Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

İlk hediye çekini alırken 20 tl kar yapmış. Alışverişi bitirirken 10 tl lik indirimi tekrar kullanarak toplamda 30 tl indirimi oluyor.
Yanlış hesap yapmış olabilirim işten yeni çıktım kafam yerinde değil henüz.

2 Beğeni

Onun söylemeye çalıştığı her türlü Garanti indiriminden 20 TL var. Sen bu işe girişerek fazladan sadece 10 TL kar ettin, demek istiyor.

2 Beğeni

Anladım. Birazcık uğraştırıcı ama fazladan 10 tl iyi yinede. Damlaya damlaya göl olmuş.

2 Beğeni

:joy::joy::joy::joy: Artık bu kitap fiyatları ile 3-5 demiyeceğiz ne bulsak kardır.

1 Beğeni

Merak ettiğim bu indirim taktiği her seferinde kullanılabilir mi? Aylık belli bir sınırı var mı?

2 Beğeni

Dediğim gibi bu yöntemi ilk defa kullandım, pek bir bilgim yok. Ama bu şekilde iki kere hediye çeki aldım. Bir sıkıntı çıkmadı.

1 Beğeni

https://www.idefix.com/Kitap/Turuncu-Kitaplar-Seti-21-Kitap-Takim/Felsefe/Felsefe-Bilimi/urunno=0001788845001

meraklısına

1 Beğeni

İdefix veya d&r kargo bedava kodu olan var mı acaba?

1 Beğeni

1 Beğeni

İdefix

2 Beğeni

İdefix’den 31 Aralık’a kadar 150 tl için 15 tl indirim kuponu bende de var. İsteyene gönderebilirim.
Ocak ayı içinde gelmişti aslında ama onun ekran görüntüsünü almamışım, bir daha da bir yerden görülmüyor sanırım.

1 Beğeni

E posta hesabınıza mail olarak geliyor. Ordan bulabilirsiniz.

2 Beğeni

150 TL’lik hediye çeki yeniden aktif

https://www.jestiniyap.com/dr-silver-jest-ceki

Edit: BİTMİŞ.

2 Beğeni

resim

3 Beğeni

Lütfen Ocak’ta Can Yayınlarının %40 lık indirimi devam etsin.

Düzeltme : Enparaymış :frowning:

1 Beğeni

Fırsat veya kampanya değil, çekiliş duyurusu ama en uygun başlık bu herhalde.

Yordam 5 takipçisine Şolohov’un dev eseri Durgun Don seti hediye ediyor. Katılmak isteyen olabilir diye ekliyorum.

Çekiliş açıklaması;
Instagram hesabımızda, 5 okurumuza 5 “Durgun Don” seti hediye edeceğimiz Yeni Yıl Çekilişimizi başlattık… Yeni takipçilerin ve mevcut takipçiler arasında 5 arkadaşını etiketleyenin katılabileceği çekilişle ilgili detayları Instagram hesabımızdan öğrenebilirsiniz. Bütün okurlarımıza iyi bir yıl diliyor, Instagram’a ve çekilişimize de bekliyoruz !

3 Beğeni

Instagram nicklerinizi verin de birbirimizi etiketleyelim bari. Benim hesabım olmadığı için yeni hesap açacağım.

1 Beğeni

Ben paylaşamıyorum, instagram hesabım yok, Facebookuda yayın evleri ve bazı siteleri bir arada izleyebildiğim için kullanıyorum. Çekilişlere de katılmıyorum ( Forumdakilere de katılmadım) Forumdan katılmak isteyen olur diye bilgilendirmek için paylaştım.

1 Beğeni

Dan Brown kitapları iptal olduğu için 10 tl hediye çeki verdiler.İptal olan arkadaşlar varsa bilgisi olsun.

2 Beğeni

Hepsiburada için ücretsiz kargo kodları oluyormu veya olan varmı?

2 Beğeni