İthaki Yayınları Soru Hattı

(Kaan Aşkın) #1523

Karanlıkta 33 Yazar’ın omnibusunun tekrar basılma olasılığı nedir acaba?

(Arda) #1524

Bu arada Babil’de de iskandinav mitolojisi 22 ekim ön sipariş gözüküyor. Boşuna galeyana gelindi.

Bu işe hiç sevinmedim özel baskı dediler 3 bin basılacak sadece dediler ama ithaki bize oyun oynadı

(kimyager _ferhat gürdoğan) #1526

Basmazlar neden basmadınız.Basarlar niye bastınız. Kitabı alın okuyun işte daha ne istiyorsunuz ?

(Alican Doğan) #1527

Size ne oyunu oynamışlar çok merak ediyorum. Beklenenden daha iyi satış yapınca baskıya devam etmişler. Kitapla hiç alakanız yoktu da sınırlı baskı diye aldıysanız zaten diyecek bir şey yok.

Sınırlı baskı dendi kendimi yırttım almak, bulmak için daha ne olsun

(Serhat) #1529

Aynen katılıyorum sana. Alamayınca basın basın derler. Alınca da sadece bende olsun der gibi, bizi kandırdılar derler.

Kısaca özetlemiş arkadaş. En güzeli sahafçılara olmuştur inşallah. Piyasadan çekmişlerdir ellerinde patladı.

İthaki sen basmaya devam et.

Aynen öyle. Sahaflık çok sevdiğim ve saygı duyduğum bir meslek olmasına rağmen bazıları açgözlüğü yüzünden mesleğin adına leke sürüyor. YKY den basılan Red Kit’ler internette 9 lira fiyatla satılırken sırf geçici olarak bazı maceraların baskısı bittiği için tek macerayı 60 tl ye satan var. Ama o sayı senin elinde olsa ve sen ona götürsen 3 liradan fazla saymaz kitaba. Alması gereken ve hakeden herkes alana kadar basılsın bencede.

(Erdal Hellaçoğlu) #1531

İlk defa kitap baskı yapıyor diye isyan görüyorum. Ben de kalmaz diye kendimi zorladım ön sipariş verdim. Ama hem kalitesi, hem fiyatı hem de içeriği ile bu kitap satmalı 100 baskı görse keşke insanlar okusa…

(ysolda) #1532

Merhabalar, acaba Kara Elf serisinin 2 kitabı tekrar basılacak mı ya da ne zaman basılacak?

(Hüseyin gök) #1533

Ne adamsın yaw. :joy::joy: Bırak herkes tedarik edene kadar binlerce basılsın. Emin ol elinde baskı çok kıymetli. o kaliteyi başka yayıncı sana kolay kolay veremez.

(Gökçe ) #1534

O 3000 baskıyı tek seferde basacaklarını söylemediler. 1000 şeklinde 3 seferde basacaklar belki hiç düşündünüz mü? Hemen infaz etmeyin…

(onurcan) #1535

sıraya geç… önce kaos lordunu bekleyenler geldi :slight_smile:

(Mehmet ) #1536

İthaki İskandinav Mitolojisinin ciltli baskısını arttırmakla neyi amaçlamaktadır , ne istemektedir ?

(Oğuz Eren) #1537

Mazallah yayinevi olarak kitap satmak istiyor olabilirler mi ?

(Hakan) #1538

Anayurt’un 2. baskı bandrolü alınmış ama sürgün hakkında bir fikrim yok

(Hüseyin gök) #1539

3000 degilde 30000bin satsın, bundan niye rahatsız oluyorsunuz. Herkes alıp okusun. Tabi sahaflar 10-15er fazla aldı ellerinde patmayacak diye korkuyorlar

(Turgay) #1540

Arkadaş sanırım Devlet Bahçeli’ye gönderme yaptı. :grinning:

(Hüseyin gök) #1541

Aga taleb meseli bu. İlk baskı tükendi tükenecek. Bende bugun ögrendim 2.ci baskıya gidiliyor muş. Bide sen bu kitabı ne amacla aldın anlamadım. Ben çok keyif alarak okudum. Okurken aklıma god of war 4 geldi, yine barlog abarttı tanrı manrı komayacak dedim ki, bu kitabı okuyunca kratos az bile yapmış dedim :joy::joy: valla alan iyi yapmış elinde olmayanda ithakiye tekrar teşekkür etsin böyle bir kitabı o şahane baskı ile tekrar basıma hazırladıgı için.

(Kayra Ulukayın) #1542

Merhaba,

Hayalet Tugay’ı yeni kapağıyla ne zaman görebiliriz?

Onuncu kitaptan sonra Karanlık Kitaplık’ta ilk kitaplarda olduğu gibi ard arda birkaç korku klasiği birden görebilecek miyiz?

Doctor Who kitaplarını da Bilimkurgu Klasikleri, Karanlık Kitaplık ya da Gaiman kitapları gibi ortak bir kapak tarzında buluşturmayı düşünüyor musunuz?

Kolay gelsin, iyi çalışmalar.