Karn Aduamin (Tanışalım, Kaynaşalım)

Açıkçası benimde pek sevdiğim söylenemez. Özellikle bir sanatçının siyasi bir malzemeye dönüştürülmesi veya dönüşmesinden hiç hazzetmiyorum.

1 Beğeni

Güzel totem oldu. :joy:

2 Beğeni

Oyun içi mevzular çok benzemedi ama skor olarak aynısı oldu. :slight_smile:

2 Beğeni

Kafamda deli sorular, Karn Aduamin ne demek :smiley:

3 Beğeni

Aynadaki sen demekti sanırım. @Firtinakiran pek yok buralarda ama onun eseri.

Edit: buldum mesajı sonunda…

4 Beğeni

Neredeyse üye olalı 1 yıl olacak daha yeni dikkat ettim :smiley:

Not’a cevap vereyim. Anlaşılmayabiliyor ama dert değil, öğrendik işte :smiley:

1 Beğeni

Eskiler tanırlar, tekrardan aranıza geldim. Daha önce kendi isteğim ile ayrılmama rağmen forumdaki moderator arkadaş beni hem ağır bir itham ile hem de ban atarak göndermişti.
Neyse hepinize tekrardan selamlar dilerim… İsmim Bekir. Yaşım 31. Bir önceki üyeligim @buyici idi.

17 Beğeni

Merhaba, yaklaşık 3 yıldır forumu takip ediyorum. Eski üyeliğim @Voldemort idi. Üyelerden birisi, çok çok önce tartıştığımız (ve benim için yararlı olduğunu düşündüğüm) bir konu üzerinden başka bir başlıkta sonradan bana iğnelemede bulunmuştu. Üzüldüm, kırıldım. Buradaki bazı tartışmaların beni yorduğunu düşünüp yöneticiden rica edip hesabımı banlattım.

Ama bu tür tartışmalar, tatsızlıklar hayatın her yerinde mevcut. Her karşılaştığım durumda kaçma içgüdüsünde bulunduğumu fark ettim. Artık kaçmak yerine, başka türlü baş etme yöntemlerini benimsemem gerekiyor sanırım.
Bu yüzden tekrar hesap açtım. Çünkü rıhtımın, süreç boyunca okuma ufkumu fazlasıyla genişlettiğinin farkına vardım. Biraz vefa, biraz alışkanlık. Herkese tekrar merhaba.

16 Beğeni

4 Beğeni

Hoş geldiniz foruma. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Hoş geldiniz tekrar :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Belki de iki yıldan fazladır foruma üyeyim ama Karn Aduamin diye bir başlığın varlığından ilk kez haberdar oldum :scream:. Hafif utandım :relaxed:

1 Beğeni

Kaç dakika banlayalım sizi? :joy:

2 Beğeni

Kaç dakika olsa da itirazım olmaz :joy:

2 Beğeni

Merhaba :wave: Çok okurum. Kitapların bana çok şey kattığını biliyorum ama iş kitaplardan bahsetmeye gelince kendimi Sait Faik’ten Abasıyanık hikayeler seviyesinde bulurum. :rofl: Dünya klasikleri, Rus edebiyatı, Tarihi roman-araştırma ilgi alanlarım :slightly_smiling_face:

12 Beğeni

Merhaba :wave: Ben Çetin. Hem okur hem yazar hem de çizerim :smiley: Küçüklüğümden beri bilime, uzaya ve fantastik evrenlere merakım olmuştur. Bu süreçte Yüzüklerin Efendisi, Matrix ve Yıldız Savaşları bana epey etki eden eserlerdendir. Kendimi keşfetmem ve yazmaya başlamam uzun sürdü. Kalemi elime alsam yazabileceğimi biliyordum ama işte mesele kalemi elime almaktı. Yazmaya masaüstü rol yapma oyunlarında (D&D) “Dungeon Master” olduğumda başladım. Sıfırdan, tamamen bana ait bir dünya yaratma fikri çok hoşuma gitmişti. Ayrıca bu dünyalar sadece benle sınırlı kalmayıp oyuncularıma da ulaşıyordu. O zamandan beri de ne okumayı bırakabildim ne de yazmayı. Fantastik evrenlerde sıradan ya da olağanüstü kişilerin ruh hallerini anlatan hikâyelerin yanı sıra uçuk kaçık bilimkurgu hikâyeleri de yazıyorum. Şu an fantastik bir roman yazmak üzerine çalışıyorum. Kendi okur kitlemi bulup eserlerimi onlarla buluşturmak istiyorum.

15 Beğeni

6 Beğeni

Hoş bulduk efendim :slight_smile: Sessionlarımıza da bekleriz. Şu an internet üstünden oynuyoruz, gönül isterdi buluşup oynayalım.

2 Beğeni

@SteinsArito hoş geldiniz :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

2 Beğeni