Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Indirim oranları çok mu cazip ki uğraştınız? Ben biraz baktım ve baktığım kitaplarda ahım şahım bir indirim oranı göremedim.

1 Beğeni

Açıkçası para vermediğim ve kapıda ödemede kontrol etmeden almayacağım için kaybedecek bişeyim yoktu :joy: Tübitak’ın kartları vardı onlar için yaptım alışverişi biraz da :joy:

2 Beğeni

Bütün ürünlerde %50 indirim vardı.

2 Beğeni

Kendimiz seçebiliyormuşuz, gayet hoş. :smile: Kartın ilk birkaç hanesini girince seçme kısmı açılıyor. Her ay değişecekse önceki 50/15’ten daha güzel olabilir.

2 Beğeni

50 / 10 + kitap kampanyası var kideganın diğer önde çıkan kampanyaları da paylaşayım,

jaguar

HERMANNHESSE

saitfaik

kirmizkedi

alfaciltli

3 Beğeni

Bu ayki kitaplar ya elimde var ya hiç okumayacağım kitaplar. Şanssızım bu ay :slight_smile:

1 Beğeni

Jaguar iyimiş aslında. Yu Hua filan istiyordum ama bende o 50 taksim 10 artı bir sey filandan yok. :joy: Olsaydı son çıkan 3-4 kitabını alırdım. Bu ara uyumaya bile az vakit kalıyor. Yemin ederim bu sayfadan takip ediyorum indirimi. D&R da bana ulaşamamış, nasıl başarmışsa annemi aramış ve kart sorunu çözüldü demiş. :sweat_smile: O vesileyle aldım. Eğer aramasalar onu da unutmuştum… Neyse, buna da iç çekip hayatımıza devam edeceğük…

2 Beğeni

Kitapcim biz sitesinden sipariş ettiğim dört kitaptan ikisini göndermişler bende teslim almadım dört kitapta stokta gözüküyordu ikisini göndermişler bu siteden alışveriş yapmamak lazım .

1 Beğeni

Kitapcim geldi bu üçlemeleri ucuz şekilde tamamlamamı sağladıkları için benden beğeni aldılar. Kargo ücretsiz diye tek tek sipariş edilirse sonraki kampanyasa sıkıntı yaşamazsınız bence, öyle yaptım.

9 Beğeni

Fiyatları ne kadardı aldığınızda?

1 Beğeni

14 TL ve 20.84 idi.
(yirmi karakter)

3 Beğeni

Merhaba,

D&R dan 200 tl civarında bir alışveriş yapıcam. Elinde indirim kuponu olan var mı?

2 Beğeni

Merhaba.
Farklı iki hesaptan BKM kampanyasını kullanarak kendi hesabınıza iki adet 100 TL hediye çeki alırsınız.
Her bir hediye çekinden 15 TL kazancınız olur. Yani toplamda 170 TL ödersiniz.
Daha sonra sepetinize 110 TL değerinde kitap eklersiniz.
Ödeme kısmında hediye çekinizi seçersiniz.
" İNDİRİM KUPONU KULLAN" butonuna tıklayıp “ALERABAT10DR” veya “PICODI10DR” kodunu girebilirsiniz.
Buradan da her sepette 10 TL olmak üzere toplamda 20 TL indirim alırsınız.
Sonuç olarak 220 TL için 170 TL ödemiş olursunuz.

Not 1: Hediye çeklerini almadan alışveriş yapacağınız hesabınızda “ALERABAT10DR” ve “PICODI10DR” kodlarını sorgulayın. Eğer indirim yapılmıyorsa. Yeni bir hesap açıp hediye çeklerinizi bu hesaba tanımlayabilirsiniz.
Not 2: Önceki cevaplarda BKM kampanyasının hediye çeki kullanılırken de geçerli olduğunu yazan bir forumdaşımız var. Eğer öyle bir şey varsa 4 adet hesap kullanılarak 220 TL alışveriş için toplamda 60 TL indirim alabilirsiniz. Sizin yerinizde olsam bunu da denerim.

3 Beğeni

Merhaba.
Mutlaka bazılarınız D&R’dan 75 TL sepet yapıp BKM kampanyasından yararlanmaya çalışınca 4.99 TL kargo parasıyla karşılaşmış ve bunu ödememek için sepet tutarını 90+ TL’ye çıkarmıştır.
İşte tam da burada işinize yarayacak Kargo Bedava kodu “0031DD08” imdadınıza yetişiyor.
Ekran görüntüsünü inceleyebilirsiniz.
Not 1: Bu yöntem Murat Yılmaz beye verdiğim cevaptaki yöntemle hemen hemen aynı avantajı sağlıyor.

1. yöntemde indirim miktarı 25/110 =%22
  2. yöntemde ise 15/75= %20 + hediye çekinizi bir daha kullanıp indirimden yararlanma.

Not 2: Çok ilginçtir ki sepet tutarı 100+ TL olsa da BKM ödeme yöntemi 10/100 indirimlerini silmekte fakat Kargo bedava indirimini gözardı etmektedir.

2 Beğeni

İthaki yayınları aldığım için -çoğunlukla- ilknokta.com dan alıyorum. Diğer sitelere göre çok daha uyguna geliyor…
Eğer başka bir yayınevinin kitabını alacaksam kitabinabak.com dan istediğim kitapların fiyat karşılaştırmasını yapıyorum sonuca göre alışverişi yapıyorum.
Bunların haricinde alacağım kitaplar seri ise 3 lü 5 li falansa toplu alıyorum.Daha uyguna geliyor.
Ama 2.el almam tabi basımı yoksa mecburen 2.el alırım.
Ayda en az 100 ₺ lik kitap alışverişi yaparım. Kargo da bedavaya geliyor.

1 Beğeni

D&R mağaza 12,90 TL

Bir Sırrım Var - Tess Gerritsen
Kördüğüm - Ayşe Kulin
Doğu Ekspresinde Cinayet - Agatha Christie
Narcos - Jeff Mariotte
Otostopçunun Galaksi Rehberi - Douglas Adams
Yaşlı Adam ve Deniz - Ernest Hemingway
Kuşlar Yasına Gider - Hasan Ali Toptaş
Kırmızı Piyano - Josh Malerman
Mima - Yüce Zerey
Uçurtma Avcısı - Khaled Hossini
Son - Ayşe Kulin
Kongo’ya Ağıt - Jean Christopher Grange
Milena’ya Mektuplar - Franz Kafka

3 Beğeni

İndigo yayınevinden Sherlock Holmes Bütün Hikayeleri 5 kitap kutulu takım %70 indirime girmiş, 30 TL’ye inmiş.

https://www.hepsiburada.com/sherlock-holmes-butun-hik-yeleri-kutulu-5-kitap-takim-sir-arthur-conan-doyle-p-HBV00000FHGZZ

Okumak için almasanız bile okul kütüphanelerine destek için alınabilir. Gayet güzel fırsat…

5 Beğeni

2 Beğeni

Enparalı’lar okudukça kazanıyor! 31 Ağustos’a kadar yapacağınız alışverişlerde 10 TL indirime ek olarak bir kitap da Kidega’dan hediye. Enpara kartınızla yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki kitaplardan birine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 1 Mayıs - 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında her ay Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız :slight_smile:

Kaynak: https://kidega.com/kampanya/enpara-com-kitap-kampanyasi

6 Beğeni

Siz Kidega’dan mısınız? Enpara’dan mı?

Aslında Forum ahalisi olarak aylardır takip ediyor, bir çoğumuz bu kampanyadan faydalanıyoruz.

1 Beğeni