Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Nasil kullanilacagiyla ilgili gram bilgi yok hakikaten. Musteri hizmetlerini darlayacagiz bakalim.

2 Beğeni

Cümleyi yarıdan kesip, d&r.com.tr’yi kullanılan yerler arasından çıkarmışlar

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/dr-bonus-kirtasiye-kampanyasi

Mağazadan hediye kartı alıp, onu site üzerinde kullansanız?

2 Beğeni

Mağaza fiyatları daha fazla çok çakallar.

2 Beğeni

dr-alfa

7-8-9 Haziran DR Alfa yayınları yüzde 40 indirim.

3 Beğeni

https://www.odakitap.com/decameron-2-cilt-takim-kutulu-giovanni-boccaccio/9789753297523
Decameron %45 indirimli.

3 Beğeni

Kırmızı Kedi Babil Kitaplığı serisi Kitapyurdun da %58 indirimli.

5 Beğeni

Kitapyurdu platin hesap varsa 130tl daha fazla indirimli almış olursunuz.Galiba alacam:)

Kitapyurdun’da sadece Akbaba eksik.

Edit: @alper sende bu seri varmı?Varsa düşüncelerin neler ve kopledinin bir fotosunu atman mümkün mü?

6 Beğeni

Bu indirimden daha iyisi gelmez. :slight_smile:
Ayrıca 40 TL üstü Babil kitaplığı dan alırsan 25 Ağustos 1983 hediye.

2 Beğeni

Aynen çok uygun geldi bana 29 tane kitap.Biraz daha bilgi edinip alıp almamaya bakacam.

2 Beğeni

Babil kitaplığı ben de yok. Toplamak ve okumak benim de aklımda.

2 Beğeni

Ben onu sepete ekledim.çıkarım mı sepetten nasıl oluyor hediye olayı.

1 Beğeni

Onu ben de anlamadım. Kitapyurdu soru hattına sormak lazım.

2 Beğeni

Ödeme ekranında kendi ekliyor.

2 Beğeni

Üzüldüm… Gerçekten fevkaladenin fevkinde bir seri. Bi’ çılgınlık yap. :roll_eyes: Fiyat da iyi… Hem de senin için çabuk okunabilecek kitaplar. İnce ve akıcı. Seri okuma yapıyorsun çarçabuk da biter. Aralara serpiştirsen yeterli. Ben dört beş adet okudum galiba ve harika şu ana dek. Yazarları tanımayı seviyorsun. Turuncu kitaplıktan beklediğim performans aslında Babil Kitaplığı’ndan dolayı. :blush:

2 Beğeni

Ben bu kitapların bir kısmını Dost baskılarından çok önceden okudum, Kırmızı Kedi Babil kitaplığının baskılarını devamlı yeniliyor, Şu an okuyamam nasılsa, okuyabileceğim bir zaman almam daha mantıklı olur.

Bir şekilde kitapları alıyoruz da okumak ve evde yer bulmak ciddi büyük sıkıntı. Babil kitaplığından bağımsız olarak son 3-5 aydır okumak istediğim kitaplarla ilgili ilgi alanımı daraltmaya çalışıyorum. Örnegin @Ishamael gibi Zaman Çarkında uzmanlaşmak ve bu tarz büyük serilere kitaplara ya da yazarlara geniş zaman ayırmak ve hatta mümkünse çeşitli baskılarını almak vb istiyorum.

Bir şekilde bu düşüncemi hayata geçirmek için de 3-5 aydır biraz kitap satın almak konusunda ağırdan almaya çalışıyorum.

7 Beğeni

Senin için bunu mantıklı bulabiliyorum. Okuduğun yüzlerce kitap var. Bu noktadan sonra serilere odaklanmanı anlayabilirim ama ömrü hayatı boyunca 50-100 kitap okuyup da bir seride kalakalmak bana göre değil. Benim okuyacak çok ama çok kitaplarım var daha. Belki yaşlanınca ben de aynı şekilde düşünebilirim fakat şu an kendim için bu kaçmak olur. Zaten aklımda da kalmaz. Bittikçe yeniden okumam gerekir. Okudukça da içim sıkılır benim kısır döngü gibi. Aynı kitabı ikinci kez okumayı nedense sevmiyorum. İstisnalar var elbet ama ona tekrar harcayacağım sürede başka başka şeyler okuyup ufkumu genişletebilirim. Sanırım bir kitabı sürekli ve sürekli tekrar okuyabilmem için ya elimde sadece onun kalmış olması lazım bir şekilde (Kıyamet teorisi filan lazım yani) ya da korkunç derecede fanı olmam gerekir.

@Ishamael bu konuda biraz istisna kalıyor. Hafızası insanı çileden çıkartır. Bir kere okusa da yeter cümleleri hatırlamasına, olayları olduğu gibi anlatmasına ama benim için bu imkansız. :smiley: Bu yüzden ben de onu bazı noktalarda Wikipedia gibi kullanıyorum. :stuck_out_tongue: :facepunch:

6 Beğeni

Zaman Çarkına tam destek efendim. :smiley:

4 Beğeni

İdefix 15/100 indirim kodu:

2 Beğeni

İdefix 15/100 indirim kodu haziran ayı için geçerli.

3 Beğeni

Arkadaşlar bir hesapta aynı anda 2-3 tane hediye çeki bir sipariş için kullanılabilir mi?

Not:Kullanılacak site İdefix.

1 Beğeni