Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4553

Evet mağazalarda geçerli. Belki bu sebeptendir.
Gerçi yüklenmiş ben neden böyle bir şey yazdım :thinking:

Sadece ve sadece bayramın 1. Günü için geçerli
10 tl de kargo parası var haberiniz olsun. 75 tl ve üzeri alışveriş yaparsanız kargo parası yok.

(Aslı Dağlı) #4555

Kartimiz ondan degil. Bir de kartta zaten bonus gorunuyor. Yeminle aklim almiyor bunlarin islerini. Kampanya bilgilerinde acikca internet sitesinde de kullanilabilecegi yaziyor. Ama ekleyemiyoruz.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4556

Telefondan mı alıyorsunuz yoksa bilgisayardan mı? Benim birinde indirim kuponum vardı telefondan alışveriş yapamamıştım . Bilgisayardan denedim olmuştu.

(Aslı Dağlı) #4557

Telefondan deniyoruz. Onu da bir deneyelim bakalim.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4558

İnşallah olur . :grin::grin:

Bildiğim kadarıyla D&R mağaza ve internet sitesi üzerinde yaptığınız 200 TL’lik alışverişlerde 50 TL bonus hesabınıza yükleniyor, yani kampanyadan yararlanmış oluyorsunuz fakat yüklenen bonus’u sadece mağazalarda harcayabiliyorsunuz.

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4560

Her ikisinde de geçerli.

Benim aklıma birde 9 hazirandan sonra 12 hazirana kadar o arada geçerli geliyor. @Asli_Dagli

Genelde kazanılan puanların belli bir kullanım tarih aralığı oluyor. Belki siz o tarihleri unutur da kullanmazsınız diye :slight_smile: Kullanım dönemiyle ilgili olabilir.

Ek: Kampanya dönemi için tarih belirtilmiş. Ama gördüğüm kadarıyla kullanım dönemi belirtilmemiş.

(Turgay) #4562

D&R 15 TL indirim kuponu kazandınız. C0C6948D 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1- 30 Haziran 2019 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

(Aslı Dağlı) #4563

Nasil kullanilacagiyla ilgili gram bilgi yok hakikaten. Musteri hizmetlerini darlayacagiz bakalim.

Cümleyi yarıdan kesip, d&r.com.tr’yi kullanılan yerler arasından çıkarmışlar

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/dr-bonus-kirtasiye-kampanyasi

Mağazadan hediye kartı alıp, onu site üzerinde kullansanız?

(kimyager_ferhat gürdoğan) #4565

Mağaza fiyatları daha fazla çok çakallar.

dr-alfa

7-8-9 Haziran DR Alfa yayınları yüzde 40 indirim.

(Turgay) #4567

Decameron %45 indirimli.

(Turgay) #4568

https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=publishers/publisherdetail&publisher_id=2360&sort=purchased_365&order=DESC&filter_in_stock=1
Kırmızı Kedi Babil Kitaplığı serisi Kitapyurdun da %58 indirimli.

(Hüseyin gök) #4569

Kitapyurdu platin hesap varsa 130tl daha fazla indirimli almış olursunuz.Galiba alacam:)

Kitapyurdun’da sadece Akbaba eksik.

Edit: @alper sende bu seri varmı?Varsa düşüncelerin neler ve kopledinin bir fotosunu atman mümkün mü?

(Turgay) #4570

Bu indirimden daha iyisi gelmez. :slight_smile:
Ayrıca 40 TL üstü Babil kitaplığı dan alırsan 25 Ağustos 1983 hediye.

(Hüseyin gök) #4571

Aynen çok uygun geldi bana 29 tane kitap.Biraz daha bilgi edinip alıp almamaya bakacam.

Babil kitaplığı ben de yok. Toplamak ve okumak benim de aklımda.