Kayıp Rıhtım FORUM'a Hoş Geldiniz!

Kayıp Rıhtım Forum’a hoş geldiniz!

Yeni ve modern bir tasarımla karşınızdayız. Forum kültürünü elimizden geldiğince devam ettirmeye çalıştığımız için çok daha yenilikçi bir alt yapıyla karşınıza çıkmaya karar verdik.

Günlerdir yaptığımız çalışmalar sonucu nihayet size sunmak için hazırız. Heyecanlıyız!

Peki eski forumdan farkı ne olacak?

Öncelikle, Kayıp Rıhtım, Fantastik Canavarlar ve Aylık Öykü Seçkisi’nin tek bir yorum sistemi olacak. Siteler bu forumla entegre çalışacak. Aldığınız tek bir üyelikle platformumuza ait tüm mecralara ulaşabilecek ve çok kolay bir şekilde yorum yapabileceksiniz.

Yenilikçi forum, yıllardır kullanmaya alıştığımız sosyal medyanın en güzel yanlarını alarak size yazmak, paylaşmak ve okumak için şevklendirici bir alan sunacak. İnteraktif bir ortam olması nedeniyle aklınıza gelebilecek her türlü kolaylıkla paylaşım yapabilecek, bahsi geçen 3 platformdan da yazı paylaşıldığı an haberdar olacaksınız.

Ayrıca aileminiz yeni robotu @hanci’yi da unutmamak lazım. Size gelen Selamlar özel mesajına istediği şekilde cevap verin ve ardından ne olacağını bizzat görün! :relieved:

Eskisine göre çok daha aktif ve keyifli geçecek ortamımızda bolca eğlenmeniz ümidiyle!

Ayrıca bakınız:

31 Beğeni

Hayırlı olsun, çok güzel olmuş. Gelen yeni özelliklere bayıldım. Emek veren herkese teşekkürler. :kalp:

7 Beğeni

Çok güzel olmuş yeni forum, emeği geçen herkesin ellerine sağlık! :kalp:

11 Beğeni

Ya gadanızı yerim sizin. Kedi canınızı.

Ne güzel olmuş.

6 Beğeni

Çok sıradışı bir tasarım olmuş. Elinize sağlık. :slight_smile:

5 Beğeni

İnsanın spamleyesi geliyor, bu ne temiz bir tasarımdır!

Ellere kollara beyinciklere sağlık. Süpersiniz.

9 Beğeni

Harika olmuş yahu! Elinize sağlık.:krs:

4 Beğeni

Alışmak zaman alacak ama güzel bir değişiklik olmuş sevdim :slight_smile:

5 Beğeni

Bana biraz karışık geldi.Tasarım da biraz yorucu ama zamanla alışırız heralde.Sonunda Raistlin kullanıcı adını alabildiğim için mutlu etti beni bu yenilik.İyi forumlar.

2 Beğeni

Eski hesabımla girebiliyorum zannettim. Deniyorum deniyorum olmuyor, dedim beni neden silmişler :smiley:
Neyse güzel olmuş emeğinize sağlık

7 Beğeni

Herkesin ellerine sağlık. Muhteşem olmuş; eski alışkanlıklarımızdan dolayı başlarda biraz bocalayacak olsak da gülün dikenine katlanılacak tabii ki. Eski hesabımla birleşeceğini düşündüm; giremeyince daha doğrusu böyle bir hesap yok deyince sistem, bir an düş kırıklığına uğradım ama herkes dipdiri, baştan başlayacakmış her şeye. Gönlünüze ve tekrardan ellerinize sağlık emekleriniz adına.
Herkese iyi forumlar dilerim… :slight_smile:

7 Beğeni

Forumun yeni hali gayet güzel, olmuş emeği geçen herkesin elleri dert görmesin. Bari bu vesileyle ne zamandır boşladığım forum faaliyetlerine geri döneyim :sweat_smile:

5 Beğeni

İlk gördüğümde

• Ee her şey gitmiş. Nasıl olacak? diye düşündüm.

Ama forumun gözlerinin önünde tekrar şekillenmesi/büyümesi çok farklı bir duyguymuş. :sunglasses:

8 Beğeni

yenilenmeseydi haberim olmazdı forumdan harika bir yer :+1:t3:

5 Beğeni

Eliniz kolunuz dert görmesin. Harika olmuş. Kullanımı kolay ve çok daha işlevsel…

5 Beğeni

Mobil versiyonda, masaüstüne attığı kısayolu kullanınca resmen ayrı uygulama tadında olmuş. O kadar harika ki ağlamaklıyım şu an.

10 Beğeni

Ellerinize sağlık muhteşem olmuş. Kullanıcı dostu ve okuması keyifli. Gün içerisinde sık sık ziyaret edip başlıklarda dolanacağım. Elimden geldiğince de katkı vermeye çalışacağım.

Sevgiler…

6 Beğeni

Hoşbulduk :blush: Güzel ve farklı bir forum.

5 Beğeni

Hoşbulduk. Kendine has ve farklı bir forum sayfanız var. İyi çalışmalar.

6 Beğeni

Bu yeni forum’u bi ben mi beğenmedim ki acaba :sweat:
Değişim korkusu değil
Hayır

3 Beğeni