İthaki Yayınları Soru Hattı

İmdat diye bir kullanıcı var, arama bölümüne amerikan tanrıları yaz 45tl pazarlık edersen 40a alırsın. Site ve kullanıcı çok saglam

1 Beğeni

Merhaba,Drizzt’in matbaada olan kitapları 6. kitaptan sonrakiler mi?Yani Legacy of the Drow serisi mi?Cevaplanmışsa ve gözümden kaçtıysa kusura bakmayın,yaklaşık 1 senedir 7. kitabın çıkmasını bekliyorum.

Neverwinter’ı dörtleyeceklerini ve ardından normal sıralamaya döneceklerini söylemişlerdi, konu içinde arattığınızda görürsünüz.

1 Beğeni
  1. kitap evet böyle cevaplamışlardı
1 Beğeni

Neden ithaki yayınları ilknokta da kampanya artık yapmıyor. Önceden ne güzel takım kampanyaları, %50-60 indirimli kitaplar olurdu

2 Beğeni

Enflasyon oranının %80’e yaklaştığı, kayda değer hiçbir üretimin olmadığı ve gezegenin en ahmakça yönetilen topraklarında bu kitap fiyatları ve indirimleri görebildiğine şükretmelisin.

15 Beğeni

Yukarı ekleme:
Domatesin bugün 8 lira olduğunu görünce gidip 10 liraya bir kilo baget tavuk aldığım bir ülkede, hala kültürel aktivitelerini her şeye rağmen sürdüren bizler, yayınevleri ve bilmediğim kurum-kuruluş-kişilerin, verdikleri savaşları baltalayıcı düşüncesiz bişeyler yazmak yerine daha yapıcı şeyler yazılsa iyi olacak.

11 Beğeni

Çöbündenmi çıkıyor kitapların parası :sweat_smile::joy: ben bir istek çagrısında bulundum, gidip tekrar kitap basın demedim. Stoktaki kitapları ithaki yayınlarını seven okurlar için belli kitaplarda indirimli olmasını dile getirdim. İthaki yayınlarına biz okurlara beleş kitap dagıt demedim. Başka sitelerde ergen kitapları %50-60 indirimli tomarla kaynıyor, millet parayı o çöplere verecegine, ithaki indirime daha fazla agırlık verirse herkesin daha fazla kaliteli kitap okumasını isterdim. Merak etme ülkenin içerdeki ve dışarıdaki emperyalislerle beraber kasalarının boşaldıgını ve halkının fakirleştirildigini bizde biliyoruz, bu şartlarda herkes zor durumda ama ne bu şartlarda yayıevleri batar nede bizler açlıktan ve kitapsızlıktan ölürüz​:joy::sweat_smile:

1 Beğeni

Yayınevinin ekonomisini bilmiyor olabilirsin. Şahsen ben de bilmiyorum. En son dediğiniz indirimler olduğunda sepet yapmıştım sabah uyandığımda hepsine 2 lira zam gelmişti, ben de alamamıştım. Siz hala Kayıp Rıhtım’da yapılan yayınevleriyle yapılan ekonomik durum değerlendirmesini anlayamamışsınız.

2 Beğeni

Bir gelişme yok. Bu gidişle yakın zamanda beklemeyin. Öncelik sırasında biraz geride.

Sıfır.

Bilimkurgu Klasikleri’ne Silverberg ekleyeceğiz. İçeriden Ölmek kesinlikle girecek. Muhtemelen ondan sonra yeni bir şey koyacağız. Aklımızda birkaç şey var.

Olacak. Baskıya gönderilmiş ya da gönderilme üzere sanıyorum. Çok yakında yani.

Seriyi tamamlamadan ciltli edisyonu kesinlikle basma ihtimalimiz yok. Seri tamamlandıktan sonra basmayı düşünebiliriz ama buna daha var.

Rama ve Hiçi de yayımlanacak. Hiçi çok yakında hatta.

Bir daha basılmayacak.

Matbaada olan kitaplar 22 ve 23.

Yeri geldiğinde yapıyoruz. Bazı planlar var bildiğim kadarıyla.

Aşağıdaki cevapların nezdinde, ekonomik durum başlığını daha ciddiyetle okumanızı tavsiye ederim. Oradaki her şey artı fazlası gerçekleşmekte şu an.

10 Beğeni

Neil Gaiman eserlerinin hepsi yeniden basım mı görecek, eğer yeniden basım görecekse kapakları değişecek mi? Örneğin Yolun Sonundaki Okyanus, Anansi Çocukları kitaplarını farklı kapaklarla mı göreceğiz?

1 Beğeni

Hepsi yeniden basılıp yeni kapaklarla çıkacak.

3 Beğeni

Biliyorum daha önce soruldu sadece bir şeyi merak ediyorum.
Önümizdeki günlerde Yüzyılın En İyi Bilimkurgu Öyküleri’nin telif sorunu hiç mi çözülemez. Tekrar baskı için hiç şansımız yok mu bir daha yani? Karşı taraftaki yayıneviyle ileride tekrar anlaşılmaya çalışılabilir mi acaba?

4 Beğeni

Bu da güzel haber. Kralların Merhameti’nin de devamı gelmesin lütfen. İthaki enerjisini daha iyi kitaplara harcar böylece.Bu iki kitabın sevenlerinden ve devam kitaplarını bekleyenlerden özür dilerim :slight_smile:

1 Beğeni

Katılıyorum kesinlikle. Keşke şu Ejderha Mızrağı ve Unutulmuş Diyarlar’a hiç başlamasaydılar. Onların yerine üç dört farklı seri daha görseydik.

Çözülmez diye bir şey yok tabii ki. Ama şu an herhangi bir gelişme yok. Merak etmeyin, anlaşmaya çalışıyoruz zaten ama bu işler hızlı yürüyen meseleler değil. Bir kitap için anlaşılmasından tüm sözleşmelerin imzalanıp elimize gelmesi çok uzun sürebiliyor. Yıllardan bahsediyorum. Çok hızlı yürüyen bir iş değil.

4 Beğeni

Yine de vazgeçmemiş olduğunuzu bilöek çok güzel bir şey :slight_smile:

4 Beğeni

Ejderha Mızrağı 16 yıl önce fantastik kurgu okumaya başladığım seridir.O yüzden bende yeri ayrı.Sırf Raistlin ve Tasslehof için bile olsa okunur bir seridir benim için ama tabii vasatın çok da üzerinde değil.UD ise hiç sevemedeğim bir dünya 3 farklı yazardan 5 ayrı kitap okudum ama olmadı.

2 Beğeni

Sayın Emre Bey,Doctor Who – 11 Doktor 11 Öykü Ciltli ve Yokyer yeniden basım var mı takviminizde? Üstte yanlış görmediyem Neil Gaiman kitaplarının yenileceğini okudum,sormak istedim :slight_smile:

Emre Bey,

Joe Hill - Fireman son durumu nedir? Herhangi bir gelişme varmıdır?

1 Beğeni