Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Düşmez. Hem o kitapta ABD’liler 911 yerine 155’İ arıyorlar.Kitabın fiyatının daha da düşme ihtimali yok.

Bir kaç sayfada daha bu 155 muhabbeti var, bu yeterli olur herhalde.

hanibal155

3 Beğeni

Alper hocam Hannibal serisi ile ilgili düşüncelerinizi (özellikle çeviri) okumak isterim. Karton kapaklı olanları 2 ay önce aldım fakat henüz okumadım. ciltlileri alıp almama konusunda kararsızım.

1 Beğeni

155’in aranması biraz fazla yerelleştirme olmamış mı?

3 Beğeni

Öyle bariz bir olumsuzluk göremedim ben, kolay ve anlaşılır bir okuma yaptım. bir de 155’i aramasaydılar :slight_smile: iyiydi. Forumda 3-4 arkadaş paylaşımlarında gördüm, 3 kitabın fiyatı da 12.90 düşmüştü, daha önce filmleri ve diziyi de izlemedim, bu fırsatı değerlendirip okuyayım dedim.

@narpal Ülke insanı olarak 911’i 155’den daha iyi bildiğimizi düşünüyorum, bu yüzden 112’ye 911 gibi davranıyoruz. Yerelleştirme değil de işgüzarlık gibi geldi bana

4 Beğeni

Adamlar kime bulaştığını bilmiyor Rıza baba :joy::joy:

3 Beğeni

:slight_smile: kitaba kürtaj yapmışlar

7 Beğeni

Ne kadar gelişmiş ülkemiz yalnız fark ettiniz mi? Buradan Amerika’ya bile gidiyoruz. Helal olsun polislerimize. :smiley:

3 Beğeni

Amerika bize hayran öyle ki Amerikalılar 911 diye acil durumlar için 155’i arıyorlar. :grinning:

3 Beğeni

Biz de 911 arayalım mazallah işsiz kalmasın Amerikan polisi. :sweat_smile:

3 Beğeni

Alper hocam kitapta günah çıkarmaya camiye mi gidiyorlar?

4 Beğeni

merhaba bu fiyatlar halen geçerli mi Kongo’ya ağıt çok uygunmuş keşke daha önce mesajınızı görseydim

1 Beğeni

Mayısın sonuna kadar geçerli ama stoklarla sınırlı.

2 Beğeni

Hepsi burada için hediye çeki olup kullanmayacak varsa paylaşabilir mi acaba?

1 Beğeni

Şu başlığı bir süredir boşladım. Potansiyel enerji biriktiriyorum kinetiğe çeviririm yakında ondan :smiley:

1 Beğeni

Muhtemelen o tarz bir sahne olsaydı böyle bir şey yapardı çevirmen, editör veya yayınevi . Artık hangisinden çıktıysa bu fikir.:slight_smile:

2 Beğeni

Nononono! Bir daha düşmem bu tuzağa :d Buyrun ihtiyacı olana Bkm 100 lira üstü 10 lira indirim kodu: 63W6UBRU7E

2 Beğeni

BKM bu işi öğreniyor yavaş yavaş :slight_smile: sırada siteyi daha işlevsel hale getirmek olsun.

4 Beğeni

Spam gibi olacak ama %50 indirimli alışverişimin faturasını bu sabah göndermiş kitapcim. Toplu alım yapmam ama 3 al 2 öde kampanyasında param olsaydı Disk Dünya serisi tamamlayacaktım başka sefere diyorum. Risk almamak için hepsini ayrı sipariş ederim. Mesela yorumlara bakarak buradan okul kitabı alınmaz ama güncel romanlarda tek alışverişimde sorun yaşamadım.

1 Beğeni

Kitapyurdu’nda Can Yayınları’nın bazı kitaplarında %45 - %52 indirim var.

1 Beğeni

D&R’da Ren Kitap’ın 5 kitaplık kutulu Lovercraft Serisi %50 indirimle 75TL’ye inmiş. BKM ile öderseniz 60TL’ye geliyor.

1 Beğeni