Kayıp Rıhtım Üyeleriyle Röportaj #2 #3 - Anket

Oylamaya katılan arkadaşlara teşekkürler :slight_smile: Yine oylamada bana oy veren arkadaşlara da teşekkürü borç bilirim :slight_smile:

4 Beğeni

@Ufuk ben sana oy vermiştim, seçimi kazanamadın ama yine de teşekkür hediyesi olarak masayı paketlemeye başla istersen. Sökmesi, paketlemesi, kargoya vermesi 2-3 gününü alır, bu akşamdan başla istersen.

4 Beğeni

@_Ged ankette çıksın istemiştim ama @Ozgur yanında pek şansı yokmuş sanırım. Oylar oraya kaymış. :smile:

1 Beğeni

Oy verdiklerimden biri de @Ozgur’ydi ama darbe yapacaksak şimdiden değiştireyim, hatta bizim gezegendekileri de çağırayım

Kesinlikle :alien:
Ben de bana oy verenlere teşekkür ederim.

4 Beğeni

Ben de @Ozgur’ye oy vermiştim. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Anketten haberim yoktu, vay be diyorum. Oy veren, vermeyen herkese teşekkürler. Pek hak ettiğimi düşünmüyorum. Bu sene epeyce dağıldım. Uzun süredir kitap yorumu yapmadım, kitap okumadım ve de kitap almadım. Hatta son 5-6 aydır müzik başlıkları altına yazmaktan başka bir şey yapmadım. Bu sene benim için kara bir buhran oldu gibi. Umarım seneye daha olumlu ve yararlı bir şekilde Rıhtım’da yer alırım.

Kazanacak olan arkadaşı şimdiden tebrik ederim. :grin::grin:

1 Beğeni

Kazanma falan yok hocam teveccüh gösteriyor arkadaşlarımız ve bizler hepsi bu :slight_smile:

Umarım 2021 tüm Dünya’ya ve size daha iyi gelir.

3 Beğeni

Kazanırdım da işte benim suçum değil :roll_eyes::unamused: Hep @Lezek’in suçu arkadaşlar. Bu da kanıt olsun.

Kazanamayayım diye yoluma taş koymuştur kesin. Gör bunları Kayıp Rıhtım.

8 Beğeni

Biz de erkeğiz diye geziyoruz valla :smiley:

Şimdi düşününce yolda maskesiz, insanlardan kaçmadan rahatça yürümek bile ne güzel bir şeymiş diyorum.

1 Beğeni

Evet. Eski filmleri falan izlerken millet sarıldıkça tuhaf olan bir ben olamam :smiley:

4 Beğeni

Aman hocam estağfurullah. :roll_eyes::slightly_smiling_face: Forum ikimize dar sadece. :smiley:

1 Beğeni

O yönden yalnız değilsiniz. Ben de sizin gibiyim :smiley:

1 Beğeni

Vaay be… (karakter)

2 Beğeni

Bu arada Kasım’a 89 Aralık’a 82 kişi katılmış. Aradaki 7 kişiyi kın kın kınıyorum :slight_smile:

4 Beğeni

Aralık grubu sanki biraz ne bileyim… :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: Kasım’lılara selam olsun. :smirk: :upside_down_face:

2 Beğeni

İçinde 10 Kasım varken Kasım’ı sevemem :frowning:

4 Beğeni

Aralık seçimlerinde de oyumu senin için kullanmıştım. Ben Ufuk ve seninle muhabbet ettiğim için özellikle kitaplar ve yazarlar ile ilgili fikirlerinizi biliyorum ama bunları biraz daha düzenli toplu okurum diye oy tercihimi böyle kullanmıştım.

@SJack Forumda pek yazmadıkları için, fikirlerini çok duyamadığımız kaptanların belki basılı kitabı olan kaptanımızın ( @darlyopus ) böyle bir söyleyişe dahil edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

1 Beğeni

@Ozgur’ye çeviri, @isos81’e de Malazan-WOT soruları sormayı unutmuyoruz arkadaşlar. :joy:

5 Beğeni

İlk kez görüyorum, forumda böyle bir anket mi varmış :slightly_smiling_face:

1 Beğeni