Karakarga Yayınları Soru Hattı

Karakarga Yayınları olarak artık bizler de Kayıp Rıhtım Yayınevleri Soru Hattı’na katılmış bulunmaktayız.

Ben yayınevi yetkilisi Mesud Ata (@mesudata)

Not: Merak ettiklerinizin daha önce sorulup sorulmadığını anlamak için sağ üstte bulunan ARA butonunu, BU KONUDA ARA kutucuğunu işaretleyerek kullanabilirsiniz.

Eğer konudaki her yeni gönderi için bildirim almak isterseniz, konuyu GÖZLENİYOR olarak işaretlemeyi ve İMLE butonunu kullanmayı unutmayın.

4 Beğeni

Öncelikle hoş geldiniz. :slight_smile:
İlk soruyu ben sorayım. GIPI’nin çizgi romanları Oğulların Diyarı ve Bihikâye’yi dilimize kazandırarak çok mutlu ettiniz. Gelecekte GIPI’den başka çizgi romanlar görecek miyiz?

5 Beğeni

Merhaba, Manu Larcenet’in Blast serisini de basmayı düşünüyor musunuz?

Yehuu! Biricik yayınevim.

Öncelikle hoş geldiniz.

@mesudata, biliyorum, sorum alışılmışın dışında. Ama anlatımı ve hikayesiyle çizgi romanı sevdiğim için soruyorum:

Epileptik beklediğiniz ilgiyi gördü mü, acaba?

1 Beğeni

Merhabalar…Brodeck Raporu 2. albüm ile Ortam 'ın devam albümleri yakın bir zamanda gelecek mi?..Ben Ortam 'ı yıllardır severek takip ediyorum ve albüm olmasıyla birlikte havalara uçtum diyebilirim…Penguen 'den sonra Uykusuz 'da seyrine devam eden bu serinin en az 4-5 albümlük birikmişi olduğunu sanıyorum…Bu çok özel eserin satışlarının kötü olmasından ve bu sebeple yoluna sağlıklı bir şekilde devam edememesinden çok korkuyorum…Ortam ve gelecek albümler hakkında, planladığınız yayın periyodu adına bilgilendirirseniz çok sevinirim…

1 Beğeni

merhaba, hoşbulduk.
yıllardır uzaktan izliyordum. forum ortamı da şahneymiş :slight_smile:
evet, gipi’den başka çizgi romanlar da programımızda. yayın hakkı sürecini eşi takip ediyor ve
bundan kaynaklı süreci ağırlaştıran bir durum vardı. bu yıl içinde basmak istiyoruz :wink:

2 Beğeni

blast’ı aldık. geliyor :wink:

Yaşasın! :heart_eyes: Darısı Chabute’in başına. :slight_smile:

1 Beğeni

hehee, selam :raised_hand_with_fingers_splayed: epileptik en sevdiklerimizden. ilgiii… :thinking: hak ettiğinin çok altında. kitap özelinde değil, genel olarak türkiye’de bağımsız çizgi romana olan ilgiyle alakalı.
bizim de ilgiyle izlediğimiz, güzel çizgi romanlar basmaya başlayan yeni yayınevleri de oluşmaya başlıyor. sizin gibi ilgili okurlar da var. hep beraber aşıcaz artık :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba;

Dehşet Bey’i ayrı bir albüm olarak yayınlamayı düşünüyor musunuz?

düşündük aslında ama mevcut haliyle albüm için doyurucu gelmedi. perker ve menteş’in hikayeyi biraz daha açma fırsatı olursa belki.

Ben 4. sıradaki soruma halen cevap alamadım ama sanırım başlığa da ilgi yeterince olmadığından bu haliyle kalacak gibi görünüyor… :frowning:

1 Beğeni

Merhabalar, @mesudata,

Sorum şudur: Daha önce İran, Hint ve İbrani masallarından oluşan seriniz, başka kültürlerden masallarla devam edecek mi? Yoksa seri sadece o üç kitapla mı sınırlı kalacak?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

1 Beğeni

merhaba ^^ brodeck raporu 2’yi sonbahar ya da kış gibi düşünüyoruz. ortam sürecek. zamanını kestiremiyorum şu an, değişebilir.
yakın zamanda da bizim küçük seriden (kainat, köpek balıkları, feminizm, israil-filistin meselesi) hollywood gelecek. bir de sylvain chomet ve nicolas de crécy’nin léon la came’ı yolda. mahir ünsal eriş çevirisiyle.

1 Beğeni

gözden kaçırmışım. yukarıda… :wink:

merhaba, @Bay_Karamsar
devam devam. japon masalları hafta’ya çıkıyor. ardından viking masalları. :v:

3 Beğeni

Elinize sağlık. Karakarga şu an örnek alınası bir şekilde yoluna devam ediyor.

Sorum ise şu: Yakınlarda hangi bağımsız çizgi romanları göreceğiz, çıtlatabilir misiniz? :slight_smile:

1 Beğeni

Güzel, güzel. Bu seriyi devam edebildiği yere kadar gitsin.

1 Beğeni

evet, öyle düşünüyorum :wink:

1 Beğeni

çok teşekkürler.

sylvain chomet & nicolas de crécy - léon la came
portugal: cyril pedrosa
come prima - alfred
ve bir mike mignola kitabı :wink:

dahası var tabii. biraz sürpriz olsun.

3 Beğeni