Joe Abercrombie Kitapları

5 Beğeni

Şimdi ise asıl soru, üçlemeyi ne zaman tamamlayabilecekler? Kapak güzel, umarım çeviri ve editörlük de o kadar iyidir. Bu kadar gecikmesine değer. Eğer bu kadar uzun sürdüğü halde kötü bir metin okuturlarsa okurlara yazık olacak. Ben İthaki’den kitap almayı bırakalı 6 ay oldu. O yüzden yine almayacağım. Ama okuyan forum arkadaşlarının çeviri ve editörlük konusundaki fikirlerinizi beklemekte olacağım.

2 Beğeni

Bende bu serinin başka yayınevinden baskısı vardı Artemis diye hatırlıyorum, ama bu üçlemeymiş sanırım ve üçüncü kitabı basmamışlardı. İthaki ilk kitabı adını farklı şekilde basmış ve ikincisi de çıkıyormuş, üçü de çıkarırlar gibime geldi, seriye henüz başlamadım ama onları elden çıkarıp Ithaki’den mi toplasam napsam kararsız kaldım

3 Beğeni

Dr 75 üstü kod paylaşabilecek var mı acaba?

DRM15 hala çalışıyor olması lazım 75/15

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Deneyeyim.

Kitabın Artemis baskısı bulunabiliyor. Artemis ve İthaki baskıları arasında ilk kitabı okuyanlardan fikri olan var mı? Ayrıca Artemis Yayınları’nın ikinci kitabı editörlük, baskı, çeviri vb. yöndünden nasıl bir bilgi verebilecek olan var mı?

Merhaba. Ben 3 kitabı da orijinal dilinden okumuştum ve gerçekten harika kitaplar. Çeviriler tamamlandığı zaman belki yeniden okuyabilirim ama yakın zamanda gerçekleşecek gibi görünmüyor :slight_smile:

3 Beğeni

İlk kitabı İthaki’den, ikinci kit<bı Artemis’ten okudum. Sayfa düzeni, yazım yanlışları konusunda ilgimi çeken bir şey olmadı.

Sadece dikkaktimi çeken kısım büyücülere mecus (ingilizce orijinali: magi) denmesiydi.

İkinci kitap Artemis’inki İthaki’den baya daha ucuz. İthaki yüzde 50 üstü bir indirime girer mi acaba? İki kitap arasında baskı kalitesi ya da dil olarak fark var mı?

Yeteri kadar bekleyecek sabrınız varsa %50 indirim + kod fırsatı olacaktır ilerde. Fakat serilerin ilk kitaplarında yaptıkları gibi 10-15 tl gibi rakamlara satılmasını beklemeyin onu serilerin tanıtımı için sadece ilk kitaplara yapıyorlar.

1 Beğeni

Fark varsa bile ben hissetmedim. Eğer kitaplık takıntınız yoksa ucuz olanını alın.

Kadim kanunlar üçüncü kitap ne zaman çıkacak bilgisi veya tahmini olan var mı?

1 Beğeni

2 yeni çıktı. Çevirisi, editörlüğü, yayın programı, matbaa derken 3 en iyi ihtimalle 5-6 ay sonra çıkar.

2 Beğeni

Bildiğim kadarıyla yayın evi daha önce bunların hepsinin hazır olduğunu söylemişti ama bilemiyorum tabi ne kadar doğru.

1 Beğeni

2021’den önce çıkması söz konusu bile olamaz bence. Planlarınızı en erken 2021’de çıkacakmış gibi yapın. Ben serisi okumak için 3. kitabın da çıkmasını bekliyorum.

2 Beğeni

Pegasus , Dünyanın Öteki Ucu için bandrol almış. Sanırım Çolak Kral kitabının devamı, üçlemenin ikinci kitabı.

10 Beğeni

Ne zaman çıkacağı belli oldu mu?

1 Beğeni

04.11.2020, ön sipariş açık

8 Beğeni