Kayıp Rıhtım Strava Bisiklet Kulübü

Herkese selamlar. Geçenlerde bir konuda @midousuji ve @AeroKnight-sama bisiklet muhabbeti çevirmişti.

Rıhtımın sportif üyelerini görelim -belki ileride ortak sürüşler yaparız- diye strava kulübünü açtık.

Kulüp sadece Rıhtım üyelerine açık olacak. Davet ve giriş için direk bana veya bu başlığa strava adınızı bırakabilirsiniz.

2 Beğeni

Katılıyorum o zaman, yarın bilgisayara geçince ilgileneyim.

Topluluğun logosu pek güzel olmuş. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Evet requestlerinizi bekliyoruz

Satılık bisiklet ilanımı burada paylaşabilir miyim ilgililerine ?

Burak Kuscu

İsmiyle strava hesabım var. Bu haftasonu çıkartıyorum bisikletimi. 2 yıldır aktif değil ama aktif olacak yani 1 haftaya. Selamlar

2 Beğeni

2016 dan beri yaklaşık 2500 km benimle olan fren pabuçlarını yeni sezonu açmadan değiştirdim.

4 Beğeni

Koskoca forumda tek başıma takılıyorum.

@AeroKnight-sama gelmedin hala😀
@Marius seni de bekliyoruz

2 Beğeni

Valla eşyalar tam yerleşsin de ben de pedallamaya başlarım. Şu anda zor. Pompa nerde onu bile bulamadım :smile:

2 Beğeni

Bende yaz başında sattım bisikleti, oysa ki ne hevesle almıştım. Fakat oturduğum yer çok bayır olduğundan ve bende çok kilolu olduğumdan pes edip sattım. Hayatımda satın alıpta sattığım ilk ve tek şey oldu bisiklet.(ps3 vardı birde)

1 Beğeni

Ne vardı bisiklet? Hayırlısı olsun.

2 Beğeni

Carraro sportive 227 vardı. Siyah-kırmızı kadro.

Yine alırsınız hayırlısı diyelim :slight_smile:

2 Beğeni

Ben geçen sene ekonomik sıkıntılardan dolayı bisikletimi satmak durumunda kalmıştım. Ordu’ya taşınınca alabilirim diye umuyorum. Ordu bisiklet yoluyla falan cezbediyor açıkcası bakalım gidince durumlar el verirse katılırım yine aranıza, kusura bakmayın unutmuşum geçen katılmayı.

Uygulamayı bende indirdim. Bugün yeğenimle biraz dolaştık. Güzel bir rotam ve bisiklet yolu olmadığı için pek bisiklete binesim gelmiyor.

Böyle bir şey mi varmış yaa.

Yakında katılacağım inşallah aranıza. Maşallah bisikletler de ne para olmuş be. Karadeniz cenneti de bisikletsiz olmaz artık alacağız bir tane olmuyor böyle.

Ben katıldım lütfen isteği kabul eder misiniz saygıdeğer velespitçi forumdaşlarım. Hayırlı cumalar.

1 Beğeni

Sadece beş kişi miyiz? Hiç yakıştıramadım Kayıp Rıhtım’a /:

Bisiklet Yolları Yönetmeliği Resmi Gazete’de yayımlandı.

https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2019/12/20191212-1.htm

4 Beğeni

En çok hoşuma giden kısmı (yaparlarsa tabi) şu madde oldu:

ç) Bisiklet köprüsü: Bisikletli sürüşüne uygun bir şekilde bisiklet yolu güzergahında doğal veya yapay bir engeli aşmayı veya kavşaklar dâhil bisiklet yolları arası bağlantıyı ve sürekliliği sağlayan köprüyü,

2 Beğeni