Kitap Ayracına Göre Karakter Testi

Başlık tam olarak ne olmalı bilemedim, önerilere açığım :slight_smile:

Aşağıdaki resme göre siz hangi gruba giriyorsunuz? Ben “Neutral evil” ve “Chaotic evil” oluyorum, diğer hiçbir yöntemi kullanmıyorum :slight_smile:

23 Beğeni

Chaotic good ve lawful neutral :+1:

2 Beğeni

lawful neutral ve chaotic good.

Kâğıt havlu, selpak, eşi kayıp (temiz) çorap ve hatta başka bir kitabı bile kullanmışlığım var.

8 Beğeni

Ayraç kullanmayı sevmezdim, o yüzden bir süre sayfa numarasını hatırlayarak okumalarıma devam ettim (lawful evil). Daha sonra mıknatıslı küçük bir ayracın göz çıkarmayacağını gördüm (neutral good? lawful good? Sanırım true natural).

2 Beğeni

Neutral Evil :thinking:. Elimde onlarca ayraç var ama asla kullanmam. Yapı meselesi :frowning:.

1 Beğeni

Ben de hiç sevemedim ayraçları. Gelir gelmez atarım (ya da etrafta birisi varsa ona veririm). Ben en çok son yöntemi kullanıyorum “Köpek Kulağı” olanı yani :dog: :slight_smile:

2 Beğeni

Bu arada bence sayfa ezberlemek ile e-kitap yer değiştirmeli (e-kitabın kokusu yok!).

Aynı şekilde orda burda bulduğun kâğıt parçaları ile ağaç yaprağının da yeri değişmeli. Yaprak daha özenli ve romantik, oysa elinin altında bulduğun şeyi kitabın arasına koymak daha chaotic neutral bir kafa.

2 Beğeni

Bazen kitabın yanında ayraç geldiyse kullanırım. Gelmediyse Neutral Evil :smiling_imp:.

1 Beğeni

Çoğunlukla true neutral nadiren ise lawful evil

2 Beğeni

Zaman çarkında lawful good diğerleri chaotic good.

2 Beğeni

Zaman çarkı gibi kendinden ayraçlı kitaplarda lawful good. Geri kalanında true neutral.

2 Beğeni

Bende elime ne geçerse kullananlardanım; alışveriş fişi, telefon, bilet, Kindle’ın kendisi, postit, atılı duruma gelen kağıt parçaları, kumanda, başka kitapların ayraçları, vs…

Fakat sizin sayfaları kıvırdığınızı okuyunca, sahaftan zahmetlerle getirttiğim köşeleri kıvırık bir kitabın sayfalarını düzeltmek için ne kadar uğraştığımı hatırladım :male_detective:

3 Beğeni

True neutral.Kitap ayracı kullanmadığım bir zamanı hatırlamıyorum.

2 Beğeni

Belki de sahafa ben satmışımdır :smiling_imp: Benim kitaplar toplamda 10-15 sayfada kıvrıktır öyle, onlar da kitap okunup rafa kaldırıldıktan sonra düzelir. Yani öyle hunharca kıvırmam :slight_smile:

4 Beğeni

Lawful neutral, neutral evil ve chaotic evil

2 Beğeni

Genellikle true neutral ama kitap okuduğum sırada herhangi bir şey için kısa bir ara vermem gerekince yanımda ayracım olsa bile neutral evil. :sweat_smile:

3 Beğeni

True Neutral ve Lawful Evil. Bu ne yaman çelişki…

5 Beğeni

İki sayıyı aklımızda tutabiliyoz diye evil mi olduk şimdi? Boynunuz devilsin :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

Lawful Neutral ve Lawful Evil. :sweat_smile:

2 Beğeni

Lawful good ve true neutral.

2 Beğeni