İthaki Yayınları Soru Hattı

@irbis Kendinizi yayınevleri soru hattının yıldızı gibi hissettiğiniz oluyor mu? En yakın rakibin 4 katı mesaj yazılmış bu başlığa. Sabırla verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. :slight_smile:

1 Beğeni

Yıldız gibi hissettiğim de oluyor, keyifli bir pozisyon olduğunu inkar edemem ama çoğu zaman çağrıldığında çağrıya cevap vermesi gereken biri gibi hissediyorum. :slight_smile:

19 Beğeni

Yaban diyarda yabancı ne zaman çıkar? İlknoktadan sepet yaptım tam alacağım kapağı görünce beklemeye aldım.
İtfaiyeci
Dokudünya
Kadınlar ülkesi…

Çok bekler miyiz?

1 Beğeni

Satış rakamlarınız nasıl? Terfi işleri nasıl? Patron nasıl biri? Yoksa patron siz misiniz siz de bir patron havası var.

1 Beğeni

image

Özet

penguen kitap kaset basım yayın pazarlama tic.ltd

11 Beğeni

Beklersiniz.

Tövbe estağfurullah.

Gibi gibi.

5 Beğeni

Yahu sürekli çeşit çeşit indirim kampanya yapılıyor işte.

1 Beğeni

Bize nerdeyse beleşe gelmesi lazım,diger türlü kesmiyor o indirimlerin :joy:

Daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın: Seneler evvel Metis’in bastığı Robert A. Heinlein kitaplarını basmayı düşünüyor musunuz?

Yani daha önemli eserleri olduğunu düşündüğümüz eserlerini yayımlamaya öncelik verdik. Başka Heinlein basacaksak, öncelik vereceğimiz ve daha önce basılmamış muazzam bir eseri daha var aklımızda. Ama herhangi bir söz veremem.

6 Beğeni

aylardır tükendi yazan sitede bi bakıyorum ki stok da var sipariş ver yazıyor… hemmen sipariş veriyorm parayı ödüyorum ve bulunan miktar 0 S I F I R !!!.. ne olcak şimdi ithaki kitabı basana kadar beklicekmi sipariş… Vallaha ayıptır öyle bişe olursa… ne yapsam kime dert yakınsam ülkede kitap okuma oranı malum iken kitap okuyan kitlenin 14 kitaplık bir serinin 6. kitabının maduriyetini yaşatıyorlar bize… ne yapcak ne tutsak nereye gitsek bilemedim şimdi…

İnternet sitesine girip düzenleyebilirsiniz siparişinizi. Alacak çeki ya da iade yapıyorlar.

Yaw emre bey daha baskısı çıkmadı dedi niye aldınki :joy: bide iyikine almadım yazıp gidip alıyorsunuz. Sansını dene ama temin edilmesse msj at iptal etsinler

sende haklısında ne bilim belki kayıprıhtım okuyan biri acıyıp halimize korsan felan basmıştır ne bilem… aylardır stokta yok yazıyor sonra stokta var gözüküyor heralde gömü buldular… dur bakalım ne olacak

1 Beğeni

Zaten kitap basılmış olsa bile temin edilme süresi 4 iş günü diyor. Yani 4 gün boyunca orası 0 kalacak.

kitap önce trabzona ordan ta kuzey kıbrısa gelicek… 5 10 gün 1 ay nedirki ka. aydır bekliyorum 4 gün ne ki

Tamam da temin süresine baktım 4 gün yazıyor zaten. Sıkıntı ne burada?

İthaki cepte para bırakmadı! :joy:

1 Beğeni

Forumda bir yarışma düzenleseniz veya bir çekiliş yapsanız, her gün bir kişi ithaki instagram sayfasını yönetse en sevdiği İthaki kitabını ve yorumunu hikaye olarak paylaşsa veya başka tür bir etkinlik yapsa güzel olur.

2 Beğeni

Her gün bir kişi cumhurbaşkanı olsun nolurrrr

2 Beğeni