Kayıp Rıhtım FORUM'a Hoş Geldiniz!

Hocam ben de aynı nedenlerle sizden sonra ayrılmıştım. Tesadüf olarak sizden birkaç saat önce ben de foruma dönüş yaptım. Geri gelmenize sevindim.

6 Beğeni

Siz de hoş geldiniz, 1000 kitap da okuduklarınızı ve kitap yorumlarınızı takip ediyordum ama paylaşımlarınızı forum da takip etmek daha iyi.

2 Beğeni

Hoşgeldiniz,forumun her başlığında eksikliğiniz oldukça fazla hissedildi.Dönmenize gerçekten sevindim. :slight_smile:

2 Beğeni

Hoşgeldiniz. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Güzel şeyler de oluyor arada. :slight_smile: Tekrar hoş geldiniz @alper ve @BiblofilYouTube. Keşke @mit de dönebilse. Aylık okumalarda @_Ged bizi yeterince kıskandırıyordu, şimdi bir de @alper’e imreneceğiz. :stuck_out_tongue:

5 Beğeni

Returns the @alper :blush:

The Lord of the Rings: The Two Towers-Gandalf the White - YouTube

5 Beğeni

Hoş geldiniz. Bir gün olacağını biliyordum ama bugün olacağı hiç aklıma gelmezdi :slight_smile:

4 Beğeni

Foruma dönmeniz sevindirdi. Hoşgeldiniz @alper .

3 Beğeni

Uzun bir aradan sonra tekrar seni aramızda görmek ne hoş @alper

3 Beğeni

Foruma geri geldiğinizi görmek çok sevindirici.Hoş geldiniz.:slightly_smiling_face:@alper

3 Beğeni

Hoşgeldiniz. Geri dönmenize sevindim :slight_smile:

5 Beğeni

Siz de hoş geldiniz. :slight_smile: Hiç haber de etmiyorsunuz. Profil fotoğrafınız bazı üyelerimizle çok benzer olduğundan farkında bile değiliz geldiğinizin.

6 Beğeni

@MelihAntepli Hoş bulduk.
@SJack Dün akşam geri döndüm zaten. Fazla zaman geçmedi. Profil fotoğrafımın başkalarınınkine benzemesine üzüldüm. :sob:

4 Beğeni

Eh, geç de olsa…

Tekrar hoş geldiniz @Tobizume. :blush:

5 Beğeni

Hoş geldin :sweat_smile:

Eski kurbağalardan kimse kalmamış, kendimi çok yalnız hissetmeye başlamıştım. Mevzu neydi hatırlamıyorum ama sevindim dönmene.

Bu arada @Ufuk 'un kendisi nerede :grin:

2 Beğeni

Hoş bulduk.

@Ufuk bana vaat ettiği masayı paketliyor galiba. Bu arada ses etme 3-5 gün cadı bizi görmese iyi olur. :slight_smile: @Agape

4 Beğeni

Buradayım. Yazmam için okumam lazım Alper takip ediyor :slight_smile:

3 Beğeni

@alper @Tobizume hoş geldiniz, geri dönmenize gerçekten sevindim :hugs:
Darısı @BiblofilYouTube 'ın başına :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Ne zaman “I’m Back” temalı bir şey izlesem, şu video gelir aklıma :slight_smile:

3 Beğeni

Eh, her geri dönüş hissi, beklenen geri dönüş anı olmayabiliyor. :man_shrugging: :sweat_smile: