Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Neler olmuş yav? Yu Hua birinciliğe yükselmiş. Güzel şeyler de oluyor.

Bence anketi pek uzatmaya gerek yok. Oy veren vermiş zaten. :stuck_out_tongue:

Edit: Sanırım erken sevindim.

8 Beğeni

Anket, seçimlerden daha adrenalinli. Abur cuburu aldık evdekilerle istişare ediyoruz, İzmir sonuçları gelsin diye bekliyor bir kısmı.

10 Beğeni

İzmir Kanını Satan Adam dedi. Kesin bilgi, yayalım.

12 Beğeni

İşte İnsan bu anketi alır arkadaşlar, kimse üzülmesin.Bu arada bu benim ilk yazım, herkese selamlar.

8 Beğeni

Yorumları okuyunca herkes Kanını Satan Adam diyor. O zaman kim veriyor kardeşim İşte İnsan’a? :grin:

9 Beğeni

Oylar gerçeği yansıtmıyor diyenler var.Bunlara kanmıyorum :joy::joy:

9 Beğeni

Oyum açık ara Barbarın Kahkahası’na. Diğerleri hep okunuyor zaten.

6 Beğeni

Arkadaşlar, şu anda yapılan açıklamalar gerçeği yansıtmıyor. Biz de kendi ekibimizle inceliyoruz. Kanını Satan Adam önde. Lütfen tahriklere kapılmayın.

5 Beğeni

Yavaştan İşte İnsan’a oy verenleri tebrik etmek gerekli. :((((

6 Beğeni

Arkadaşlar anket devam ediyor diyorsunuz ama dışarıda insanlar kutlamalara başlamış bile…

10 Beğeni

Kanını Satan Adam’a oy verdiğim halde gönlüm İşte İnsan’dan yana ancak, öhöm, neyse, sandıkları terk etmeyelim arkadaşlar, sayım devam ediyor.

6 Beğeni

Oh be cesur birisi. İşte İnsan’a oy verenler niye sahipsiz bıraktı kitaplarını.

6 Beğeni

Barbarın Kahkahası için hâlâ umut var.

Bu mesajı gözlerim yaşlı yazıyorum.

11 Beğeni

Oyum Kanını Satan Adam’ a gitti. Gerçi bu ayki etkinliğe katılamam. Önce sessiz kalıp gözlem yapmak istiyorum. :smiley: :thinking:

9 Beğeni

Sheldon-leonard-there-there

8 Beğeni

Barbarin kahkahasi baska baharlara kaldi, kanini satan adamla ittifak yapmaliydik :fearful:

10 Beğeni

Oy vermek bir şeyleri değiştirseydi yasaklanırdı.

Emma Goldman

15 Beğeni

Adamlar doğru düzgün miting yapmadı. O kadar eminlermiş…

9 Beğeni

Bence ekip olarak Barbarın Kahkahası’nı not alalım. Hem merak ediliyor hem de birçok kişinin diğer tercihi.

7 Beğeni

Milli iradeye saygı duymak lazım.

8 Beğeni