Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

199.99₺ olmuş. 20₺ trendyol cüzdanımda var ama 5 kitabı amazon’dan sipariş verdim. Galiba o siparişi iade edicem.

Harry Potter Özel Kutulu Set-7 Kitap Takım

299 TL 159,90 TL KARGO BEDAVA

Otostopçunun Galaksi Rehberi - 5 Kitap (Ciltli)

• Önerilen Satış Fiyatı: 120,00 TL
  • İndiriminiz: 48,07 TL (% 40)
  • Tutar: 71,93 TL

https://www.amazon.com.tr/Otostopçunun-Galaksi-Rehberi-Perdelik-Özsözüyle/dp/6051715193

3 Beğeni

Kullanmak isteyen olursa diye buraya bırakayım :upside_down_face:

4 Beğeni

Ne kadar büyük bir indirim böyle,Kidega’ya helal olsun,bunu herkes yapmaz :grin:

10 Beğeni

Yaklaşık 4 TL indirim yapmış Kidega. @smartestidiot arkadaşımıza iyi niyetinden teşekkür ederim. Kendisine kastımız yok. Sıkıntı Kidega’da.

2 Beğeni

D&R 9 TL Alakarga Yayınları için tavsiyeler:

• Samsatlı Lukianos - Prometheus Kafkaslar’da Seçme Diyaloglar

• Douglas Cowie - Öğlen Paris’te Sekizde Chicago’da (Bakınız: Simone de Beauvoir Okuma Rehberi)

• Sanatçının Bir Genç Adam Olarak Portresi - James Joyce

3 Beğeni

İlknokta indirim kodu olan var mı hiçbir yerde bulamadım bi yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

1 Beğeni

Ben de bulamadım. Bulursanız haber verirseniz sevinirim.

1 Beğeni

194.99₺’ye düşmüş. :grimacing:

PTT kargo kitap kampanyasından faydalanan arkadaşlar için bir bilgilendirme yapayım. Kargo fiyatı (1kg’ye kadar) 3.5’den 5 tl’ye çıkmış, haberiniz olsun. Yine diğer firmalardan daha hesaplı ama bir anda bu kadar uçuk bir zammı beklemiyordum açıkçası.

3 Beğeni

Benim kitabım geldi sizinki geldi mi?(Bu güzel kampanyadan faydalanmamda aracı olduğunuz için teşekkürler)

5 Beğeni

PTT kargo kuryesi mi getirdi, yoksa başka bir görevli mi getirdi?

Görevliler tarafından geldi

keyifli okumalar benimki henüz gelmedi.

1 Beğeni

Amazon’daki indirimlere bakmak istemiştim çok satanları inceleyip. Hiç okumadığım tarzda bir kitap gördüm ilk sırada :joy:

9 Beğeni

Benden henüz adres de istenmedi beklemedeyim.

1 Beğeni

Ayrıca günde bir kitap gönderim hakkınız bulunuyor. :slight_smile: Artık eskisi gibi kitap gönderemeyeceğiz sanırım. Günde bir kitap bile gönderseniz sizi tanıdıklarında bunu ticari amaçlı mı yapıyorsunuz diye soruyorlar. Kanıt göstermekte yetmiyor yeri geldiğinde.

Çok sinir bozucu bu. Geçen bir görevliyle kavga edebilirdim bu sebeple. Hayır hem suçluyor, hem de kanıtlayamıyor. Bizim değil, o bizi suçladığına göre onun kanıtlaması gerekiyor.

Nadiren kitap satan biriyim. Genelde hediye falan gönderirim bazen. Uğraşmak istediğimde müdürleriyle görüşüp çözüyorum gerçi. Ama geçen gün sinirlenip çıktım, başka bir şubeden sorunsuzca hallettim.

Kendi sosyal yaşantısındaki ezikliği iş yaşantısında vatandaşlara güç gösterisi yaparak aşmaya çalışıyorlar. Hayır sen kimsin yani? Alt tarafı torpille işe giren birisin. :smile:

7 Beğeni

Bir kitap mı, bir kargo mu hocam?

Toplu gönderiyorsanız tek kargo. Ayrı ayrı gönderiyorsanız tek kitap ile sınırlı.

1 Beğeni