İthaki Yayınları Soru Hattı

Evet, tüm Ray Bradbury kitapları yenileniyor. Sene içerisinde hemen hemen hepsini çıkarmayı planlıyoruz.

6 Beğeni

Merhaba, Rama Serisi’ni yeniden basmayı düşünüyor musunuz? Kime önerdiysem bilinen kitap satış sitelerinde bulamadı. Hepsinde “tükendi” olarak görünüyorlar.

1 Beğeni

Düşünüyoruz. Fakat bu sene içerisinde çıkacağını sanmam.

4 Beğeni

Merhaba, tavsiye amaçlı yazıyorum. Dan Simmons’ın “Hyperion” serisini basmayı düşünür müsünüz? Hatta bilimkurgu klasikleri arasında yer alabilir: Hyperion Cantos Series by Dan Simmons

Düşünmüyoruz. Çünkü hakları başka bir yayınevinde.

Selamlar. Amber Yıllıkları serisinin 5. kitabı olan Kaos Saraylarının baskısı tükenmiş durumda. Tüm serinin yenilenmiş edisyonu ya da 5. kitabın tekrar basımı gündeminizde var mı ?

Merhaba Ayn Rand’ın kitaplarını basmayı düşünüyor musunuz, özellikle Atlas Silkindi serisini?

4 Beğeni

Merhaba, ‘‘Ben Efsane’’ ve Halka Dünya Serisi’nin yayın hakları elinizde mi acaba? Eğer öyleyse Bilim Kurgu klasikleri altında yayınlamayı düşünüyor musunuz? Eski dar baskıları çok fahiş fiyatlara satıyorlar sahaflarda. Cevabınız içim şimdiden teşekkürler.

Yeri gelmişken yine bir link salayım.

1 Beğeni

Monte Kristo Kontu ne zamana gelir acaba, onu da bi öğrensek mi? :droll:

1 Beğeni

@Floki

Amber Yıllıkları’nı yenileme planımız var. Bir ihtimal sene içerisinde bile başlayabiliriz.

@caglayan

Düşünmüyoruz efendim. Hakları başka bir yayınevinde zaten.

@spqr

Ben Efsane Artemis Yayınları’ndan çıktı. Halka Dünya düşünüyoruz. Bilimkurgu Klasikleri’ne girecek.

@aurienne

Ne yazık ki Dünya Klasikleri’yle ben ilgilenmiyorum. Ama muhtemelen bir kere yeniden okunması falan gerekecek. Ne tarih versem yalan olur. Tek diyebileceğim bu yıl içerisinde taşınacak olduğu.

5 Beğeni

Zaman Çarkı set olarak yeniden satışa çıkacak mı? Almak isteyen bir kişi için soruyorum, güncel stok durumuna bakmadım ama ilknokta sitesinde tükendi olarak geçiyor toplu set.

Selamlar;

Raymond e. Feist’in gedik savaşları baskılarını yenilemeyi planlıyor musunuz?

1 Beğeni

Uzun süredir toplu set olarak satış olmuyor sanırım. Ama yakın zamanda Zaman Çarkı ve yeni setlerle beraber geri dönmek istiyoruz.

@crusherma

Düşünmüyoruz.

3 Beğeni

Yeni setler derken :thinking::thinking::thinking: Süprizli birşeyler olabilir mi aceba?

Kıyamet Kitabı Connie Willis tekrar basılacak mı ?

Sanırım yaklaşık 2.5 aydır bilimkurgu klasiği görmedik. Seriye bir kaç aylık ara verme kararı mı aldınız yoksa 30. kitabın hazırlanması mı uzun sürüyor?

2 Beğeni

Daha önce soruldu mu göremedim tekrar soruyorsam kusura bakmayın ama The World of Robert Jordan’s The Wheel of Time kitabı çevrilecek mi böyle bir düşünce var mı? Ya da çevrildi de ben mi bulamıyorum :thinking::thinking::thinking:

4 Beğeni

Vakıf ve İmparatorluk kitabını bir haftadır Adana’da bulamıyorum. İlk kitap için de oldukça beklemiştim. Sanırım Adana dağıtımı biraz geç oluyor.

1 Beğeni

Vakıf ve İmparatorluğun kapağı değişti bundan dolayı dağıtım 16.02.2018 tarihinde başladı diye biliyorum. Bende Adana’da oturuyorum 2 güne ulaşmış olur muhtemelen.