Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Bence Alfa’nın tek cilt baskısını beklemek daha mantıklı. Ren fiyat uygun ama pek bana güven veren bir yayınevi değil.

Beklemeyecek olanlar şuradan Alfa’nın 7 kitaptan oluşan seti 105, 66 TL tutuyor ama bunun da şöyle bir sıkıntısı var, kapaklar değişiyor ve sadece 1 kitabın kapağı değişti diğerleri eski kapak.

5 Beğeni

Zaten Alfa yetkilisi bu ay sonu matbaaya vereceklerini söylemişti. Bence 1 ay beklemek en mantıklısı.

Ayrıca Ren çok kötü bir seçim olacaktır. Kendileri merdivenaltı tarzda bir yayınevi.

4 Beğeni

1 Beğeni

İdefix ten alışveriş yapacağım ama kod oalyı yok sanırım ya da ben bulamadım.

1 Beğeni

Arkadaşlar merhaba güncelleme yapıyım.

Sabah 3 parti için kargo geldi. 1 partide 3 kitap olması gerekirken 2 kitap çıktı. Diğer iki üçlüyü alıyım dedim kapıda kredi kartı ile fakat peşin istedi. Firmayı aradım durumu anlattım. Sanal posumuzu hala Yurtiçi kargo çıkarmadı siz lütfen peşin alın dedi. Yanımda para olmadığını ve olamayacağını anca kredi kartı ile alabileceğimi söyledim. Böyle bi durumun olmayacağını ve kargoyu kabul etmezsem 10 tl daha ücret ekleneceğini belirtti. Tüm siparişleri iptal etmek durumunda kalırım bu şekilde olursa dedim. Durumu daha önce haber verseydiniz nakit hazırlamaya çalışırdım dedim. Daha önce sizi aradık yalanı söyledi. Yalan söylemeyin aramadınız dedim. Siz saçmalıyorsunuz size laf anlatmaya çalışıyorum diyip özür dileyeceğine üste çıkmaya çalıştı. Almazsanız sizi şikayet ederim dedi. Müşteriye kredi kartı dediğimiz halde peşin ödetmeye çalıştığınız ve eksik kitap gönderdiğiniz için mi şikayet edeceksiniz dedim. Bundan sonra bizden asla alışveriş yapamayacaksınız diye hatırlattı :slight_smile: Sadece ben değil foruma yazıp kimseye yaptırmamaya çalışıcam dedim. Siz söylesiniz böylesiniz demeye başlayınca suratına kapadım.

Yani kısaca kitapcim.biz sitesinden denemem başarısız olmuştur.Bu siteden hiçbirşey almayın, aldırmayın.

14 Beğeni

Kitapları sağlam eksiksiz gelen arkadaşlar lütfen sizde bu siteden alışveriş yapmayın. Yüzlerce insanı kandırmışlar, dolandırmışlar. Şikayetvar sitesinden haklarında bir sürü şikayet var. Eminim ki şikayetvar sitesinin varlığından haberdar olmayan çok daha fazla insanı kandırmışlardır.

4 Beğeni

IDE10TL 75 TL üzerine 10 TL indirim kodu.

4 Beğeni

Idefixten:

Hediye Kodunuz
15 TL indirim kuponu kazandınız: 52EDDC75 Kodunuz, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 01 30 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Kodunuzu hatırlatmalarınıza not almanızı ve zamanı gelince kullanmanızı rica ederiz.

2 Beğeni

Maalesef geçerli değil.

2 Beğeni

Kitapcım.biz
Sitesine önce stok sorup sonra sipariş verdim. Fakat nasıl oluyorsa bugün iptal ettiler siparişi. Genelde böyle sitelere fırsat vermeyi severim ama iyi kullanmadılar bu fırsatı

1 Beğeni

Paylaşıldı aslında yaşanan sorunlar sizin ki biraz bile bile oldu gibi :slight_smile: Geçmiş olsun.

@SirPanda Daha önce de söylendi bu durum ve alışveriş yapanlardan sorun yaşayanlar çıktı paylaştı. Ama insanlar kendi tecrübe etmeden anlamıyor galiba :slight_smile:

4 Beğeni

Kitapcim sitesinden 5 kitap sipariş vermiştim daha kampanya yeni başladığında, tamamı bana eksiksiz ve sağlam ulaştı. Şanslıyım heralde. Ama arkadaşların eksik kitap olaylarını duyunca bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

3 Beğeni

Tabi tabi biliyodum sorun yaşama ihtimalimi. Sadece bende şansımı deneyeyim dedim :slight_smile:

3 Beğeni

İdefix, Dr, İlknokta, Kidega, Kitapyurdu hatta Hepsiburada gibi sitelerden sürekli alışveriş yaparım, bu tür sorunlarla bir kez bile karşılaşmadım. Kitap alışverişlerinde bu siteleri tercih etmenizi naçizane öneririm.

1 Beğeni

image

https://kitap365.com/urun/detay/kitap/taht-oyunlari-resimli-ozel-baski/297303

5 Beğeni

Bu site epsilonun, hiç sipariş vermedim ama sıkıntılı alışveriş olacağını zannetmiyorum.

1 Beğeni

3 al 2 öde kampanyasını duyunca biraz düşündüm. Siteyi açtım gezdim biraz filan. Baskısı olmayan bazı kitapların bile satışta olduğunu fark ettim. Neyse dedim bir de şikayet.var sitesine bakayım. Bir açtım ki gözlerim pörtledi. İnsanın aklına gelmeyecek şeyler yapmışlar. Açıkçası sınav madurlarına ciddi üzüldüm. Onlar yerine benim kalbim buruldu. İnsanların hayalleriyle böyle oynayan bir siteden denemek maksatlı da olsa bir şey alamazdım. Almadım. İyi de yapmışım. Diğer başlıkta bir sürü fatura göndermişler. Şimdi düşünüyorum. Bu fazladan faturalar neden gönderildi? Daha sonra kitapları verdik, paramız ödenmedi diye dava açmazlar inşallah. Burnuma kötü kokular geldi. Sizleri işkillendirmek istemem ama alabildiğiniz tüm ekran görüntülerini alın. Firmayı aradığınız numarayı, tarihi ve saati da not alın bir köşeye. Fatura işi hoşuma gitmedi benim. :thinking:

7 Beğeni

https://www.ilknokta.com/robert-charles-wilson/donus-uclemesi.htm

Almamış olanlar için Dönüş üçlemesi.

5 Beğeni

Almayı düşünüyorum şuanda. Siz okudunuz mu? Tavsiye eder misiniz?

1 Beğeni

Ben de bunu merak ediyordum, teşekkürler.

1 Beğeni