İthaki Yayınları Soru Hattı

(Yasin) #1728

Merhaba. Walter M. Miller Jr.'ın Leibowitz İçin Bir İlahi kitabının devamını veya yazarın başka bir kitabını basma planınız var mıdır?

Ayrıca bilimkurgu klasiklerine post-apokaliptik kitaplar gelecek demiştiniz? Bir tanesini paylaşma şansınız var mı?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

(Hüseyin gök) #1729

cyberpunk tarzı kitaplar çıkacak mı acaba?

(kimyager _ferhat gürdoğan) #1730

Sonundaaaaa :sob::sob::sob::pray:t6::pray:t6::pray:t6:

(Alper) #1731

Elde var 38, 39 sepette 40 duyurulmuş. İthaki coştu , keşke bu coşkuyu devam eden seri kitaplar da da görsek…

(Serhat) #1732

Aman bu gazı kesmeyin sakın İthaki Yayınları. (@irbis)

(Hüseyin gök) #1733

O kadar bilimkurgu çıktı. Artık bir bilimkurgu özel edisyonu yapılsa çok güzel olur. 3cilt kutulu falan filan hayaller :joy::joy:

(kimyager _ferhat gürdoğan) #1734

Nazar değmesin İthaki’mize @irbis

image

(Emre Aygün) #1735

Değil. Plan değişmediği sürece.

Düşünmüyoruz. Şahane bir senaryo kitabımız var zaten. 4 kitapta 2 senaryo kitabına gerek yok. Dediğiniz şekilde de kurulmadı dizi. En azından çok ama çok istisnai durumlar olmadığı sürece bu tarz şeyler yapmayacağız.

Yok. Ballard’ın Türkiye’de iki yayıncısı var zaten. Niye diğer yayıncısına sormak yerine basmayan bir yere soruyorsunuz?

Bilmem.

Sadece Leibowitz ile kalacağız diye biliyorum.

Paylaşmamayı tercih ediyorum izninizle. Ama şu an kafamdan 4 tane sayabiliyorum hazırlamakta olduğumuz. Hazırlamak istediklerimizi de katarsak 6 kitap falan var. Kısmet.

Çıkacak. Hakkıyla çıkacak hem de. Ki Uzaktan Kumandalı Kız doğrudan siperpunk, Yıkıma Giden Adam da siperpunkın atası kitaplardan. Haliyel ufak ufak yapmadığımız bir şey değil.

Onlar da hazırlanıyor. Sırasıyla onları da basmaya başlayacağız.

:slight_smile:

(Yasin) #1736

Harika. Harika. Dört tane post-apokaliptik harika.:blush::blush::blush:

(Gülçin Akın) #1737

@irbis Kendinizi yayınevleri soru hattının yıldızı gibi hissettiğiniz oluyor mu? En yakın rakibin 4 katı mesaj yazılmış bu başlığa. Sabırla verdiğiniz cevaplar için teşekkürler. :slight_smile:

(Emre Aygün) #1738

Yıldız gibi hissettiğim de oluyor, keyifli bir pozisyon olduğunu inkar edemem ama çoğu zaman çağrıldığında çağrıya cevap vermesi gereken biri gibi hissediyorum. :slight_smile:

(MUSTAFA) #1739

Yaban diyarda yabancı ne zaman çıkar? İlknoktadan sepet yaptım tam alacağım kapağı görünce beklemeye aldım.
İtfaiyeci
Dokudünya
Kadınlar ülkesi…

Çok bekler miyiz?

(Emre ) #1740

Satış rakamlarınız nasıl? Terfi işleri nasıl? Patron nasıl biri? Yoksa patron siz misiniz siz de bir patron havası var.

(Hazal Çamur) #1741

image

Özet

penguen kitap kaset basım yayın pazarlama tic.ltd

(Emre Aygün) #1742

Beklersiniz.

Tövbe estağfurullah.

Gibi gibi.

(Kaan Aşkın) #1743

Yakında Black Friday gibi bir indirim dönemi olsa, şöyle ilknokta’dan alırken %40 falan indirim konsa her İthaki ürüne. Ah be, hayali bile güzel. :pleading_face: :woozy_face:

(Emre Aygün) #1744

Yahu sürekli çeşit çeşit indirim kampanya yapılıyor işte.

(Kaan Aşkın) #1745

Sepette fazla biriktiği için dedim, topyekün almaya korkuyorum artık.

(Hüseyin gök) #1746

Bize nerdeyse beleşe gelmesi lazım,diger türlü kesmiyor o indirimlerin :joy:

Daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın: Seneler evvel Metis’in bastığı Robert A. Heinlein kitaplarını basmayı düşünüyor musunuz?