Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Ben Destanlar Çağı’nı işaretledim

(Furkan Karaca) #3618

İDEFİX: 15 TL indirim kuponu kazandınız. 8774293D 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1-30 Nisan 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

(Hiçliğin bekçisi…) #3619

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama şimdi gördüm. Benim gibi görmeyenler için:

İlknokta’da Kabalcı Yayınları yüzde elli indirimli

Şu dikkatimi çekti:

(Fikir Gezegeni) #3620

Aman arkadaşlar sakın Kabalcı indirimlerine kanmayın. Önce bindirim daha sonra indirim yapıyorlar. Klasik indirim oranı üzerinden algı oyunları. 400 sayfalık Bizans tarihi kitaplarının etiketi fiyatı 75 lira olabilir mi? Bir kaç ay önce %35 indirimle 32 liraya alınan yunan mitolojisi sözlüğü %50 indirim ile 50 liraya inmiş. Kendilerini çok zeki sanıyorlar sanırım.

(Hiçliğin bekçisi…) #3621

O benim de dikkatimi çekti. Nasıl dedim bir kitap 80 tl olabilir ki? :joy: Yani ne özelliği var. Sadece attığım kitap nispeten daha ucuz geldi.

(Cengizhan) #3622

(Albertê çekdar) #3623

BKMKitap 7,90 Tl ve 9,90 TL Kitaplar

Aldığım Kitaplar
Attila 1 9.9 TL
İnanna: Bir Tanrıçanın Yolculuğu 9.9 T
Kaderin Cilvesi 1 7.9 TL
Kaderin Cilvesi 2 7.9 TL

İyi okumalar…

Bunu " Son Aldığınız ve Alışveriş Listesi" başlığında paylaşmak daha doğru olurdu gibi…

Üsteki mesaj taşınırsa, benim mesajım silinebilir.

İlknokta için indirim kuponu olan ve benimle paylaşabilecek olan var mı?

(Serhat) #3626

İlknokta sitesinde indirim kuponu yok.

Kupon kodu soruyordu.

(Serhat) #3628

Uygulama alanı var ama kod yok. İlknokta için bugüne kadar hiç duymadım kod.

Anladım. Teşekkür ederim

Kitapyurdunda, ilknoktadaki gibi İthaki %40 indirimi var. 5 Nisanda çıkacak, önsiparşte olan kitapları da kapsıyor. Ben önsiparişleri burdan verdim.

İnternet satış fiyatı dediğimiz, kitapların etiket fiyatı üzerinden %35 olarak yapılıp bize indirim diye sunulan oran, yavaş yavaş %40’a çıkıyor gibi geliyor bana. Yoksa şüphen mi var?

Az bir şüphem vardı ama blurlanmış cümle tüm şüphelerimden uzaklaştırdı beni. :grinning:

(Umut Özak) #3632

Burada paylaşıldı mı bilmiyorum ama 29-30-31 mart tarihlerinde Gerekli Şeyler’in kendi internet sitesinde tüm kitapları %50 indirimli, meraklısına duyurulur. :sweat_smile:

Pandora sitesi hakkında bilgisi olan var mı? Zaman çarkı 4. kitap için stoktan teslim diyor. Bir de bkm indirim kodu olan var mı

(Mehmet Turan) #3634

Yabancı kitaplar için stoktan ya da dışarıdan temin yoluyla ulaştırıyorlar. Ben geçen yıl The lands of ice and fire harita kitabını almıştım. Paketleme sorunsuzdu. Ben memnun kalmıştım.

Bence 4. cilt için acele etmeyin, ilknokta sitesinde kitap öne çekildi pazartesi günü stok durumu güncellenmiş olur diye düşünüyorum.

Sipariş verdim ama havale yapmadım daha. Pazartesi stoğa girer inşallah. İlknokta dan sipariş veririm. Teşekkürler bilgi için