Kayıp Rıhtım Üyeleriyle Röportaj #2 #3 - Anket

Hakkımızda hayırlısı :sweat_smile:

1 Beğeni

Cevabını bildiğiniz sorular sormayın :slight_smile: Şaka şaka, ne isterseniz sorun.

1 Beğeni

:slight_smile:

Canın sağolsun, seçilsem sana sandalyede alırdım ama neyse artık :slight_smile:

1 Beğeni

Oylamalar sona ermiştir arkadaşlar. Böylelikle @isos81 ve @Ozgur sıradaki sohbet edeceğimiz üyelerimiz. Sıra geldi soru kısmına. Sormak istediğiniz soruları bana özelden atabilirsiniz. Soru ve soruyu soracağınız kişiyi söylemeyi unutmayın. :smiley:

@alper neredeyse unutuyordum size cevap yazmayı. Yönetim ekibi olarak da bir anket açacağız ilerleyen zamanlarda. Siz de ekibinizi toplayarak istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz.

6 Beğeni

Ekip olarak @Ufuk @erdo ve ben varım ama üçümüz fikir birliğine varıncaya değin cadı @Agape tüm çeteleri dağıttığı gibi bizi de ayrı ayrı derelere ışınlar.

4 Beğeni

Burayı tam olarak anlayamadım?

Ben de şöyle bir şey anladım.

IMG_20201111_102055

6 Beğeni

Vay be, %20. Oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim, şaşırdım, mutlu oldum :smiley:

1 Beğeni

Daha da anlaşılır olmak gerekirse; örgütlenip istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz. :joy:

1 Beğeni

Anladım yanlış anlaşılma olmasın da sanki bir ekip vs havası :+1:

1 Beğeni

Ben de biraz iki uçlu yazmışım siz yazınca fark ettim. :smiley: Kusuruma bakmayın.

2 Beğeni

:slight_smile:

Yok ne demek, başka okuyanlar falan yanlış anlar diye dedim.

2 Beğeni

Acaba birinciler özel soru kabul ediyorlar mı? Bunu öğrenebildik mi?

Herhangi bir istek gelmedi birincilerden. :smiley: :smiley: Serbestiz bu konuda sanırım.

1 Beğeni

Bana farketmez. Zaten çok zorlarsa kaçarım :sweat_smile:

Atış serbest cadı hanım :slight_smile:

Oy veren tüm arkadaşlara teşekkürler. :slight_smile::slight_smile::slight_smile: Sıkı çekişme oldu.

3 Beğeni

Soruları alayım arkadaşlar. Öyle oy verip kaçmak yok. :joy:

4 Beğeni

@Abraxas bey foruma üye olma amacınız nedir? Kayıp rıhtımın sadece kitap resmi paylaşılan bir platform haline gelmesine gönlünüz razı gelmediği için mi içinizdeki edebiyatı inatla buraya taşırmaya devam ediyorsunuz? Forumun seviyesini düşürdüğünüzü ve nerede düşürdüğünüzü bir türlü hatırlayamadığınız için tüm gün forumun seviyesi nerede ya diye dolandığınızı kabul ediyor musunuz?

Son bir sorum daha olucak. Kedinizi kitap taşıyıcı aparat olarak kullandığınız doğru mu?

5 Beğeni

Doğru Howl bey, ama kedim de beni kalorifer ve yastık olarak kullandığı için ödeşmiş oluyoruz.

Foruma İthaki’yle uğraşmak için üye olmuştum, ama bugünden sonra zengin baron Aslanyürek öykülerimi halkla paylaşmak için kalacağım.

Forumun seviyesini düşürdüğüm için hepinizden özür dilerim.

3 Beğeni