Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Picodi kodu olmuyor mu?

2 Beğeni

Picodi 100/10 veriyor, Garanti 100/20. Bu şekilde bir kitaptan vazgeçmem gerekir.

1 Beğeni

Konu fazla dağılmasın keşke havale için ücret kesmeseydi iyiydi bunu es geçelim %40 alfada iyiydi indirim ile :sob: Nereden çıkarttılar bu işlem işini ya :confused:

2 Beğeni

Benimki maaş hesabı olunca kesmemişti onu eklemeyi unutmuşum :slight_smile:

1 Beğeni

Kredi kartınız varsa kredi kartınıza 10 tl yatırın yeni ekstrenizden düşülecektir bu miktar. Ben eşime öyle yaptırdım. :smiley:

1 Beğeni

100’e 15 kodu vardı. Alper yazmıştı sanırım sürekli kullanılabilen bir kod vardı.

2 Beğeni

100/15 kodların geçerliliği Mart sonunda bitmişti. Yine de tekrardan bir bakayım.

1 Beğeni

Sepete 40tl üzeri attım ama alışverişe gelince hediye gelmedi :thinking:

1 Beğeni

Gerceklestirdiginiz isleminiz size dr.com.tr’de gecerli 20 TL indirim kazandirdi. Kod: D3FED332

2 Beğeni

Buda maaş kartı idi ama müşteri hizmetleri kesilir dedi ama arrtık maaş için kullanmıyorum Kartın süresi devam ettiği için duruyordu Yarın para yatırıp deneyim bakalım kesecek mi :relieved: Bugün müşteri hizmetleri konusunda pek şansım yaver gitmiyor anlaşılan Enpara enpara ne güzel ya :heart_eyes: kıymetini değerini yeniden anladım

Kod kullanmayacak olan varsa bende talip olabilirim :hugs:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim🙂

1 Beğeni

DR 75/10 veya 100/15 kodu olan var mı? Eğer paylaşılmış ise, gözden kaçırmış olabilirim…

1 Beğeni

Turk Telekom Selfy uygulamasında idefix 50/10 veriyor.

3 Beğeni

Ben 1 TL kredi kartına yatırdım kod geldi. :slight_smile:

2 Beğeni

1984 özel baskısı kırmızı kutu - siyah kutu ayrımı var mı bilmiyorum ama 2 baskıyı yapmış 5000 adetle

3 Beğeni

ISBN’leri farklı. Demek ki ayrım var.

2 Beğeni

Ben cidden bu fiyatlandırmaya anlam veremiyorum. Son derece kaliteli kağıda basılmış, üzerinde metal arması ve özel kutusu olan, içinde tonla özel illustrasyon bulunan ve içeriği tamamen baştan dizayn edilmiş özel edisyon kitap 43 TL’ye satıldı. Umberto Eco’nun DK yeni yayınlanan kitabına bakıyorum bildiğimiz karton kapak, 390 sayfa hamur kağıt o da 43 TL…

Bana büyük bir sıkıntı var gibi geliyor ama hayırlısı.

2 Beğeni

Pegasus, Doğan bir kaç yayınevi daha kitap fiyatları diğer yayınevlerine göre yüksek. Buna ben de çok anlam veremiyorum Ama Umberto Eco için 2-3 farklı yayınevi istemiş olabilir.

Yayınevleri ajanstan bir kitabın telifini almak istediklerinde bazen aynı kitaba 3-5 yayınevi talip oluyormuş. Bu durumda ajans o kitabı ihaleye çıkarıyormuş ve en yüksek teklifi veren kitabın basım hakkını kazanıyormuş.

2 Beğeni

Seneye George Orwell’ın telifi doluyor. Mecburen fiyatı düşük tutmak zorundalar, yoksa ellerinde kalırdı. Umberto Eco ise daha yeni vefat etmiş ve Türkiye’de bile çok popüler bir yazar haliyle telif ücreti çok yüksektir diye tahmin ediyorum.

1 Beğeni

O zaman Can’dan bir kaç özel basım daha gelebilir.

Benim bugüne değin 1984 özel basımı alma düşüncem pek yoktu kırmızı kapak kitapyurdu yüzde 50 indirimden aldım, bugün geldi ve gerçekten çok güzel bir baskı. Özellikle bez cilt kapaklara sempatim var. Can’dan benim ilgimi çeken başka kitaplarda bu tarz baskı gelirse alırım.

Bir dönem Turizmde çalışırken otele gelen Alman ve Fransız misafirlerin ellerinde gördüğüm kitaplara hayran olurdum, sert ciltli, bez ciltli renkli sayfa kenarları vb. vb son zamanlarda bizde de bu baskıları görmek özel baskı seven beni hoşnut ediyor.

5 Beğeni