Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Agustosta bir PKD kitabı icin öneride bulunmak istedim ama üstüste bilimkurgu sanırım mantıklı olmaz. Bunun yerine UFK serisinden Sisler İçindeki Lut veya Elfdiyarini kızını öneriyorum.

2 Beğeni

Rica ederim. :blush: Bir sonraki kitabı dört gözle bekliyorum.

1 Beğeni

Bu etkinlik devam ediyor mu acaba?

1 Beğeni

En son yeni kitap seçimi yapılacaktı ama arada kaynadı gibi. @yavrurobot devam ettirmeyi düşünüyor musunuz?

Eğer devam edilecekse ben Thomas More - Ütopya eserini öneriyorum.

4 Beğeni

Ben de, Nefes - Ted Chiang, öneriyorum.

5 Beğeni

@SJack @leydiandromeda merhaba, eylül ayında okumak ve ay sonunda fikirlerimizi paylaşmak üzere kitap seçelim o halde. Thomas More’un Ütopya’sı ile Unutulmuş Fantastik Klasikler Serisi’nden Sisler İçindeki Lut önerilmişti. Ve bir de Nefes @Bay_Karamsar tarafından önerildi. Anket açabilirim bu kitaplar için :metal:t2:

7 Beğeni

Bence iki kitap önerisi daha alıp anketi öyle açalım. :slight_smile:

2 Beğeni

Nikos Kazancakis’in Zorba’sını önereyim ben de.

5 Beğeni

Çeşitlilik olsun diye Fabio Moon ve Gabriel Ba’nın yazdığı çizgi roman Güngezgini’ni öneriyorum.

5 Beğeni

Charles Dickens - İki Şehrin Hikayesi’ni okumak istiyordum ben de. Bakalım seçilir mi.

7 Beğeni

Seçileceğini sanmıyorum ama siz bence geciktirmeden okuyun :slight_smile:

2 Beğeni

Bir umut. :smiley: Haftaya okuyacağım kendi kendime okurum artık. :smiley:

2 Beğeni

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar. :metal:t2:Kayıp Rıhtım 16. Kitap Kulübü etkinliği olarak okuyacağımız kitabı belirleyelim haydi!

• Nefes
  • Sisler İçindeki Lut
  • İki Şehrin Hikayesi
  • Güngezgini
  • Ütopya
  • Zorba

0 oylayanlar

Anket pazar günü sona erecektir :dizzy:

5 Beğeni

Yeni oylama grafiği ne de güzelmiş. :heart_eyes:

6 Beğeni

Evet, çok güzel. :+1:

1 Beğeni

@Melisa ben de beğendim çok hoş hakikaten :last_quarter_moon::new_moon_with_face::full_moon_with_face:

2 Beğeni

Güngezgini ne zamandır rafımda bekliyor. Keşke seçilse; hem okumak için anlamlı bir sebebim daha olur hem de çizgi roman olduğu için rakiplerine oranla daha rahat bir okuma olur :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Bir süredir radarımda olan ama almak için yeterli motivasyonu bulamadığım Nefes, bastır Nefes!

3 Beğeni

Aralarında kendi önerim de olunca, bu oylama daha bi’ heyecanlı geldi. :sweat_smile:

3 Beğeni

Nefes çok konuşulmuştu canım çekmedi diyemem.:smiley: Ama oyumu Dickens’a verdim. Değiştirsem mi napsam.

2 Beğeni