Kayıp Rıhtım FORUM'a Hoş Geldiniz!

@BiblofilYouTube da gurbetten yurda kesin dönüş yaptı. :slight_smile:

Başlıkta okuduğum kadarıyla @Erdal_01 arkadaşta bir süre dışarıdan izleyeceğim diye yazmış ama dün akşam forum da gördüm gibi ben de bu vesileyle @Erdal_01 arkadaşa yeniden çevrim içi olması nedeniyle hoş geldin diyeyim.

7 Beğeni

Hoş bulduk Alper hocam. Memlekete kesin dönüş yapmanıza çok sevindim. :slightly_smiling_face:

Orada yazdığım gibi ben çok uzak kalmadım aslında yeni kitapları ve kampanyaları takip etmek için günlük giriyordum. Bir süre dışardan izlemeyi denedim ama Çevrimdışı olunca son okunan mesajlar hep ilk mesaja kayıyor diye böyle çevrim içi izliyordum. :slightly_smiling_face:

9 Beğeni

Hoşgeldin Alper Dayı.

5 Beğeni

Hepiniz hoş geldiniz, dönmenize sevindim. :smiley:

4 Beğeni

Hoş bulduk. Zaman Çarkı yorumlarını forumdan da okuruz artık.

3 Beğeni

Sana da hoş geldin demek lazım aslında, bayadır yazmıyordun :slight_smile:

2 Beğeni

Bu kadar kişi tekrar dönüyor, ey @Strenergy neredesin? Vallahi özledik, Alfa yayınlarına soracağımız sorular öksüz kaldı.

6 Beğeni

Her zaman aktif olamasam da ben hep buradayım.

1 Beğeni

Herkes geldiyse ben kalkabilirim o vakit.

3 Beğeni

Noooo :unamused:. Sen olmazsan kim cadı olacak. Nerede bu süpürgeler? Nerede cadılık? Bir Ged’siz forum olur ama Agape’siz düşünemiyorum.

3 Beğeni

Evet, gitmeyin. :pensive:

1 Beğeni

Aslında yanlış bir bakış açısı… İnsanın sevdikleri etrafında olmayınca kendisinin de nerede olduğu pek önem arz etmiyor. Yani burada bir zaman sonra yahu bir zamanlar şu vardı, bu vardı demek de manasız. Bir masada oturup birlikte güzel bir yemek yedikten sonra herkes kalkınca tek başına oturmak ne kadar manasız ise öyle işte. :slight_smile:

8 Beğeni

2 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

1 adet gönderi şu konuya taşındı: Sessiz Gemi (Rıhtım’a Veda)

Eskisi kadar aktif olamayacağım bir süre belki ama kısmi dönüş diyebiliriz sanırım.

Kayıp Rıhtım’a tekrar selamlar. :blush:

24 Beğeni

Hoş geldin. Arayı çok açma :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Hoş geldiniz gözümüz yollarda kaldı. Elinize dezenfektan sıkıp öyle alalım içeri. :grinning: :dash: Pssst psst

2 Beğeni

Hayat şartları bir süre açmayı gerektirdi. Yeni düzeni yakaladığımda daha sık burada olacağım. :blush:

2 Beğeni

Çok teşekkürler, forumu epey özlemiştim ancak hayat öyle noktalara sürükledi ki artık Ordu’da yaşayacağım bir süre.

Yeni düzeni oluşturmaya çalışıyorum, sonrasında yine o eski günlere geri döneriz hep birlikte.

@fortknoxt listelerde eksik varsa haber et. :grin:

11 Beğeni