Kayıp Rıhtım Üyeleriyle Röportaj #2 #3 - Anket

Tekrar merhaba herkese. Etkinliğimizin ikinci ayında birkaç seçim önerisi alsak da bir karar kılmamız gerekiyordu. Yönetim ekibi hep beraber toplanarak iki aylık bir liste çıkardık ortaya. Sonraki aylar için de farklı seçim yöntemleri uygulayacağız. :slight_smile:

Malum Aralık ayında forum geneli bir ‘Kayıp Rıhtım En İyiler’ seçimi olacak. Bu nedenle iki ayın anketini bu ay yapalım dedik. Şimdiden söylemekte fayda var; forumdaki her üye bizim için değerlidir. 7000 küsur üyenin içerisinden belirli bir kitleyi seçmek zorundayız. Kimse darılmasın. :slight_smile:

İşte iki aylık liste. Her üyenin üç oy kullanma hakkı vardır. Her iki ay için de oy kullanırsanız seviniriz. Anket bir hafta sonra kapanacaktır. :slight_smile:

KASIM AYI ANKETİ
  • Expelliarmus
  • _Ged
  • Okuryorum
  • Leingard
  • cankutpotter
  • Ozgurce
  • zeynepsmith
  • GkiraraJ
  • Rena
  • Ufuk
  • narpal
  • frht45
  • Fortknoxt
  • Akahige
  • Strenergy

0 oylayanlar

ARALIK AYI ANKETİ
  • İsos81
  • Lapras
  • Artorias
  • Son.of.Yona
  • Mevlevisultan
  • erce
  • melih
  • Erdo
  • Anita
  • Tamarix
  • Waxillium
  • Erdal_01
  • Lucifer
  • Tobizume
  • Dvne

0 oylayanlar

9 Beğeni

Oyların değişimini izlemek çok keyifli. Kendimi seçim akşamında gibi hissettim. Doğru ya aslında seçim akşamı bugün.

Çıkıntılık gıcıklık falan yapıp ortamı bozmak gibi bir niyetim yok ama benim isimimi anketten kaldırırsanız sevinirim. Nedenini de açıklıyım, ben bu tür oluşumlarda 1000kitap örneğinde gördüğümüz gibi seçimle, oyla, rasgele, o piti piti ile vs. farketmez bir şekilde kendim dahil belli üyelerin ve şahısların ön plana çıkarılmasını doğru bulmuyorum. Böyle bir etkinlik yapılacak ise isteyen üyeler cevaplanmasını istedikleri soruları belirtir, bu sorulardan bir havuz oluşturup atıyorum en çok sorulan veya çok ilgi çekici 10 tane soru belirlenir. İsteyen her üye o konuya girip kendince bu soruları cevaplar, isteyen de okur. Dolayısı ile herkesin eşit söz hakkı eşit kendini ifade etme imkanı bulur.

1 Beğeni

Bana oy veren arkadaşlara sonsuz teşekkürü bir borç bilirim :face_with_hand_over_mouth: Hiç beklemiyordum. O yüzde 5 kimse ismini anketten sonra alıp çokomel dağıtacağım. Eyyyy kayıp rıhtım ! 2053 hedeflerine…

1 Beğeni

Bana oy verenler kimler sahiden merak ettim, mutlu olmadım değil yani :smile:
Sahiden sormak istediğiniz bir şey varsa PM ile halledebiliriz :joy: :smiley:
@SJack anketlerde neden sizi göremiyoruz?

3 Beğeni

Michigan’ı alan seçimi kaz…

Aman aman nerelere geldik bir anda :smiley:

1 Beğeni

Denetmenler ve yöneticiler olarak böyle bir karar aldık. Yönetim ekibi az da olsa biraz sempatik gelebiliyor.

4 Beğeni

Şimdi anket yapıldı ama ankette ismi olup da bundan habersiz olan üyeler var mı acaba? İlk mesajda etiketlemek iyi olmaz mıydı?

Bir kere de ayrıca denetmen ve yöneticilere özel bir anket olabilir :smiley:

2 Beğeni

Seçilen isimle özelden görüşeceğiz. Bu anketteki kişilerin %90’ı görmüştür bu konuyu tahminimce. İlerleyen zamanlarda etkinlik devam ederse yönetici ve denetmenlerin de olduğu bir anket açılabilir elbette.

3 Beğeni

Seçilen üyeler zaten forumda çok aktif olan üyeler. Muhtemelen görmüşlerdir. Ama bence forumda aktif olmayan üyelerle de röportaj yapılmalı. Aktif olmayanlar veya az aktif olanlar arasında birçok editör, çevirmen ve yazar var.

2 Beğeni

Anketimiz bu gece sonlanacaktır arkadaşlar.

2 Beğeni

Yeniden sayım istiyorum. Hile var :joy:

3 Beğeni

Hiçbir şey olmadıysa bile kesinlikle bir şey olmuş bence de. :slight_smile:

3 Beğeni

Oyların tekrar sayımı için YSK’ya başvuracağım. Oylama bitene kadar sandıkları terk etmeyin :joy: :joy: :joy: :joy:

2 Beğeni

Halk kararını verdi. Kabullenin artık yenilgiyi :grimacing:

5 Beğeni

Posta yoluyla gönderilen oylar sayılmadı daha. :joy:

7 Beğeni

Uzaylılar müdahale etmedikleri sürece seçim bitmiştir. Bundan sonraki değişimleri yerel yönetimin darbe girişimi olarak görürüm şahsen :grimacing:

1 Beğeni

Şimdi bir mesele var ki, toplam 199 oyun 15%'i bana gelmiş, bu da aşağı-yukarı 30 oy yapıyor. 30 ha, yani 30 kişi, inanılmaz. Yatsam rüyama girmez.

Benim Jüpiterli olduğumu da unutmuyoruz :buyucu:
Arkadaşlar, Dost’ca bir girişimde bulunarak anketi tepe-taklak edelim mi?

4 Beğeni

Seçimler iptal arkadaşlar :rofl:

2 Beğeni

Aaa böyle bir anket vardı dimi? :smiley:

Valla güzel oylama olmuş. Katılan, düşünen herkesin ellerine sağlık.

4 Beğeni