Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #4512

Aynen uzun süredir bu indirimi görmüştüm ama dediğin gibi yarım bırakılmış veya baskısı tükenmiş seriler onlar.Almaya gerek yok gibi.

(Erdal) #4513

Böyle bir şey varmış…

Haziran ayı sonuna yapsalar ya bunu, :slight_smile: Benim için çıkmış ve baskısı olan kitaplarından alacak bir şey kalmadı. Ay sonu olsaydı 3-5 yeni kitabı çıkar, onları alırdık.

Aynen hemde bayram dönüşü kargo sıkıntı olacak :smile: Neyse bakarız artık. Güzel indirim darısı diğer sitelere İthaki’de alacak pek bişey yok şu an.

BKM de Kod işine girmiş :smile:

(Erdal) #4518

Benim de çok fazla alacağım kitap kalmadı aslında ama Zaman Çarkı eksiklerim var. 2 cilt daha atarım kenara. Yaz geldi daha devam eder bence bu indirimler satışları canlandırmak için.

https://letgo.onelink.me/O2PG/5c131848

Kitapların tanesi 15 lira. İçlerinde ciltli tüfek mikrop çelikte var.

(Buyici) #4520

Decameron kidegada güzel fiyata gelmiş. Daha önce bu fiyata gelmiş miydi bilmiyorum.

(Aslı Dağlı) #4521

Tesekkurler bilgi icin. Gecen ay almaya niyetlenmistim; 89 liraydi. Sepete ekleyip cikarmistim haliyle. Bu cok guzel oldu. Aliverdim hemen. :purple_heart:

(Mehmet Turan) #4522

Bu indirimden yararlanmak istiyorum ama ne kadar kod varsa denedim hiçbiri çalışmıyor.

Elinde 100/15 ya da 70/10 kodu olan varsa paylaşabilir mi?

IDF15EP ve IDE10TL Gibi kodlar çalışmadı.

Yeni hesapta denedin mi?

(Mehmet Turan) #4524

Yedek hesaptan da denedim şimdi olmuyor. Kullanıma mı kapandı acaba ben de mi bir sıkıntı var. IDEFIX25 250/25 kodunu bile denedim kullanılamıyor.

Düzenleme: Daha önceki alışverişlerimden birinde verilen 100/15 kodunu bile kabul etmiyor. Bu işte bir iş var :thinking:

(Mustafa Yıldız) #4525

Ben de denedim olmuyor. Sepette anında indirim uyguluyor ekstra %10 a kadar. Ben ondan olabileceğini düşünüyorum.

(Tayyip) #4526

Benzer bir şeyi D&R’de yaşadım. Sanırım başka kampanya olunca kodu devre dışı bırakıyorlar. Sadece kargolar işe yaramıştı.

IDF15EP kod çiçek gibi tertemiz çalışıyor.

İndirim kodu oluyor ama bu sefer sepetteki indirimi iptal ediyor

(Burak Kuşcu) #4529

Bende ikisi de oldu sanki

Aaa olmamış. Sayende kazıklandığımı farkettim :smile:

5-6 gün önce DR’de bende de aynısı oldu. 1 saat sonra “kazıklandığımın” farkına vardım, siparişi iptal ettim :slight_smile:

Yarınki ithaki indirimi cazip geldi. Alacak başka kitaplarımda vardı oysa. Witcher serisini almak istıyordum :frowning: ikileme düşürdüler beni. Yarın kitapyurdunda falan indirim olur mu acaba :slight_smile:

Dr ve İdefix’te sepette otomatik %10 indirim varsa, elinizdeki (örneğin %15’lik) indirim kodu bu indirime eklenmiyor. Şöyle diyeyim: sepete eklediğiniz kitaplar 100 tl tutmuş olsun. yüzde 10 indirim ile otomatikman 90 tl’ye düşer. Elinizdeki 100/15’lik indirim kodu, bu tutar üzerinden sadece 5 tl bir indirim daha sağlamış olur ve kitapları 85 tl’ye almış olursunuz.