İthaki Yayınları Soru Hattı

(Serhat) #1154

Sorum gözden kaçtı galiba bu soruma bir ek daha yapmak istiyorum. Kemal Tahir’in kitapları yenileniyordu. Bazı kitaplar eksik kaldı. Yenileme çalışmaları devam edecek mi.? Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

(Emre Aygün) #1155

Göremeyeceksiniz. Ne Tolkien ne de Gaiman kitapları bitti. Daha yeni başladık. Henüz Verne için elle tutulur bir çalışma yapmadık. Bazen ilham geliyor ve çat diye tüm hazırlığı ortaya koyuyoruz. O zamana kadar yaptıklarımız zaten istediğimiz standartta olmuyor. Ve Verne’in o kadar çok kitabı var ki. Haliyle o kadar çok kitabı içerebilecek ve hâlâ güzel görünecek bir tasarıma ihtiyacımız var. Hazır olduğunu hissettiğimizde hazır olacak.

5 yıl olur, 10 yıl olur. Aceleye getirmek satışları olumsuz etkilemekten başka bir işe yaramıyor.

Yenileniyor hâlâ Kemal Tahirler.

(Ahmed Loş) #1156

Ejderha Mızrağı serisinin ilk kitabının yeniden baskısı ve devam kitapları hakkında bir gelişme var mı?

(Emre Aygün) #1157

Bekliyorlar şu an. İlk kitabın tekrar baskısı yapılacak diye biliyorum. Devam kitapları için de Drizztlerin matbaadan gelmesini bekliyorum.

4 Haziran’da yıl sonuna kadar çıkacak demişsiniz.
Kusura bakmayın.

(Ahmed Loş) #1159

Rüzgarın Adı 10th Anniversary Edition ile ilgili bir gelişme var mı peki? İkinci kitap için de böyle özel bir Edition gelir mi? Bir bilginiz var mı bu konuda?

(Bülent Özgün) #1160

Kolay gelsin.

Charlie Human’ın Kıyamet Az Sonra kitabının devamı olan Kill Baxter’ın İthaki’den yayınlanma ihtimali nedir?

(İbrahim Şahin) #1161

Robert Silverberg’ı Bilimkurgu serisine eklemeyi ve yazarın diğer eserlerini basma gibi bir planınız var mı? Cam Kule, İçeriden Ölmek ve Gece Kanatları sizin tarafınızdan daha önce basılmış ama piyasada bulmak zor bunları yeniden basmayı düşünüyor musunuz?

Merhaba,

hazır 5.cilt geliyorken 2.cildin de tekrar basımı olacak mı yoksa daha ilerideki bir tarihde mi olacak?

(onurcan) #1163

Zaman çarkı 6. Kitap kaos lordu için farklı bir soru sorayım bari :smiley: basım hayırlısıyla gerçekleşip çıktığı zaman sosyal platformlarda duyurusu olcak mı yoksa biz kitap satılılarından sürekli kontrol mü etmeliyiz ?

(Bahri Doğukan Şahin) #1164

Ben de Cam Kule’nin kesinlikle Bilimkurgu Klasikleri’ne eklenmesi taraftarıyım. Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Gerçi 2 sene önce kitap fuarında sorduğumda olumsuzdu ama belki kararları değişmiştir.

(Buğra Uğur Yap) #1165

Selamlar,

Arthur C. Clarke’ın uzay efsaneleri serisinin devamı bilimkurgu klasikleri içerisinde yer bulacak mı? Bir dönem tüm seriyi ciltli olarak yayımlamışsınız tekrar böyle bir girişiminiz olur mu önümüzdeki dönemde? Ayrıca Clarke’ın Rama, Pohl’un Hiçi serilerini tekrar yayımlamayı düşünüyor musunuz?

(Hüseyin gök) #1166

Aynen tekrar ciltli basımlar olsa çok güzel olurdu

(Medet Kadak) #1167

Hiçbir yerde Amerikan Tanrıları’nın ciltli versiyonunu bulamıyorum. Tekrar basılacak mı acaba?

(Hakan) #1168

Özelden bir sitenin linkini attım. Ciltli basımları tekrar yapılmayacak Amerikan Tanrıları’nın. Karton kapak artık sadece

(King of Erebor) #1169

Ciltli versiyon 10. Yıl Özel edisyonu olduğu için tek seferlik basıldı. Nadirkitap.com a bakabilirsiniz orda vardır.

(Hüseyin gök) #1170

Zebroma’ye gir orada var

(Hüseyin gök) #1171

İmdat diye bir kullanıcı var, arama bölümüne amerikan tanrıları yaz 45tl pazarlık edersen 40a alırsın. Site ve kullanıcı çok saglam

(Ali Emre ) #1172

Merhaba,Drizzt’in matbaada olan kitapları 6. kitaptan sonrakiler mi?Yani Legacy of the Drow serisi mi?Cevaplanmışsa ve gözümden kaçtıysa kusura bakmayın,yaklaşık 1 senedir 7. kitabın çıkmasını bekliyorum.

(Kaan Aşkın) #1173

Neverwinter’ı dörtleyeceklerini ve ardından normal sıralamaya döneceklerini söylemişlerdi, konu içinde arattığınızda görürsünüz.