Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Üstte kim varsa o kazanmıştır. :smiley: :smiley:

2 Beğeni

Ahah arkadaşlar inanılmaz bir şekilde berabere bitti çok heyecanlı bir oylama oldu son saniyesine kadar :slight_smile: benim oyum sondan birinci oldu :joy:

6 Beğeni

Zaman Makinesi olursa katılırım yoksa katılamam.

2 Beğeni

Anketi ön plana çıkarmak için bir öneride bulunmak istiyorum. Bu şekilde epey bir yazının arasında kaldığını düşünerek, anketi yeni bir başlıkta foruma sunmanızın daha çok oy toplayabileceğini düşünüyorum. Anketin işi bittiğinde yöneticiler bu başlığa taşıyacaktır.

Sadece tavsiyedir, işinize karışmak istemem. Kolay gelsin.

6 Beğeni

Evet, Zaman makinesi olmasa, maalesef ben de katılamayacağım.Çünkü,şuanda internetde araştırdım.Buzullar arasında bir kış kitabının Azerbaycanca baskısı yokmuş veya tükenmiş de olabilir.

2 Beğeni

Elimdeki tek kitap Olalla’ydı ne yazık ki. Yakın zamanda yeni kitap alma şansım da yok. Ben başka zamanlara kaldım artık. :joy:

2 Beğeni

Teşekkürler öneri ve bilgilendirme için, böyle bir imkan olduğunu bilmiyordum açıkçası ilk defa anket açtım

2 Beğeni

Arkadaşlar şuan bir dilemmanın içinde kaldık, hangi kitap 15. Kitap kulübü etkinliğinin kazananı oldu belirleyemedik… kimimiz Zaman Makinesi’ni okuduğunu söylüyor, kimimizse elinde sadece Zaman Makinesi kitabının olduğunu…

Bu noktada ne yapsak?

1 Beğeni

Bence bir 30 dakikalık süreyle anket uzatılabilir. Gerçi var mı öyle bir imkan? :smiley: Diğer yandan Zaman Makinesi seçilse bile benlik sorun yok. Okudum yine okurum.

2 Beğeni

Ben de sadece Zaman Makinesi olması durumunda katılabilirim.

3 Beğeni

Aslında taşınmasına gerek olacağını da sanmıyorum.Aksine daha düzenli gözükür. Zaten bir düzensizlik durumunda yöneticilerimiz veya diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.

2 Beğeni

Baktım ama yok galiba:) daha görünür bir grupta 30 dk süreli olarak iki kitap için anket açabiliriz buradaki çogunluk uygun görürse

Ekleme: arkadaşlar çoğunluk burada diye anketi bu başlıkta açtım, görmeyen arkadaşımız olur belki diye düşünerek :pray: umarım doğru bir karardır:)

2 Beğeni

Bence Buzullar Arasında Bir Kış ve Zaman Makinesi kitapları için anket açılabilir veya bunun yerine anketin süresi uzatılabilir. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bence iyi bir çözüm olacaktır.

2 Beğeni

Sevgili arkadaşlar, 15. kitap kulübü etkinliğimiz için yaptığımız ankette bir beraberlik yaşadık! Sizleri bu ikilemi çözmeye davet ediyoruz :dizzy:

Bu 30 dakikalık anket son sözü söyleyecek! Heyecanı doruklara çıkaralım, rekabet kıyasıya olsun ama sadece biri kazansın! :books:

• Zaman Makinesi
  • Buzullar Arasında Bir Kış

0 oylayanlar

2 Beğeni

Yine berabere kalırsa diye korkuyorum. :joy:

2 Beğeni

Zaman Makinesi olanlar hemen de kendini belli ediyor.:joy: Buzullar arasında bir başıma kaldım gece gece.

5 Beğeni

Zaman Makinesiyle gelip çıkarırız sizi oradan yalnız kalırsanız:)

4 Beğeni

Ben de durumu takip ediyorum :smiley: üzücü oldu böyle

4 Beğeni

Arkadaşlar nihayet bir kazananımız var! Kayıp Rıhtım 15. Kitap Kulübü okumamız H. G. Wells’in kült eseri Zaman Makinesi :sparkles:

Ankete katılan herkese çok teşekkürler, okuma ve tartışma süresince de böyle kalabalık bir şekilde devam edelim :metal:t2:

Kitabı edinmek ve okumak için diğer etkinliklerde 15 gün gibi bir süre belirlenmiş… Herkese uygunsa 27 Temmuz’da kitap ile ilgili yorumlarımızı yeni bir başlık altında (bu mesaj güncellenecektir) paylaşabiliriz. O zamana kadar yeni başlıkta spoilersiz sohbetimizi de sürdürebiliriz :sun_with_face: Kitabı daha önceden okumuş olanları da bekleriz tartışma kısmına :sparkles:

Herkese keyifli okumalar, haydi atlayın o halde zaman makinesine, (yakın) gelecekte görüşmek üzere :blush:

9 Beğeni