Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

:slight_smile: gerçekmiş…

5-10 yıl sonra yazarsınız foruma " @Agape şehir yaşamından kaçtı ve köy hayatını seçti " diye.

5 Beğeni

Başka bir hesap açtım ama, İtiraf edeyim, ben hediye kartı konusunda cahilim :slight_smile: nasıl olur, nasıl alınır hiç bilmiyorum. Bana detaylı anlatsanız ne güzel olur :slight_smile:

2 Beğeni

İdefix de sabah verdiğim sipariş şu an gözükmüyor. Başına gelen var mı?

3 Beğeni

Her kampanya da oluyor baksam benim de herhalde 2014-2015 gözüküyor sonrası yok…

Akşama gelir yayın :slight_smile: şu an idefix ekranları karıncalı :slight_smile:

Sonradan Ekleme:

Gittim, baktım, gördüm, en son 2016 12. ay var, sonrası yok.

2 Beğeni

Bende de en son verdiğim sipariş var, bugün bir önceki verdiğim sipariş bile gözükmüyor.

1 Beğeni

Tamam elimden geldiğince açık yazmaya çabalayayım.

Önce iki tane hesap açıyoruz.
Bunlar;
Birincihesap@gmail.com , ikincihesap@gmail.com olsun.

1. İkinci hesap ile siteye giriş yapılır.

2. Yandaki adrese tıklanır. https://www.idefix.com/hediyekarti ve istenilen bilgiler girilir.

3. Kart tipi: standart

4. Gönderilecek kişi: Sizin adınız soy adınız.

5. Mail adresi: Birincihesap@gmail.com adresi yani diğer hesabımız hangi mail adresi ile kayıtlıysa onun olduğu mail adresini yazıyoruz.

6. Tutar: 100 tl

7. Mesaj: İsterseniz doldurabilirsiniz.

8. Kontrolleri bir daha yapıp SEPETE EKLE diyoruz.

9. Ürün sepete gidiyor ve sepetimi göster diyorsunuz sağ üstten.

10. Sonra orada hediye kartı görünecek. Devam et diyorsunuz. Karşınıza bir ekran gelecek.

11. Sağ alt kısımda kod kısmı var oraya IDF15EP kodunu kayıt ediyorsunuz.

12. İşlemi tamamlayıp kartı satın alıyorsunuz.

13. Sistemden çıkış yapıyorsunuz.

14. Birincihesap@gmail.com olan hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

15. Alacağınız kitapları sepete ekliyorsunuz. 115 tl kadar. İsterseniz daha çok alabilirsiniz ama ben iki kerede aldım daha kârlı olması için.

16. Sepetimi göster diyorsunuz yine sağ üstten.

17. Sepetiniz gelince karşınıza hediye paketi seçeneğini işaretleyip. Bir küçük not düşüyorsunuz. (Tercihen yapılabilir. Ben pakete sardıkları ve daha az hasar aldığı için yapıyorum.)

18. Bu işlemden sonra devam et, diyorsunuz.

19. Gelen ekranda sağ köşede yine kodlar bölümü var. Önce IDF15EP kodunu giriyorsunuz. Tanımlıyorsunuz.

20. Kod indirimi yansıyınca bakiye 100 yada 99 küsür civarına inecektir. Kontrol edin.

21. İndirim kodu girdiğiniz yerde “hediye kartı” diye bir bölüm var. Oraya tıklayın.

22. Hediye kartını seçip, kullan diyin.

23. İşlemi tamamlayın. Kredi kartı bilgisi girmeyin.

24. Bitti. :rofl:

Umarım anlatabildim.

27 Beğeni

Benim de bir ara öyle oldu. Düzelmişti ama yine olmuş. Sitede genel bir sorun var

3 Beğeni

Ben de şimdi aradım. Sitede güncelleme var dediler. Peki bu kampanya ne kadar sürecek diye sordum. Hangi kampanya diye sordu müşteri yetkilisi. İdefix 20. yıla özel kampanya dedim. Kampanyanın adı nedir diye sordu bu sefer. 20. yıl kampanyası dedim. Siteye bakayım dedi. Bir kaç tuş sesinden sonra sitede bir tarih yazmıyor siz de siteden takip edin dedi :smiley: Böyle de ilginç bir diyaloğumuz oldu.

3 Beğeni

İnanamıyorum ya şaka bu idefix

4 cilt Alfa yayınları Binbir Gece Masallarını sipariş verdim. 2-3-4 hazırlanıyor ama 1. cilt iptal edilmiş. Stokta da var bu kitap üstelik.

Bari 4. cilt iptal olsaydı ne bilim, ilk cilt nedir.

3 Beğeni

Sitede “Bugüne Özel” yazıyor.

3 Beğeni

Hediye Kartı kullanmış mıydınız yoksa normal mi almıştınız?

3 Beğeni

Evet yanda küçük bir yıldız varmış görememişim. :smile:
Ama telefondaki yetkilinin de bırakın tarihi kampanyadan bile bihaber olması ilginçti :slight_smile:

1 Beğeni

" Call Center" hizmeti alıyor olabilirler.

3 Beğeni

Normal indirim kuponuyla almıştım. Herhangi bir başka şey kullanmadım.

1 Beğeni

Evet o da olabilir.
Bugün bitiyormuş. :frowning:
Kinyas ve Kayra özel baskıyı düşünmek için son saatler o zaman.
Bir daha bu fiyata bulunmaz.

2 Beğeni

Kitap normalde var stokta.

3 Beğeni

Bildiğim kadarıyla hediye çekiyle alınca kolay kolay iptal edemiyorlar.

1 Beğeni

Şimdi 150 tl üzeri alışverişte 20 tl indirim çeki kullanılmıyor dimi? 15 tl kullanılıyor sanırım?

2 Beğeni

Ben 160 tl alışverişimde 20 tl indirim kuponunu kullandım, 140 TL indi fiyat ve siparişi tamamladım. Sistem de hayırdır sen birader deyip bir siparişimi (26 Tl olan kitabı) iptal etti, o zaman ben zarardayım şimdi. Bu iptal edilen kitapla birlikte 134 TL oldu benim alışverişim ve ben 140 tl ödemiş oldum.

Kafam karıştı.

2 Beğeni

Bence telefonla yüklenin. Sipariş sırasında ve şu anda da stokta gözüken ürün niye iptal ediliyor diye.

2 Beğeni