Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

100/15 idefix 6174821B
100/15 idefix 6174C9D8

Ekleme: Zannediyorum tek kullanımlık .

3 Beğeni

Haftasonu belki alışveriş yapabilirim. Bunlar tek kullanımlık değil dimi?

1 Beğeni

İlgililere:

Jack London Seti %50 indirimli

2 Beğeni

Ayrıca IDF10 kodu ile 65 TL den alınabilir. :slight_smile:

2 Beğeni

Aklıma girmeyin. :rofl:

5 Beğeni

Hep tahrik var bu başlıkta :grin:

2 Beğeni

Yordam nasıl bir yayınevi bilen yazsın lütfen. :slight_smile:

2 Beğeni

Hatta çift indirim kodu kullanımıyla yanında 10 TL’lik kitap daha alınabilinir😂

2 Beğeni

İdefix’te J.C. Grange kitapları %40 indirimli.

D&R’de Everest Yayınları 7 Nisan tarihine kadar %40 indirimli.

3 Beğeni

Anna Karenina’yı okuyorum Yordam’dan, çok güzel gidiyor. Gözüm kapalı Savaş ve Barış’ı aldım.

Ekleme: Tanrı yerine Allah kelimesini kullanmış çevirmen. Bir tartışma olmuştu forumda, bunu da belirteyim istedim.

4 Beğeni

Yordamın bastığı özellikle kurgu dışı kitaplarını okudum / okuyorum. Okuruna karşı sorumluluk hisseden nadir yayınevlerinden. Ne yaptığı, ne yapacağı az çok bellidir… Yordam yıl başlarken ne yapacağını duyurur ve bunu yerine getirir.

Ekşi ve DH’da Yordam çevirileri için çok fazla olumlu yorum var, benim kitaplığımda da çok sayıda Yordam’ın bastığı kitaplardan var.

Jack London kitaplarının çevirmeni Mete Ergin, Yıllar önce Savaş ve Barış’ı galiba Engin Yayıncılıktan okurken Mete Ergin çevirisinden okumuştum. Celal Üster’in Doğan Hızlan’ın olumlu yazıları vardı diye hatırlıyorum.

Ben de hem yıllar önce lise zamanların da aldığım, okuduğum Oda ve Cem baskıları hem de İş Kültür Modern Klasikleri topladığım için Jack London kitapları var. olmasaydı Yordam’ın baskılarını alırdım.

7 Beğeni

E-book arayan arkadaşlar vardı, bi göz atabilirler.

2 Beğeni

Ben çok olumlu yorumlar duymuştum. Kötü konuşan duymadım açıkçası. Bu seriden de epey memnun olanlar vardı. Hatırımda öyle kalmış.

2 Beğeni

Papersense kitapları

Papersense Babil.com ile aynı grubun yayınevi.

2 Beğeni

D&R Kampanyasından Gözüme Çarpanlar:

Jo Nesbo

Merdivenler Kenti

Mitler ve Efsaneler

Boş Koltuk - J. K. Rowling

Göktuğ Canbaba - Tılsım-ı Kudret

Belki takip edenleri veya ilgilenenleri vardır.

5 Beğeni

İlave olsun; D&R KARGO ÜCRETSİZ KODU : 42C53531

4 Beğeni

Hepsiburada’da İş Bankası kitapları ek sepet indirimi ile %40 gibi bir indirimle satın alınabiliyor.

1 Beğeni

@Blackheart Vaiz kitabını almadıysanız D&R’da 9.90 şu an. Geçen ay kapsamlı şekilde yazamamıştım. Bir şaheser değil ama bence polisiye türü adı altında başarılı sayabilirim. Detaylarını öğrenmek isterseniz özelden incelememi gönderebilirim.

4 Beğeni

Teşekkür ederim ama polisiye tarzım değil ya, okuyamıyorum. :roll_eyes:

1 Beğeni

Fiyatı iyiymiş. Sipariş vereceğim…teşekkür ederim

2 Beğeni