Kitap Fırsat/Kampanya Alanı

@Leingrad
Zebramo’da bulduğum şu harika ürüne göz atın :heart:

Rönesans dünyası ciltli 75 lira üstad

2 Beğeni

Teşekkür ederim. @Strenergy Alfa’nın 2. baskı için kitabı matbaaya teslim ettikleri bilgisini verdi sağolsun. Önümüzdeki ay yeni baskısı çıkar heralde.

3 Beğeni

Bu kadar varlık bakiyemiz olsa 15 tl ile uğraşır mıyız? :rofl:

2 Beğeni

Burda paylaştıkdan sonra birisi aldı :slight_smile:
Tekrar girdim baktım satılmış :slight_smile:

Bende almayı planlıyorum biraz araştırdım ilgimi çekti :slight_smile:

2 Beğeni

O kadar param olsa kitapları kitapçıdan etiket fiyatına alırdım.:joy:

2 Beğeni

O kadar paramız var mağazaya mı gideceğiz? Mağaza bize gelsin! :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

Benim öğrencilik 3 gün önce bitti yahu kaçırdık iyi mi. :joy:

3 Beğeni

Hayat boyu öğrenciyim ben :slight_smile: bana okumak istemediklerini değil de okumak istediklerini hediye et :slight_smile:

4 Beğeni

Hocam hediye edeceğiniz kitapların listesini veya fotoğrafını atar mısınız? Kitaplar kimin ilgisini çekiyorsa o kişiye göndermeniz daha doğru olacaktır.

1 Beğeni

Sen öğrenciysen biz doğmadık :slight_smile: Sana özel bir seri hediye etmek isterim :slight_smile:

@Tobizume onu da düşündüm. Ama işi çok dallandırıp budaklandırmak reklam yapıyor gibi olmamak için bu yöntemi tercih ettim. Göndereceğim arkadaş dilerse paylaşır ve ilgisini çekmeyen olursa sizin dediğiniz yöntemi izleyebilir :slight_smile:

3 Beğeni

Şaka yapıyorum @Ufuk ama elinde kalmasın dediklerini, okumak isteyecek birilerinin olabileceği ihtimalini düşünerek hediye etmen güzel.

2 Beğeni

:+1:t2: Aynen kitaplar güzel aslında ama ilgimi çekmedi, zamanında almıştım okurum diye. Bazılarını da okumuştum ama saklamak istemedim.

4 Beğeni

Kidega Çizgi Roman Festivali yapmış;

Marmara Çizgi %38
JBC %40
GerekliŞeyler %%37
Çizgi Düşler %40
Akıl Çelen % 30
Arkabahçe %35

5 Beğeni

Para yok ya her yerde indirim var :unamused:

3 Beğeni

Kitapyurdu Kırmızı Kedi indirimi tekrar güncellenmiş.

1 Beğeni

Şu an çoğu kitap daha uygun kampanya gününe göre (en azından benim ilgimi çeken).

2 Beğeni

Eski Basım Asimov kitapları. Hayranlarına duyurulur.

1 Beğeni

Kidega için herhangi bir kod kampanyası varmı acaba?

1 Beğeni

İdefix için 100/15 kodu olan var mı?

1 Beğeni

IDE15TL bi deyin isterseniz.

2 Beğeni