önsiparişe açılmıştır. Bilginize.

(Erman Akman) #1103

önsipariş verildi bile :smiley: bilimkurgu klasikleri ve karanlık kitaplık serisi için tekrar pusuya yattım bekliyoruz heyecanla

(İbrahim Şahin) #1104

Merhabalar Emre bey, ilknokta adresinden önsiparişini verdik. Acaba stokta olmama gibi bir sorun yaşar mıyız? Sağlama almak için ikinci bir siteden de önsipariş yapmamıza gerek var mıdır?

(Emre Aygün) #1105

Başka bir yerde önsiparişe açık değil. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

(Pilav Ye, Kadınlara İnan) #1106

Merhaba irbis Bey, acaba Camus’nün Defterler’ini tekrar basma gibi bir planınız var mı?

(Hakan) #1107

Merhaba Emre Bey tekrar rahatsız ediyorum ama dikkatimi çeken bir şeyi sormak isityorum
İlknokta.com’da İskandinav Mitolojisi için kağıt türünde 70 gr. Enscreamy yazıyor. Bu normal kitaplarınızdaki kağıt cinsinden farklı. Malum ekonominin halinden dolayı mı bu kağıt cinsine geçtiniz yoksa İskandinav Mitolojisi için özel olarak bu kağıdı mı tercih ettiniz?

(Hüseyin gök) #1108

Aldık bile​:grin::sweat_smile: sıra beren ve Lúthien de. O inş. Diger aya çıkar. Tabi 1 yılda the fall of Gondolin beklemek var :joy:

(Emre ) #1109

Ne farkı var ki o kağıtların? Biri pürüzsüz olan mı?

(İbrahim Şahin) #1110

Vakıf serisinin bir sonraki kitabı ne zaman basılacak acaba? O konuda bir gelişme var mı? Bir de keşke her ay yayın listesi açıklasanız, ne zaman ne basılacak görsek çok güzel olur.

(Hakan) #1111

İnan ben de bilmediğim için sordum. En mantıklı açıklamayı Emre Bey’den öğrenirim diye yazdım buraya

(Hakan) #1112

Böyle bir şey yapmaları çok zor ama matbaada aksilik oluyor. Kapakta problem oluyor. Kitapları ertelemek zorun kalıyorlar. Yayınlansa takvim ve o ay bir kaç kitap ertelense. Yayınevini suçlayacaklardır o yüzden yayınlamamak onlar için daha iyi bir şey. Mesela Drizzt’in diğer kitapları geçtiğimiz ay çıkmalıydı fakat matbaada sorun çıktığı için beklemedeyiz hala.
Diğer sorunuza gelirsek şu şu kitaplar ne zaman basılır cevabına Emre Bey tam cevap veremiyor insanları yanıltmamak için. Vakıf sorusu o kadar çok soruldu ki hele adam yorulmuş bile olabilir. O yüzden henüz çıkmayacağını bilsekte umut fakirin ekmeği. İyi günler :blush::blush:

(Oğuz Eren) #1113

Merhaba Emre bey,

Tolkien mirasi setini rica minnet tamamladim, (yurtdisinda yasadigim icin kitap alimlarim biraz zor oluyor) ancak kutulu versiyon cikacagindan haberim yoktu. O kutuya ulasabilirsem epey mutlu olacagim.

Zamaninda “Boş kutu satma konusunda da bir soruşturacağım. Belki okey verirler.” demissiniz, bir gelisme oldu mu? Mumkunse almasi icin bir arkadasimdan rica edecegim.