İthaki'nin Yeniden Baskıları Hakkında

İthaki’nin en kısa zamanları da bir türlü gelmek bilmiyor. :sweat_smile:

1 Beğeni

İthaki göreceliği sonuna kadar yaşıyor. “Kime göre kısa, neye göre kısa? Senin için kısa olan benim için kısa, uzun ise benim için kısa olabilir.” tarzında bir durumları var. Yeni kitaplar ofise gelince yeni kağıt ve mürekkep kokusu iyi kafa yapıyor olabilir ya da GPT-3 model olmasa bile bir yapay zeka var yazılımlarında galiba, ne zaman sorusunu görünce en kısa cevabını yapıştırıyor. Aklıma gelen bir diğer soruya verilen cevap ise şu şekilde; “Seriye devam edecek misiniz? Hayır, planlarımızda yok. (En kısa sürede o seri çıkar.)” Daha başka sorulara sürekli verilen aynı cevaplar da var ama şimdi hatırlayamadım. Film tadında bir durumu var yayınevinin.

Şimdi ben Hurin’in Çocukları, Hobbit, Roverandom’u siyah kapaklı baskılarıyla aldım. Gondolin’in Düşüşü’nü ve Beren ile Luthien’i de bunlara uyması için siyah kapaklı çıkmalarını beklemek gibi bir şey yapmalı mıyım yoksa direkt alayim mi? Siyah kapaklısı çıkmayacaksa boşa beklemeyim

İthaki siyah kapaklı da çıkartabilir, çıkartmayabilir de. Basmayacağız dedikleri serileri basıyorlar. Basacağız dedikleri ortada yok. O yüzden kesin bir şey söylemek zor. Birinin ruh haline göre değişiklik gösteriyor da, o biri kim onu da bilmiyoruz. Eğer kapak renkleri sizin için çok önemli değilse şimdi ki kapaklı olanları satın alabilirsiniz.

2 Beğeni

İthaki’nin yeni çıkacak Dokuzuncu Cemiyet kitabının ciltli olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı?

Şu an sadece karton kapak olarak gözüküyor.