İthaki Yayınları Soru Hattı

Yeni bahar 0 . Kitaptır yani 1. Kitaptan şöyle 50 yıl sonrasını filan anlatir .Ilk 14 kitabı okuduktan sonra okursanız daha iyi olur.

İskandinav Mitolojisi’ni teslim alan var mı?

1 Beğeni

Bende 2 adet var. ne sans ama :joy::joy:

herkesin derdi kendine millet kitap bulmuş kapağında ismi yok diyor… ben kitabı bulup okuyamıyorum :S

3 Beğeni
  1. kitaptan 50 yıl sonrasını değil 20 yıl falan öncesini anlatıyor.
1 Beğeni

Okudum bile mükemmeldi başlayınca direkt bitirebileceğiniz bir kitap olmuş :slight_smile:

Offf ne kitaptı ama :joy::joy::joy: biraz kıskandırak

kavgada söylenmez kardeş ne yaptın sen :confused:

Ben ön siparişe açılınca 2 tane söylemiştim ilknoktadan problem olmadan geldi

Çıktığı günden beri 4 site iptal etti siparişimi. Bahtıma tecavüz edin.

Ben çıkmadan 2 veya 3 hafta önce vermiştim tabi birazda şans işi ama yakında tekrar basılacakmış

Orsinian Tales basiliyormus. Dogru tahmin etmisim. Hos zaten cevrilmemis cok da kitabi kalmadi.
Tesekkur ederiz, az kaldi Ursula kulliyatini tamamlamaya. Misal Yerdeniz serisini tamamlamaya sadece 32 sayfa kalmis : The Daughter of Odren icin planiniz var mi ?

1 Beğeni

Madde 22’nin tekrar baskıları olacak mı kitabı birçok yerde bulmak mümkün değil ve daha da önemlisi yazarın diğer kitaplarını türkçeye kazandırmayı düşünüyor musunuz? Eğer tekrar basım olursa bir seri içerisinde mi basacaksınız? Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

İthaki Modern’de görürüz belki… :heart_eyes:

1 Beğeni

Bu hafta veya öbür hafta bomba kitaplar çıkarmı? Çogunlukla Karanlık kitaplar ve bilimkurgu çıkıyor şimdi bide moder klasikler eklenince diger kitaplar çok arka plana itildi gibi. Şöyle elimizi ayagımızı titretecek çok az kitap çıkıyor :grin:

Bence artık Galaktik İmparatorluk 2 zamanı geldi, Üç Cisim Problemi’nin de 2. baskısını yapıp bizim gibi okuyamayanları yeni kitaba hazırlarlarlarsa iyi olur.

3 Beğeni

Yok. Zaten 32 sayfalık bir metin basılamaz ki. Doğrudan Yerdeniz’e dahil edilmesi daha mantıklı olur, Yerdeniz’i de biz basmıyoruz.

Modern’den çıkacak. Kapağını falan da hazırladık. Çok beklemez çıkması.

Yahu gözünüz doysun. Ne diyeyim. Şu son 2 haftada duyurduğumuz kitaplara “eliniz ayağınız titremiyorsa” zaten başka bir şeye titremez. Bütün sene basmayı beklediğimiz ve bu yüzden içimizin kıpır kıpır olduğu kitaplar bunlar. Tadını çıkarın.

Galaktik İmparatorluk 2’yi hazırlayan arkadaş bazı sağlık sorunları yaşadı. Şu an iyileşme sürecinin sonlarında. O hazırladığında basacağız. Fuara planlamıştık, yetişmeyebilir ama fuardan sonra da çok beklemez.

Üç Cisim Problemi 3. baskısını yapacak bu arada. 2. kitabına da fuardan sonra yoğunlaşacağım ben.

Bilmem.

11 Beğeni

Ben demiştim. :smirk:

1 Beğeni

Ben de tahmin etmiştim bunu açıkçası. Bu cevap yazarın diğer kitaplarını da kapsıyor diye düşünüp daha mutlu olmak istiyorum.

Olmayın, kapsamıyor.

2 Beğeni