Kayıp Rıhtım Kitap Kulübü

Thomas More balkon konuşması yapmak için foruma giriş yapacak birazdan. Yerlerimizi alalım.

images (87)

12 Beğeni

Bende de Nefes birinci. Bozuk olmasın anket?

1 Beğeni

Kullanılan oy olması lazım dilimlerde ki rakamlar toplamı kullanılan oya eşit.

1 Beğeni

Buradayım. Nasıl derseniz ben uyarım.

1 Beğeni

Anket bozuk bence. :slight_smile: “Nefes” okuyalım.

Şaka yapıyorum hangi kitap birinci gelmişse / kabul edilirse onu okuyacağım.

Kazanan Ütopya. :partying_face: :partying_face:

2 Beğeni

Bence ben bu anketi beğenmedim. Cadının fikri sorulmamış.

Benim önerim bu olurdu ama bana sorulmamış zaten…

11 Beğeni

Benim oyum da buna o zaman :slight_smile:

3 Beğeni

2 Beğeni

Ne varsa eski dostlarda var. :smiley:

1 Beğeni

Her zaman :slight_smile:

@hunter ciltlisi de 40 lira maşallah. Karton kapağa alerjimiz var aha dayıya sor (@alper)

Neyse zaten elimde bir karton vardı çıkarmıştım. Ciltli almaya bahane olur hepsine varım :slight_smile:

1 Beğeni

Solaris bitti bitecek. Hemen başlıyorum Ütopya’ya. Nefes de gönüllerde birinci oldu. Güzel öyküler içeren bir kitap.

Ciltli HAY baskı yok ama ben de Tufan Göbekçin Öteki yayınlarının baskısı olması lazımdı, yerini tespit etmeye çalışıyorum.

1 Beğeni

Bence 2 kitap olsun bu sefer.Ben Nefes’i okudum ama herkes okur tartışılırsa ayrı bir sevinirim. Ütopyayı da yıllar önce kabalcıdan okumuştum sanırım. Yeniden okurum.

1 Beğeni

Ütopya’nın seçilmesine sevindim.Yarın başlıyorum bende.

1 Beğeni

Ütopya’ya olan gareziniz nedir arkadaşlar? :sweat_smile: Önümüzdeki maçlara bakalım, bir dahaki ay Nefes’i seçtiririz.

1 Beğeni

Ya Aleksi Zorba? :sob:

HAY ciltleri sevdanızı biliyorum. :smiley: Bu fark çok geldi bana karton kapak aldım ama sizin kitaplığınıza yeni bir cilt için bahane olmuş oldu. :smiley:

Bırak bu işleri sayın @SJack! Asimovları, PKD’leri, Arthur C. Clarke’ları sildin süpürdün, Nefes’i okumuşsun, şu anda da Lem okuyorsun, gelmiş burada Ütopya seçiyorsun.

Neyse gidip sipariş vereyim bari.

5 Beğeni

Daha okuyacak çok kitap var. :joy: Arada bir kaçamak yapmak iyi oluyor.

2 Beğeni