Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bazı yazarlar için fiyatlar daha da kötüleşmeden yapmak gerek. Gerçi herşeyi satıp dövize, altına yatırmak bile geçiyor içimden. Artık olacakları görmek için çok ekonomi bilmeye gerek yok sanırım :smile:

(Zafer) #4169

Ben de Stephen King okuyup tamamlamaya çalışıyorum. Okuma sıram çıkış sırası çünkü evren kendi içinde kendine gönderme yapabiliyor. (Bknz: Hayvan Mezarlığı okurken Kujo spoileri yedim.) Bunun kötü yanı şimdi yeni kitap çıktı ama ben sıra olarak 15’i almalıyım :sweat_smile: Takip ettiğim farklı seriler de var. Her alışverişte 1-2 şundan biraz da bundan alayım derken tamamlamak biraz zor olacak. Hepsini okuyunca son vuruş olarak Kara Kule serisini sakladım. Keşke para hilesi sadece oyunlarda olmasaydı :smile:

(Kadir) #4170

Hayvan Mezarlığı’nda nasıl bir spoiler vardı? İki kitabı da okudum ama hiç spoiler yediğimi hatırlamıyorum.

(Zafer) #4171
Kujo Spoiler İçerir

Bunu spoiler olarak paylaşırsanız daha iyi olur. Üstteki mesajları ve bu kitabı okumayan Kujo ile ilgili spoiler yemesin.

(Kadir) #4173

Çok belirgin bir şey değilmiş. King’in çok daha büyük spoiler verdiği olmuştu.

(Zafer) #4174

Haklısınız dalgınlığıma gelmiş.

(Zafer) #4175

Yani tabi vardır ama bu benim dikkatimi çekmişti.

(Hüseyin gök) #4176

Merhaba arkadaşlar.Elinde N11’e ait indirim kodu olan varmı petshop katalogun da geçerli .Acil lazım da.

Ramazan ve Anneler günü kampanyası vardı. Ramazan11 Anne11 falandı sanırım.

(Hüseyin gök) #4178

Onlar sadece Menderesefendi diye bir satıcı için geçerli.Şeker,lokum şok güzel :slight_smile:

(Hüseyin gök) #4180

Bunu alacaktım ama indirim uygulanmıyor.Bir kaç ay önce 200tl idi ondan önceki aylarda 170tl idi şimdi ki fiyata bak :frowning:

Dün dolar 6 idi bugün 6,16 mama ne yapsın :joy:

Sanırım pet shop kısmında geçerli değil kodlar.

(Hüseyin gök) #4182

10tl olsa dolar saşırmam çünkü burası Türkiye :slight_smile:

Ben beslediğim kedilere bundan veriyorum. Deneyin isterseniz.

(Hüseyin gök) #4184

Teşekkürler.Benim kedim whiskas’dan başka mama yemiyor maalesef :frowning: arada dalak,ciger yiyor ama en sevdiği bu attığım mama.

Bkm için indirim kodu olan ve benimle paylaşabilecek olan var mı?

(Tayyip) #4186

D&R kargo kodu verebilecek var mı?

@Agent7 DR Kargo kodu, Google aramasıyla buldum, çalışıyor mu emin değilim

0031DD08

@AryaPond BKM indirim kodu olmuyor. Sadece alışverişlerde puanınız oluyor bunları da belirli limit sonrası çek olarak hesabınıza tanımlıyorlar. 100 TL üzerinde alışverişlerde kullanıyorsunuz.