Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

(Hüseyin gök) #4573

Ben onu sepete ekledim.çıkarım mı sepetten nasıl oluyor hediye olayı.

(Turgay) #4574

Onu ben de anlamadım. Kitapyurdu soru hattına sormak lazım.

(Emre ) #4575

Ödeme ekranında kendi ekliyor.

(Hiçliğin bekçisi…) #4576

Üzüldüm… Gerçekten fevkaladenin fevkinde bir seri. Bi’ çılgınlık yap. :roll_eyes: Fiyat da iyi… Hem de senin için çabuk okunabilecek kitaplar. İnce ve akıcı. Seri okuma yapıyorsun çarçabuk da biter. Aralara serpiştirsen yeterli. Ben dört beş adet okudum galiba ve harika şu ana dek. Yazarları tanımayı seviyorsun. Turuncu kitaplıktan beklediğim performans aslında Babil Kitaplığı’ndan dolayı. :blush:

Ben bu kitapların bir kısmını Dost baskılarından çok önceden okudum, Kırmızı Kedi Babil kitaplığının baskılarını devamlı yeniliyor, Şu an okuyamam nasılsa, okuyabileceğim bir zaman almam daha mantıklı olur.

Bir şekilde kitapları alıyoruz da okumak ve evde yer bulmak ciddi büyük sıkıntı. Babil kitaplığından bağımsız olarak son 3-5 aydır okumak istediğim kitaplarla ilgili ilgi alanımı daraltmaya çalışıyorum. Örnegin @Ishamael gibi Zaman Çarkında uzmanlaşmak ve bu tarz büyük serilere kitaplara ya da yazarlara geniş zaman ayırmak ve hatta mümkünse çeşitli baskılarını almak vb istiyorum.

Bir şekilde bu düşüncemi hayata geçirmek için de 3-5 aydır biraz kitap satın almak konusunda ağırdan almaya çalışıyorum.

(Hiçliğin bekçisi…) #4578

Senin için bunu mantıklı bulabiliyorum. Okuduğun yüzlerce kitap var. Bu noktadan sonra serilere odaklanmanı anlayabilirim ama ömrü hayatı boyunca 50-100 kitap okuyup da bir seride kalakalmak bana göre değil. Benim okuyacak çok ama çok kitaplarım var daha. Belki yaşlanınca ben de aynı şekilde düşünebilirim fakat şu an kendim için bu kaçmak olur. Zaten aklımda da kalmaz. Bittikçe yeniden okumam gerekir. Okudukça da içim sıkılır benim kısır döngü gibi. Aynı kitabı ikinci kez okumayı nedense sevmiyorum. İstisnalar var elbet ama ona tekrar harcayacağım sürede başka başka şeyler okuyup ufkumu genişletebilirim. Sanırım bir kitabı sürekli ve sürekli tekrar okuyabilmem için ya elimde sadece onun kalmış olması lazım bir şekilde (Kıyamet teorisi filan lazım yani) ya da korkunç derecede fanı olmam gerekir.

@Ishamael bu konuda biraz istisna kalıyor. Hafızası insanı çileden çıkartır. Bir kere okusa da yeter cümleleri hatırlamasına, olayları olduğu gibi anlatmasına ama benim için bu imkansız. :smiley: Bu yüzden ben de onu bazı noktalarda Wikipedia gibi kullanıyorum. :stuck_out_tongue: :facepunch:

(Muhammet Topcu) #4579

Zaman Çarkına tam destek efendim. :smiley:

İdefix 15/100 indirim kodu:

(Buyici) #4581

İdefix 15/100 indirim kodu haziran ayı için geçerli.

(Hüseyin gök) #4582

Arkadaşlar bir hesapta aynı anda 2-3 tane hediye çeki bir sipariş için kullanılabilir mi?

Not:Kullanılacak site İdefix.

(Buyici) #4583

Yok bende olmamıştı.

(Hüseyin gök) #4584

Teşekkürler.yoksa büyük bir hataya düşecektim.:slight_smile:

(Kadir) #4585

https://www.kitapyurdu.com/index.php?route=product/publisher_products/all&publisher_id=2360&publisher_category_id=60633&filter_in_stock=1&sort=purchased_365&order=DESC&limit=100

Babil Kitaplığı’nda güzel indirim var, ayrıyeten kitap hediye ediliyor. Fiyatları çok uygun buldum. Seriyi okuyan eden var mı? Tavsiye eder misiniz?

(Hiçliğin bekçisi…) #4586

Seriyi tavsiye ederim. Kesinlikle her kütüphanede de bulunmalı diyorum.

(Cengizhan) #4587

Hediye kitap sepete nasıl ekleniyor ?

(Hüseyin gök) #4588

Ödeme ekranında kendi otomatik ekleniyor.

image

(Kadir) #4590

Teşekkürler. Uzun süredir merak ettiğim bir seriydi. Aklımda kitapları pahalı diye kalmış niyeyse. Şimdi almayacağım ama ileride kütüphanemde bulunmasını isterim.

@CenT Sepete hediye kitabı eklemeden sipariş vereyim dedim sepette gözükmedi. Hediye kitabı ekleyince de kitabın fiyatı gözüküyor. Diğer sitelerde bahsettiğim iki yöntemden birisi oluyor ama Kitapyurdu’nda nasıl oluyor bende bilmiyorum.

((Özgür) ) #4591

Merhaba. Ben geçen gün aldım seriyi. Hediye olan kitabı sepete eklemeyin. Ödeme kısmında kart bilgilerini vs girdikten sonra kampanyalar kısmında görünüyor ve otomatik olarak ekliyor.
İyi okumalar…

(Burak Kuşcu) #4592

Kitapyurdu.com

Fena değil