Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

Sadece D&R ve İdefix özelinde değil, diğer sitelerde de durum bu. Herhangi bir internet mağazasından alışveriş yaparken, sepette indirim varsa, bu zaten indirim kodu mahiyetindedir. Ya kendi indirim kodunuzu kullanırsınız ya da sepette indirimi, ikisi birlikte mümkün değil. Herhangi giyim satışı yapan bir sitede deneyerek de bu durum görülebilir.

Şöyle ki, 2 defa, sepette zaten %10 indirim var iken 100/15 indirim kodunu kullandım ve indirim oranı %15 olarak uygulandı. Yani iki indirimin zaten birleşmesi söz konusu değil. Ama çalışan bir 100/15 veya 150/20 indirim kodu bulabilirseniz, indirim oranı, girmiş olduğunuz kodu uyguluyor.

(Buyici) #4535

Kara prizma ilknoktada 20tl ye düşmüş. Kendimi enayi hissediyorum ilk çıktığı zaman aldığım için. :sweat_smile::grin::thinking:

(Burak Kuşcu) #4536

Aslında bu başlıkta bir filtreleme sistemi olmalı, sahibi olduğumuz kitaplarla ilgili fırsat görmemeliyiz. Evlat acısı gibi be. :smile:

(Buyici) #4537

İlknokta sitesi için şöyle kallavi bir indirim kodu olan varsa paylaşabilir mi ? Bayram şekeri niyetine. :slight_smile:

(Hasan Kara) #4538

Aynen banada paylaşabilirse güzel olur :grin:

(∆) #4539

İlknokta’da kod gibi bir uygulama yok maalesef.

(Buyici) #4540

Eee burada öyle yazıyor. :frowning:

(∆) #4541

Evet yazıyor hocam ama şu ana kadar ilknokta kodu göremedik forumda :frowning:

Karbon yayınları hakkında fikri olan var mı? Daha önce kitaplarından aldınız mı?

Karbon cep kitaplar 2.90 TL

(Emre ) #4543

Kitapyurdu’nun kendi yayınevi sanırım. Yabancı dil olan kitapları kötüydü. Türkçeleri bilmiyorum.

(Enver Arman ★) #4544

İdefix 125/15 : 15TL

Daha önce olumsuz yorumunu çok duymuştum.

Arkadaşlar ilk nokta sitesinde ithaki ürünlerinde %50 indirim var. Haberiniz olsun.

Arkadaşlar bu indirim bayram boyunca geçerli mi?

(Buyici) #4548

Sadece 1.gün için yazıyor.

Gece 12 olmadan siparişi vermek lazım.:smile:

(Aslı Dağlı) #4550

Arkadaslar erkek arkadasim D&R’nin 200 TL’ye 50 TL bonus kampanyasi icin 200 TL’lik alisveris yapti. 50 TL de hesabina yuklendi. Ama biz bunu bir turlu kullanamiyoruz. Konuyla ilgili bilgisi olan var midir acaba?

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4551

Sadece D&R geçerli diye biliyorum.

(Aslı Dağlı) #4552

Kampanya bilgisinde hem magaza hem de internet sitesi yaziyor.