Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Merhabalar rıhtımın kitap kulübünün sevgili üyeleri :sun_with_face: kulübü yeni keşfettim. Çok güzel bir oluşum, ben de dahil olmak isterim ancak zannedersem bir süredir devam etmiyor…

14 kitap etkinliği gördüm ama 14 buruk bir sayı değil mi sizce de :slight_smile: Haydi gelin onu 15 yapalım ve yeni bir kitap belirleyelim, bu yaza bir kitap kulübü etkinliği ekleyerek onu güzelleştirelim, ne dersiniz :slight_smile:

7 Beğeni

Bu yüce görevi halledebilecek gibi gördüm seni, yeni kitaplardan anket başlatmaya ne dersin? Sonra insanlar toplanır yavaş yavaş. :yellow_heart:

2 Beğeni

Dahil olmayı çok isterim :slight_smile:

1 Beğeni

Tamam o halde :slight_smile: kendimi bu göreve atıyorum ve senden de hazır olduğumda yardım alabilmeyi umuyorum çünkü ilk anketim olacak :slight_smile:

1 Beğeni

Bu zorlu görev için her zaman hazırım! :books: :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

süper takipte kalın o halde :slight_smile: yeni çıkan kitaplardan önerileriniz olursa özelden yazabilirsiniz bana :blush:

3 Beğeni

Tamamdır! :sunglasses:

1 Beğeni

Düzenli olarak devam edersek tam süper olur :slight_smile:

1 Beğeni

Özelden değil de buradan yazsak, herkes öneride bulunsa?

Ben İthaki’den yarın çıkacak olan Evelyn Hardcastle’ın Yedi Ölümü’nü çok merak ediyorum mesela. Ama 456 sayfa olduğu için kulübe pek uygun olmaz. İnce kitap olarak Robert Louis Stevenson’ın Olalla’sını önerebilirim.

2 Beğeni

Olalla’yı bende merak ediyorum. Joseph Conrad’dan Karanlığın Yüreği’ni okuyalım mı ?

2 Beğeni

yeni çıkan kitaplardan ve önerilerinizden yola çıkarak bu kitaplara bir liste gibi bakabiliriz şimdilik isterseniz, önerileriniz olursa ekleyelim ya da çıkaralım ve anketimizi açalım mı ne dersiniz @Deborah @Nemo @pcd @axolot @KorkutHatun ve katılmak isteyen herkes :slight_smile:

8 Beğeni

Paylaştığınız kitaplar son derece iştah açıcı görünüyor. Henüz vakit bulamadığım için öneride bulunamadım ama şöyle bir fikrim var. Birçok alakasız kitap arasında seçim yapmaktansa önce hangi türde okuyacağımıza karar verelim. Ardından bu tür içinde karar verebiliriz. Daha planlı bir okuma yapmış oluruz. En azından benim açımdan öyle olur gibi görünüyor. Sizin fikirleriniz nedir?

3 Beğeni

Olalla, Yalnız Sıkıcı İnsanlar Kahvaltıda Parıldar ve Evelyn Hardcastle’ın Yedi Ölümü dikkatimi çekti.
Ama ben böylesi etkinliklere katılamıyorum genelde. Ne zaman bir etkinliğe katılmaya çalışsam ya da bir plan yapsam zaman benim kontrolümde hareket etmiyor ve her şey bir anda alt üst oluyor.
Ama kitaplar güzel gözüküyor. Kitaplığıma eklemeye çalışacağım. :grin:

2 Beğeni

Ama bunların hepsi çok güzel :star_struck: Ben karar veremeyeceğim hangisi olursa okurum :slight_smile:

Sırayla hepsini mi okusak :sweat_smile:

4 Beğeni

Her etkinlik için bir tür belirlemek dengeli bir yaklaşım olabilir gerçekten ama onun için de mi anket açsak nasıl bir yol izlesek uygun olur sizce

@Stardust umarım fırsat bulursunuz ne kadar kalabalık o kadar güzel :metal:t2:

@Deborah :blossom: :books:

3 Beğeni

Şimdi baktım da şu sıcak havalarda kitapları bunalmadan , zorlanmadan bitirmek için kısa klasiklerden okuyabiliriz. Seçeceğimiz kitap için de anket yaparız nasıl fikir ?

3 Beğeni

Anket fikri bence de uygun.
@Deborah kesinlikle katılıyorum.
Şahsen ben oyumu kısa bir bilimkurgundan yana kullanacağım.

3 Beğeni

Listedeki yeni çıkan kısa klasikler bunlardı doğru anladıysam :blush: anketi oluşturmak için eklemek ya da çıkarmak istediğiniz kısa klasik var mıdır :sun_with_face:

ekleme: öneriler dahilinde listemize iki kitap daha ekliyoruz. Herkese uygunsa yarın sabah anket açalım, o zamana kadar önerilerimizi paylaşmaya devam:)

4 Beğeni

Jules Verne-Buzullar Arasında Bir Kış da olabilir :slight_smile:

4 Beğeni

bunları hemen anketleştirmeli ve kitap siparişleri vermeliyiz! hemen hemen hemen

6 Beğeni