İthaki Yayınları Soru Hattı

Bu diğer sitelerin inisiyatifinde aslında. Elbette biz özel rica edebiliriz ama bu yönetimin bileceği iş. O yüzden kesin bir tarih vermek mantıklı değil.

2 Beğeni

Üç cisim probleminin devam kitabı Kara Orman ne zaman yayınlanacak acaba?

Konuda aratıp son verdiğim cevaptan istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Arama özelliğini kullanın.

Sorum gözden kaçtı galiba bu soruma bir ek daha yapmak istiyorum. Kemal Tahir’in kitapları yenileniyordu. Bazı kitaplar eksik kaldı. Yenileme çalışmaları devam edecek mi.? Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

1 Beğeni

Göremeyeceksiniz. Ne Tolkien ne de Gaiman kitapları bitti. Daha yeni başladık. Henüz Verne için elle tutulur bir çalışma yapmadık. Bazen ilham geliyor ve çat diye tüm hazırlığı ortaya koyuyoruz. O zamana kadar yaptıklarımız zaten istediğimiz standartta olmuyor. Ve Verne’in o kadar çok kitabı var ki. Haliyle o kadar çok kitabı içerebilecek ve hâlâ güzel görünecek bir tasarıma ihtiyacımız var. Hazır olduğunu hissettiğimizde hazır olacak.

5 yıl olur, 10 yıl olur. Aceleye getirmek satışları olumsuz etkilemekten başka bir işe yaramıyor.

Yenileniyor hâlâ Kemal Tahirler.

7 Beğeni

Ejderha Mızrağı serisinin ilk kitabının yeniden baskısı ve devam kitapları hakkında bir gelişme var mı?

Bekliyorlar şu an. İlk kitabın tekrar baskısı yapılacak diye biliyorum. Devam kitapları için de Drizztlerin matbaadan gelmesini bekliyorum.

4 Haziran’da yıl sonuna kadar çıkacak demişsiniz.
Kusura bakmayın.

Rüzgarın Adı 10th Anniversary Edition ile ilgili bir gelişme var mı peki?

2 Beğeni

Kolay gelsin.

Charlie Human’ın Kıyamet Az Sonra kitabının devamı olan Kill Baxter’ın İthaki’den yayınlanma ihtimali nedir?

Robert Silverberg’ı Bilimkurgu serisine eklemeyi ve yazarın diğer eserlerini basma gibi bir planınız var mı? Cam Kule, İçeriden Ölmek ve Gece Kanatları sizin tarafınızdan daha önce basılmış ama piyasada bulmak zor bunları yeniden basmayı düşünüyor musunuz?

2 Beğeni

Merhaba,

hazır 5.cilt geliyorken 2.cildin de tekrar basımı olacak mı yoksa daha ilerideki bir tarihde mi olacak?

Zaman çarkı 6. Kitap kaos lordu için farklı bir soru sorayım bari :smiley: basım hayırlısıyla gerçekleşip çıktığı zaman sosyal platformlarda duyurusu olcak mı yoksa biz kitap satılılarından sürekli kontrol mü etmeliyiz ?

Ben de Cam Kule’nin kesinlikle Bilimkurgu Klasikleri’ne eklenmesi taraftarıyım. Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Gerçi 2 sene önce kitap fuarında sorduğumda olumsuzdu ama belki kararları değişmiştir.

4 Beğeni

Selamlar,

Arthur C. Clarke’ın uzay efsaneleri serisinin devamı bilimkurgu klasikleri içerisinde yer bulacak mı? Bir dönem tüm seriyi ciltli olarak yayımlamışsınız tekrar böyle bir girişiminiz olur mu önümüzdeki dönemde? Ayrıca Clarke’ın Rama, Pohl’un Hiçi serilerini tekrar yayımlamayı düşünüyor musunuz?

4 Beğeni

Aynen tekrar ciltli basımlar olsa çok güzel olurdu

1 Beğeni

Hiçbir yerde Amerikan Tanrıları’nın ciltli versiyonunu bulamıyorum. Tekrar basılacak mı acaba?

Özelden bir sitenin linkini attım. Ciltli basımları tekrar yapılmayacak Amerikan Tanrıları’nın. Karton kapak artık sadece

1 Beğeni

Ciltli versiyon 10. Yıl Özel edisyonu olduğu için tek seferlik basıldı. Nadirkitap.com a bakabilirsiniz orda vardır.

1 Beğeni

Zebroma’ye gir orada var

1 Beğeni